×


תפריט נגישות

מחירון צילום

כמה עולה שירותי צילום ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון צילום מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של צלמים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי צילום מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה שירותי צילום?

סוג עבודת צילום וטווחי מחירים
    
מחירון צילום הריון
    
צילום הריון בסטודיו
ללא עריכת תמונות
500-800 ש"ח
    
צילום הריון בסטודיו
כולל עריכת תמונות
800-1,500 ש"ח
    
צילום הריון בטבע
ללא עריכת תמונות 
500-1,000 ש"ח
    
צילום הריון בטבע
כולל עריכת תמונות
800-1,600 ש"ח
    
    
מחירון צילום קייק סמאש
    
סשן בסטודיו כולל אביזרים
750-950 ש"ח
    
    
מחירון צילומי ניו בורן
    
סשן של 3 שעות צילום
כולל אביזרים, תינוקות עד חודש
900-1,200 ש"ח
    
    
מחירון צילום ילדים
    
צילום ילדים בסטודיו ללא בוק
500-1,000 ש"ח
    
צילום ילדים בסטודיו כולל בוק
1,000-2,000 ש"ח
    
צילום ילדים בטבע
600-1,500 ש"ח
    
    
מחירון צילום תינוקות
    
צילום תינוקות בסטודיו
ללא עריכה
1,000-1,200 ש"ח
    
צילום תינוקות בסטודיו
כולל עריכה
6,000-7,000 ש"ח
    
צילום תינוקות בטבע 
8,000-15,000 ש"ח
    
    
עלות צילומי אופנה   
    
צילומי קטלוג אופנה בסטודיו 
800-1,200 ש"ח לשעה
    
צילומי קטלוג אופנה בטבע
1,200-1,500 ש"ח לשעה
    
    
מחירון צילום משפחה   
    
צילום משפחה בסטודיו
ללא עריכת תמונות
500-1,200 ש"ח
    
צילום משפחה בסטודיו
כולל עריכת תמונות
800-1,500 ש"ח
    
צילום משפחה בטבע
ללא עריכת תמונות
500-1,500 ש"ח
    
צילום משפחה בטבע
כולל עריכת תמונות
800-1,600 ש"ח
    
    
מחירון צילום אירועים   
    
צילום אירוע גדול
5,000-10,000 ש"ח
    
צילום אירוע קטן
1,000-4,000 ש"ח
    
צילום בת מצווה 
400-1,500 ש"ח
    
    
מחירון צילום חתונות   
    
צילום חתונה גדולה
(מעל 500 אורחים) 
5,000-10,000 ש"ח
    
צילום חתונה קטנה
(מתחת 500 אורחים)
3,000-7,000 ש"ח
    
    
מחירון סטודיו לצילום   
    
צילום משפחה בסטודיו
500-1,200 ש"ח
    
צילום תינוקות בסטודיו
1,000-1,200 ש"ח
    
צילום הריון בסטודיו
500-800 ש"ח
    
    
עלות צילום מוצרים   
    
צילום מוצרים
ללא עריכת תמונות  
20-40 ש"ח למוצר
    
צילום מוצרים
כולל עריכת תמונות 
20-80 ש"ח למוצר
    
    
עלות צילום וידאו   
    
צילום וידאו לאירוע גדול
כולל עריכה 
5,000-10,000 ש"ח
    
צילום וידאו לאירוע קטן
כולל עריכה
2,000-8,000 ש"ח
    
צילום וידאו לסרט תדמיתי
כולל עריכה
3,000-20,000 ש"ח
    
צילום וידאו לחתונה
כולל עריכה
5,000-10,000 ש"ח
    
    
עלות צילום אומנותי   
    
צילום אומנותי בסטודיו
ללא עריכת תמונות
500-2,000 ש"ח
    
צילום אומנותי בסטודיו
כולל עריכת תמונות
800-3,000 ש"ח
    
צילום אומנותי בטבע
ללא עריכת תמונות
500-2,000 ש"ח
    
צילום אומנותי בטבע
כולל עריכת תמונות
800-2,600 ש"ח
    
צילום עירום אומנותי
800-1,600 ש"ח
    
    
עלות צילום תדמית   
    
תדמית ומיתוג אישי, תמונות לאתרי
הכרויות ודפי פייסבוק 
500-700 ש"ח
    
מיתוג לעסקים כולל יום צילום במשרדי
החברה ועריכת תמונות 
1,000-2,000 ש"ח
    
    
עלות צילום סשן ליום הולדת לילדים   
    
שעה של צילום בסטודיו
כולל אביזרים עד 100 תמונות
600-700 ש"ח
    
*** כל שעה נוספת  - 200 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 25.08.19

ט.ל.ח

 

איך לבחור צלם בעידן האינטרנט?

הרגעים האלו, הקטנים והגדולים שכיף להיזכר בהם

בעזרת אומנות הצילום אנו יכולים להנציח רגעים ייחודיים כמו שלבי הריון, צילומים של ילדינו הקטנים לאחר שאכלו עוגת שוקולד ופרצופם מלא בעוגה, אנו יכולים לצלם חתונות- את המוזמנים ואת חוגגי השמחה – החתן והכלה ביום המיוחד שלהם, ניתן לפרסם מוצרים שונים, לקבל מזכרת מאירועים מגוונים, לצלם את המשפחה יחדיו בחגים או ביום שגרתי, לצלם תינוק ביום היוולדו, לצלם בוק לבת המצווה ועוד. אך כדי לבצע צילום אומנותי, צילום הריון, צילומי משפחה, צילום יום הולדת, צילומי תדמית, צילום מוצרים, צילום בר מצווה, צילום בת מצווה, בוק בת מצווה  או צילום ברית צריך למצוא צלם מקצועי ובעל ניסיון אשר יודע כיצד להפיק את המרב מעדשת המצלמה.

צלם מקצועי אשר עובד במסגרת סטודיו לצילום מקצועי ישתמש במצלמה מקצועית וציוד מתקדם אך לא יהיה תלוי בהם- כלומר, הוא יוכל לגרום לכל תמונה להיחקק בזיכרון באמצעות כישרונו וניסיונו וידע מתי לבצע את הצילום ולהנציח את הרגעים הקטנים הללו שמעלים חיוך על השפתיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

צלם מנוסה יהיה בעל ראייה טבעית וכישרון מולד ויוכל להפוך אפילו רגעים בנאליים ושגרתיים ליוצאי דופן. כל אירוע חשוב דורש צלם מקצועי – לא משנה אם מדובר על צילום חתונה, צילום אירועים, צילום ברית, צילום יום הולדת או צילום לבעלי עסקים שכן לאחר תום האירוע כל מה שנשאר זו התחושה והצילומים, באמצעות צילום איכותי יהיה ניתן להשיג את המטרות ולכן אם אתם מעוניינים לצלם את תינוקכם בחרו צלמת תינוקות מקצועית, אם אתם מתחתנים פנו אל צלם חתונות, אם אתם מעוניינים לצלם הריון פנו אל צלמת הריון, אם הילדה חוגגת בת מצווה פנו אל צלמת אשר יודעת כיצד לבצע בוק לבת מצווה,אם אתם מעוניינים לצלם קייק סמאש (טרנד חדש וחמוד !), פנו אל צלם אירועים מומלץ אשר מתמחה בצילום זה וכו'.


בחנו את הצלם שלכם באופן יסודי זה ישתלם לכם בעתיד

לא פשוט למצוא את הצלם המקצועי וכדי לאתר את בעל המקצוע המתאים יש לבדוק אותו בצורה מקיפה. ראשית, יש לבחון את תיק העבודות של הצלם- אם מדובר על חתונה – בדקו את התמונות שצילם הצלם בחתונות קודמות בהן עבד, אם מדובר על בת מצווה בקשו ממנו לצפות בתמונות מחגיגות בת מצווה בהן עבד וכו'. כמו כן, חשוב לבחון סגנונות צילום מגוונים ולהראות לצלם אילו סגנונות אתם אוהבים יותר ואילו סגנונות פחות אהובים עליכם- בצורה זו יוכל הצלם להתכוונן ולהבין מהו טעמכם האישי.

מעבר לזאת, חשוב למצוא צלם מנוסה ולכן יש לשאול את הצלם מהו ניסיונו בתחום צילומי אירועים, צילומי משפחות, צילומי הריון וכו' (בהתאם למטרת הצילומים שלכם). מומלץ לבחור בצלם מנוסה אשר מכיר מקומות שמתאימים לסוג האירוע שלכם ויודע כיצד לביים אתכם בצורה מעניינת וייחודית. נוסף על כך יש לבחור בצלם שלא יביך את האורחים (במידה ואתם מחפשים צלם לאירוע). כמו כן, יש לבדוק את איכות הצילום וההדפסה- לשם כך יש לשאול את הצלם באיזו רזולוציה מתבצעים צילומיו ולבדוק תמונות שצילם בעבר- בצורה זו תוכלו לדעת האם התמונות מספיק איכותיות ועומדות בציפיות שלכם. נוסף על כך רצוי לבחון את איכות ההדפסה של התמונות, האלבומים וההגדלות שבוצעו.

נושא חשוב ביותר יהיה התקשורת של הצלם ויכולתו לבצע שינויים- תקשורת חיובית עם הצלם הינה קריטית להצלחתכם- בצורה זו תוכלו להסביר לצלם אילו צילומים מתאימים לכם ואילו צילומים אינם עונים על הציפיות שלכם גם במהלך האירוע או תהליך הצילום וגם כאשר תעבדו על האלבומים. חשוב מאוד לוודא כי הצלם פתוח לרעיונות ומוכן לבצע שינויים באלבומי החתונה/ בר המצווה/ הברית וכו' בטרם יודפסו ושהם לא יודפסו עד שהצלם יקבל מכם אישור מפורש. נוסף על כך, יש לקבוע עם הצלם מראש כמה הפסקות ייקח במהלך האירוע או תהליך הצילום ומהם זמני ההפסקות, בצורה זו הוא יוכל לעבוד בזמנים שמתאימים לכם ולא יפספס תמונות איכותיות שחשוב להנציח.

שני נושאים חשובים נוספים הינם עמידה בלוח הזמנים וסגירת מחיר מבעוד מועד. בנוגע לעמידה בזמנים- מומלץ לתאם עם הצלם בכתב מתי תקבלו את תמונות החתונה, הדיסקים, האלבומים וכו', בצורה זו לא תצטרכו לרדוף אחרי הצלם כדי שיביא לכם את הצילומים עליהם שילמתם. כדי להיות בטוחים שהצלם יעמוד בזמנים רצוי ביותר לשלם לצלם את התשלום האחרון ביום בו תקבלו את כל הצילומים המוזמנים (כמובן שיש לסגור זאת מראש כדי למנוע הפתעות ומצבים לא נעימים).

לגבי עלות הצילומים- המחיר יכול לנוע בטווח נרחב ולכן יש לבחור בצלם אשר גובה מחירים שמתאימים לתקציב שלכם, בצורה זו לא תחרגו מהסכום אשר עומד לרשותכם. חשוב מאוד שלא לבחור בצלם אשר גובה מחירים זולים מדי משום שעשויה להיות סיבה למחיר- הצלם עשוי שלא להיות מספיק מקצועי, לא מספיק מיומן וכו'.


כיצד תמצאו את הצלם המתאים לכם?

את הצלם המיועד תוכלו למצוא במגוון דרכים- ראשית- תוכלו לפנות אל צלם שעבד בחתונה, ברית או בר מצווה אליו הוזמנתם- במקרה זה מומלץ לבקש ממנו להראות לכם צילומים מגוונים שביצע כדי שתהיו בטוחים שהוא מתאים. כמו כן, תוכלו לפנות אל חוגגי האירוע ולשאול א אם הם היו מרוצים מהצילומים ואף לבקש מהם לצפות בצילומים מאותו אירוע. נוסף על כך, תוכלו לפנות אל חברים מהעבודה, אל חברים קרובים או אל מכרים ולבקש מהם להמליץ לכם על צלם מקצועי אשר עבד באירוע של חברים או מכרים שלהם.

דרך אחרת תהיה לבצע חיפוש באינטרנט. שיטוט קל באינטרנט יגלה לכם מגוון אתרים של צלמים מקצועיים אשר מתמחים בשפע סגנונות צילום- בצורה זו תוכלו לבחור בצלם אשר מתמחה בסוג האירוע הדרוש לכם. במהלך בחינת האתרים השונים תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות אשר הזמינו את שירותי הצלם (תוכלו להיכנס גם אל דף הפייסבוק שלו- במידה ויש לו) ולקרוא המלצות, תוכלו לעיין בגלריית התמונות ולהתרשם מכישרונו, תוכלו לבדוק האם מופיעים צילומים בערב ובבוקר (בהתאם לשעת האירוע שלכם), תוכלו לבדוק כמה עולה צלם לאירועים? או לחילופין להקליד בשורת החיפוש "השוואת מחירים צלמים" ולהבין מהם טווחי המחירים הקיימים בשוק ועוד.

דרך נוספת למציאת צלמי אירועים מומלצים תהיה להיכנס אל פורומים אשר עוסקים בתחום צילום מקצועי ולשאול שאלות אודות סטודיו לצילום המלצות- באמצעות הפורומים תוכלו לגלות גם אל אילו צלמים לא כדאי לפנות – אילו צלמים לא עומדים בזמנים, אילו צלמים אחרו לאירוע או לקחו הפסקה בזמן לא מתאים, אילו צלמים לא צילמו בצורה איכותית ועוד.


צלם מקצועי לאירוע נפלא - אל תתפשרו על הצלם שלכם

באמצעות צלמת מומלצת ורווית ניסיון אשר ניחנה בעין טובה, יודעת כיצד לתפוס את הרגעים המיוחדים והיקרים ביותר, עומדת בזמנים שקבעתם מראש, לוקחת הפסקות בזמנים אשר הוגדרו מבעוד מועד ומעל הכל- גורמת לכם להרגיש בנוח, תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר וליהנות ממזכרת בלתי נשכחת מאירוע נפלא.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותי צילום ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.