×


תפריט נגישות

מחירון צילום אירועים

כמה עולה צילום אירועים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון צילום מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של צלמים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי צילום אירועים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה צילום אירועים ?

צילום אירוע גדול:   5,000-10,000 ש"ח
   
צילום אירוע קטן:   1,000-4,000 ש"ח
   
צילום חתונה:   5,000-10,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

איך לבחור צלם אירועים בעידן האינטרנט?

האם אתם עומדים לקיים אירוע משפחתי, חברתי או עסקי בקרוב? מחפשים צלם אירועים מומלץ ומקצועי במחיר משתלם? ובכן, כדאי להתחיל לחפש באינטרנט צלמי אירועים ולאחר סינון בין התוצאות או חיפוש צלם אירועים מקצועי ומומלץ באינדקס צלמים ו/או אנשי מקצוע ניתן לקרוא חוות דעת, להשוות מחירים בקלות, להתרשם מהמקצועיות ומגלריית התמונות המופיעות באתר האינטרנט של הצלם וכך ניתן לבחור היטב ונכון את הצלם שיבוא לצלם את האירוע שלכם. צילום אירועים דורש ציוד מקצועי, ניסיון וידע רב ויש להבדיל בין צילום חתונה מקצועי לצילום אירוע קטן כמו מסיבת רווקות. לכל אירוע נדרש ציוד שונה ולכן מומלץ לחפש באינטרנט צלם אירועים המתמחה בסוג האירוע שלכם, לדוגמה צלמת למסיבת רווקות, צילום בר מצווה, צלמי חתונות, צילום כנס עסקי או יום עיון וכדומה. קל לאתר מידע באינטרנט, להתרשם מהיכולות המקצועיות ולאחר סקר שוק והשוואת מחירים ניתן לבחור בצלם מקצועי לאירוע שאתם עורכים.


צילום אירוע קטן

אם אתם עומדים לקיים אירוע קטן הרי אינכם צריכים צוות צילום גדול שיבוא לתעד את האירוע. באירועים קטנים, משפחתיים או עסקיים, ניתן להזמין צלם אירועים מקצועי שיגיע לבד או עם עזור. במידה ואתם מעוניינים לתעד את האירוע באמצעות צילום וידאו הרי לרוב נדרש צוות של 3 אנשים או יותר. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין צילום אירועים קטנים כדאי לשאול את עצמכם האם אתם מעוניינים גם בצילום וידאו או רק בצילום סטילס. כך, תוכלו לסנן ביתר קלות בין התוצאות ולפנות לצלמים ולחברות המתמחות בצילום אירועים קטנים כגון צילום ברית, צילום אירוע משפחתי מצומצם, צילום כנס עסקי, צילום יום עיון מקצועי וכדומה.


צילום חתונות

צלמי אירועים רבים מתמקדים בצילום חתונות, תחום הנחשב לרווחי ולמבוקש. ניתן למצוא בשוק צלמי חתונות ותיקים וחדשים ולעיתים המחיר נקבע על פי הניסיון. לפני שממהרים להזמין צלמים לחתונה חשוב לקבל המלצות ובאינטרנט קל לאתר חוות דעת והמלצות על צלמי חתונות מומלצים כאשר ניתן לשכלל את החיפוש ולחפש צלמים לפי מיקום החתונה, לדוגמה צילום אירועים בחיפה או צילום חתונה בבאר שבע. בנוסף, לאחר סינון ראשוני באינטרנט ולאחר סקר השוואת מחירים מומלץ ליצור קשר עם מספר צלמי חתונות מומלצים ויש לגלוש לאתר שלהם על מנת להתרשם מהמידע המופיע באתר, לצפות בקליפים ובגלריית התמונות של החתונות שצילמו על מנת לבדוק האם סגנון ואיכות הצילום מספקיה עבורכם ומקורית. כמו כן, חשוב להיפגש עם מספק צלמי חתונות כדי לוודא שיש ברשותם את הניסיון והציוד המקצועי ובמהלך הפגישה חשוב לבקש לצפות במספר קליפים ערוכים מחתונות שונות כדי להתרשם מסגנון הצילום ולבדוק האם זה עונה על הציפיות שלכם.

עליכם לזכור כי חתונה היא אחד האירועים המרגשים והחשובים בחיים ואתם עומדים לצפות בקליפ ובאלבום החתונה עוד ועוד לאורך של שנות חייכם. לכן, חשוב כי איכות הצילום תהיה משביעה ולאחר חיפוש באינטרנט תוכלו לראות כיצד יש לכל צלם חתונות זווית מעט אחרת לתיעוד האירוע. אגב, יש צלמי חתונות מקצועיים המגיעים עם צוות גדול של צלמי סטילס וצוות צילום דיגיטלי הכולל מצלמת רחף וציוד מקצועי אחר, כמו גם ציוד הקלטה מקצועי. לאחר החתונה מכין צוות עריכה את הסרט ובוחרים בתמונות האיכותיות והמעניינות ביותר לאלבום החתונה. כדאי לקרוא באתרים של צלמי האירועים מה כוללת חבילת הצילום וכדאי לדעת כי יש הבדל ושוני בין צלמי החתונות ולכן כדאי להשוות מה כוללת כל חבילה ולבחור בהתאם לצורך.


צילום אירועים במרכז וברחבי המדינה

כדי לסנן בין התוצאות באינטרנט כדאי להתחיל בחיפוש צלמי אירועים לפי מיקום, לדוגמה יש לכתבו בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר- צילום אירועים במרכז, צילום אירועים בצפון או להתמקד יותר ולחפש צילום אירועים בחיפה, צילום אירועים בחדרה, צילום אירועים בירושלים, צילום אירועים בטבריה וכדומה. גם באינדקס המקצועי ניתן לרוב לסנן בין צלמי האירועים לפי מיקום וכך תוכלו לחסוך בעלויות. עליכם לזכור כי צלמי האירועים מביאים עמם ציוד רב, במיוחד כאשר עליכם לצלם אירוע גדול כמו חתונה או צילום בת מצווה עם משתתפים רבים. לכן, בהצעת המחיר שתקבלו מצלמים שונים נכללים נושא המרחק מהאירוע וזמני ההגעה.


המלצות על צילום אירועים

באינדקס אנשי מקצוע ניתן לקרוא חוות דעת אובייקטיביות של גולשים אשר הזמינו את שירותי של הצלם וכך תוכלו להתרשם מהמקצועיות, מהשירות ומכל מה שחשוב על מנת לקבל החלטה איזה צלם אירועים מקצועי להזמין לאירוע שלכם. לפני כניסת האינטרנט לחיינו היה נהוג לבקש המלצות על צלמי חתונות או צלמי אירועים קטנים או גדולים מחברים, מקולגות בעבודה ומבני משפחה. כמו כן, יש זוגות שנהגו לאסוף כרטיסי ביקור מצלמי אירועים במהלך אירועים בהם השתתפו אך בעזרת האינטרנט קל יותר לקרוא אודות השירות של כל צלם ולוודא מראש האם הוא מתאים לאירוע שלכם.


כמה עולה צילום אירוע?

המחיר של צילום אירועים משתנה מכמה מאות שקלים ועד ל- 10,000 ₪ ויותר, בהתאם לסוג האירוע, גודל האירוע, מיקום האירוע ופרמטרים נוספים כמו כמה אנשי צוות צריכים בשביל צילום האירוע (צוות צילום וידאו, צלמי סטילס), כמה אלבומים דיגיטליים מקבלים בסוף האירוע, מהי מקצועיות עריכת סרט האירוע על גבי די.וי.די, האם מקבלים תמונות מוגדלות באיכות גבוהה ועוד. לרוב, נהוג לקבל הצעה בסיסית לצילום האירוע, בהתאם לסוג האירוע, וניתן להוסיף עוד דברים מעבר כמו מצלמת רחף לצילום איכותי יותר, עוד צלם סטילס, עוד צוות צילום וידאו וכדומה. ככל שמוסיפים לשירות כך המחיר עולה בהתאם. אגב, טווח המחירים המקובל לצילום אירועים קטנים הוא 1,000- 5,000 ₪ ועבור צילום אירועים גדול נהוג לבקש 5,000- 10,000 ₪, אך המחיר יכול להשתנות בהתאם לחבילת הצילום הנדרשת מהזוג העוד להתחתן או מהמשפחה העומדת לערוך אירוע משפחתי כזה או אחר. בנוסף, צלמת מסיבת רווקות לרוב תדרוש בין 500 ל- 1,500 ₪ אך יש להוסיף לעלות את נושא המרחק.


צילום אירועים השוואת מחירים

באינטרנט קל להשוות מחירים ובאינדקס המקצועי תוכלו לסנן בין התוצאות לפי טווח מחירים, סוג אירועים, מיקום וכד'. לאחר סינון ראשוני ניתן לבקש הצעת מחיר ובתוך זמן קצר ההצעות זורמות אליכם למייל ואף מלוות בשיחות טלפון. השוואת מחירים באינדקס המקצועי תורם להוזלת עלויות מאחר וצלמי האירועים מתחרים זה בזה על מנת להשיג את העבודה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על צילום אירועים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.