שיקום הפה

מחירון פנג שואי

כמה עולה פנג שואי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון פנג שואי מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של יועצי פנג שואי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לפנג שואי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה פנג שואי?

ייעוץ פנג שואי לפי שעה - 200-300 ש"ח

ייעוץ פנג שואי לבית פרטי - 1,000-1,500 ש"ח

ייעוץ פנג שואי לפני שיפוץ - 2,500-3,500 ש"ח

ייעוץ פנג שואי לפני בנייה - 4,000-5,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור פנג שוואי - משנה מקום משנה מזל

נדירים האנשים שפונים ללמוד על פנג שוואי ועל יתרונותיו שאינם מחפשים אחר שינוי. ככלל, אפשר לאומר כי השינוי לטובה הוא מהות החיפוש הבלתי נגמר בתחומי חיים רבים, אך הבית שלנו הוא מקום של מרגוע, של שלווה ושל נחת- לא? ממש לא. במקרים רבים למדי אנשים עושים טעויות עיצוביות שמשפיעות על הרצון שלהם להישאר בדירה, לחוות בה חוויות או לחוש בה רוגע. לעיתים, מדובר על רבדים עמוקים כל כך בתודעה שלנו, שאנו יכולים גם שלא להיות מודעים לכך. קחו לדוגמא את התחושה של אדם שנכנס לבית מלא ריהוט מאסיבי וכבד- גם אם מדובר על דירה גדולה למדי, הריהוט יכול לתת תחושת מחנק שלא תסב הנאה.


הרבה יותר מזה

על ההשפעות של המודע והתת מודע שלנו קשה לשפוט, אך על התנהגות בפועל קל הרבה יותר. תורת פנג שוואי מוכיחה את עצמה כבר שנים רבות מאד כסגנון עיצובי שמשפיע לחיוב על הפסיכולוגיה והנפש שלנו. אנשים שמעצבים את ביתם בנאמנות לסגנון פנג שוואי אוהבים את ביתם יותר, אוהבים לשהות בו זמן רב יותר וככלל- נהנים יותר מדירתם. אגב, לא מדובר על עיצוב שיעלה לכם הון תועפות ולעיתים אפילו לא כזה שמצריך מכם רכישות חדשות. בעיצוב פנג שוואי לבית יש התייחסות לריהוט, צבעים ומרקמים- אך בעיקר למיקומם בחלל הבית.


מה תגיד על זה

כללי פנג שוואי נועדו להקנות לכם כלים פשוטים המשפיעים עלינו ברמה תת מודעת ומפנים את תשומת ליבנו לרבים עמוקים בנפש האדם, כדי להשיג תחושות רווחה שונות. למשל, עיצוב פנג שואי חדר שינה יכול להשפיע באופן ישיר על הזוגיות שלכם. פנג שואי גם מתמודד עם "בעיה" מסוימת שאתם רוצים להתמודד מולה. למשל, לשיפור הזוגיות פנג שואי זוגיות יכול לתת לכם עיצובי פנג שוואי סלון, פנג שוואי מטבח, פנג שוואי חדר נוער או ילדים- כולם בקונספט של שיפור תקשורת, אהבה, שיתוף ואחווה. תכונות קריטיות לזוגיות מוצלחת. ייעוץ פנג שוואי ראשוני בד"כ אינו יקר וגם לליווי צמוד עבור עיצוב פנג שוואי מחירים סבירים בהחלט.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על פנג שואי ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.