הצעת מחיר בקליק לפיסול אף

מחירון פיסול אף ללא ניתוח

 

 

כמה עולה לעשות פיסול אף ללא ניתוח?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון פיסול אף מעודכן לשנת 2021 ולאחריו תמונות לפני ואחרי פיסול אף ללא ניתוח מרופאי אסתטיקה שנמצאים אצלנו בשירות. ניתן גם לקרוא מדריך צרכנות נבונה בשם : "כל מה שצריך לדעת על פיסול אף".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות אסתטיקה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר לפיסול אף, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות לפיסול אף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

טווחי מחירים לפיסול אף

מחירון מומלץ

מחירון פיסול אף עודכן בתאריך 21.01.21

ט.ל.ח

 

מחירון מילוי קמטים בחומצה הילארונית

 


פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית
מחיר : 2,500-4,000 ₪

 

הרמת אף בחוט
מחיר : 8,000-10,000 ₪

 

פיסול אף בחומרי מילוי - משך זמן טיפול בין חצי שעה לשעה.

 

נדרש טיפול אחד בלבד אשר מחזיק עד שנתיים, בהתאם לכמות וסוג חומרי המילוי המוזרקים.

 

תמונות לפני ואחרי פיסול אף
פיסול אף - ד"ר אלדר אורן
072-2706396

 

 

כל מה שכדאי לדעת על פיסול אף

 

 

האף, אשר נמצא במרכז הפנים, הוא אחד האיברים הבולטים ביותר בפנים, לכן, הוא מאוד משפיע על המראה שלנו.


בעידן בו חשיבות המראה האסתטי כה גבוהה וישנה שאיפה להיראות כמה שיותר צעירים ויפים, מחליטים אנשים רבים לבצע ניתוחים אסתטיים כדי לקבל את המראה היפה והנחשק.


בין הניתוחים הנפוצים ניתן לציין את ניתוחי האף.

 

ניתוחי האף אינם מיועדים לשיפור המראה החיצוני בלבד ועשויה להיות להם גם השפעה ניכרת על הביטחון העצמי של האדם. יחד עם זאת, אנשים רבים אשר מעוניינים לשנות את מראה אפם חוששים מפני הניתוחים הפולשניים, הכרוכים בסיכונים משמעותיים. החשש מפני הניתוח מציב אותם בפני דילמה - האם לבצע את הניתוח ולשפר את הפרופורציות בין האף ובין איברי הפנים האחרים או האם להימנע מכך ולא להסתכן בכאבים, זמן החלמה ממושך ויתכן שסיבוכים נוספים.

הבשורה המשמחת היא שהיום ניתן לשפר את מראה האף ללא ניתוח, זאת באמצעות טיפול המכונה: "פיסול אף".
 

 

טיפול פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית - על החומצה האיכותית ששינתה את עולם האסתטיקה

 

 

טיפול פיסול אף מתבצע באמצעות הזרקות של חומצה היאלורונית. מדובר על שיטה חדשנית שמטרתה להביא לשיפור משמעותי במראה של האף עם מינימום פולשנות.


באמצעות הטיפול אפשר להגיע לתוצאה טבעית ויפה.

 

החומצה ההיאלורונית קיימת בגופינו, כך שהיא טבעית לגוף האדם, אך ריכוזה פוחת עם חלוף השנים.


החומצה מצויה ברקמות עצביות, רקמות אפיתליות ורקמות חיבור.

 

החומצה בה משתמשים בעולם האסתטיקה הינה חומר סינתטי הזהה לחומצה ההיאלורונית הקיימת בגוף, לכן הגוף אינו דוחה את החומצה והיא ידידותית לאדם.


החומצה נחשבת לחומר איכותי ביותר ומלבד פיסול האף נעשה בה שימוש כדי למלא את הסנטר, לבנות קו סנטר, למלא חריצים בצדדים של הפה, לעצב את עצמות הלחיים ולבצע עוד שלל טיפולים שמסייעים בקבלת מראה צעיר וחיוני.
 

 

מה זה טיפול פיסול אף וכיצד הוא מתבצע?

 

 

לפני התחלת הטיפול, נפגש המטופל עם רופא המתמחה ברפואה פלסטית לצורך ייעוץ.


במהלך הפגישה מצלם הרופא את האף מזוויות שונות כדי לבחון את המראה שלו, לבדוק האם ניתן לבצע את השינויים שהמטופל מעוניין לבצע, וכמובן - נכונים עבור המטופל, כך שיהיה ניתן לגרום לאף ולאיברי הפנים האחרים לקבל מראה פרופורציונלי יותר.


לאחר האבחון מתעד הרופא את מראה האף.


בהמשך, עורך הרופא תיאום ציפיות עם המטופל, בוחן את האנטומיה של האף ולאחר שהוא מגיע למסקנות, הוא מתכנן את תהליך הטיפול.

 

במהלך הטיפול מחדיר הרופא נגזרת של חומצה היאלורונית ויוצר באמצעותה את המראה המבוקש, בשל כך מכונה הטיפול "פיסול אף", שכן הרופא ממש מפסל את האף.


ניתן לעצב את האף בדרכים רבות ואף לתקן אפים שהתעוותו כתוצאה מחבלה. כמו כן, ניתן לסייע לאנשים שביצעו ניתוח אף שלא צלח, וכמובן - ניתן לשפר את המראה של האף במידה שהמטופל אינו מרוצה מהמראה הקיים.

 

אם בוחנים את השינויים שאפשר לבצע באף באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית, ניתן לראות כי אפשר לתקן חוסר פרופורציות בין הצדדים של האף, להרים את הקצה של אף שנוטה כלפי מטה, לתקן בליטות באף, לעדן "גיבנת" באף, לתקן חוסר סימטריה באף ולבצע פעולות נוספות שגרמות לאף להיראות אסתטי ופרופורציונלי יותר לפניו של המטופל.

 

 

האם קיימים סיכונים בהליך פיסול אף?

 

 

טיפול פיסול אף עשוי להימשך בין 30 דקות עד 60 דקות.


במהלך הטיפול נעשה שימוש בחומרי הרדמה מקומיים והמטופל אינו חש כאבים.


לאחר הטיפול אין צורך באשפוז והמטופל יכול לשוב לשגרה.


יש לציין כי כדאי למטופלים שמרכיבים משקפיים להגיע אל הטיפול עם עדשות מגע וכי לאחר הטיפול אין להרכיב משקפיים במשך שלושה ימים.

 

לטיפול פיסול אף אין סיבוכים או סיכונים רבים, אך כן עשויים להופיע נפיחות מקומית, תחושת כאב, רגישות באף, פצעי הרפס ושטפי דם, כאשר שטפי הדם נספגים במהירות - תוך מספר ימים והתופעות האחרות חולפות גם הן ברוב המקרים תוך מספר ימים.


יש לציין כי ישנו סיכוי נדיר לדימום או זיהום, ובנוסף, נמק של העור.


מעבר לכך, ובדומה לכל טיפול אסתטי, ישנו סיכון לכך שהתוצאה לא תהיה יפה.

 

במקרה שהתוצאה אינה לשביעות רצונו של המטופל, ניתן לערוך תיקונים על ידי הזרקת Hyalase "באנטי דוט", מדובר על חומר שממיס את החומצה ההיאלורונית, כך שהמצב של המטופל חוזר לקדמותו.


כמובן שלא רצוי כלל להגיע למצב בו המטופל אינו מרוצה מהתוצאה, אך האפשרות להשיב את המצב לקדמותו בקלות כה רבה הינה יתרון משמעותי.

 

אם משווים בין מצב בו מטופל שביצע פיסול אף אינו מרוצה מהתוצאה ובין מצב בו מטופל שביצע ניתוח אף אינו מרוצה מהתוצאה, ניתן לראות שהמטופל שביצע את הניתוח יאלץ לבצע ניתוח נוסף כדי לתקן את התוצאה ולהסתכן אפילו יותר משום שהרקמות באזור כבר נפגעו - כך שהניתוח החוזר עלול להיות כרוך בסיבוכים קשים.


האפשרות השנייה של המנותח היא לחיות עם התוצאה שהתקבלה. בניגוד לכך - את תוצאות טיפול פיסול האף ניתן "למחוק" בקלות.

 

אפשר להבין שפיסול אף הינו הליך שונה לגמרי מניתוח פלסטי באף, אשר כרוך בזמן החלמה ממושך, כאבים, סיכונים וסיבוכים, לרבות סיבוכים שעלולים להיות תוצאה של הרדמה כללית.


כמו כן, עלולים להיות לניתוח אף סיבוכים בשל תוצאה שאינה טובה וביצוע ניתוח נוסף.


כמובן שמצב בו המטופל אינו שבע רצון מהתוצאות הינו מתסכל ביותר.

 

 

למשך כמה זמן מחזיקות התוצאות של פיסול אף?

 

 

מכיוון שפיסול אף מתבצע באמצעות שימוש בחומרי מילוי זמניים, נשמרות התוצאות למשך שנתיים לכל היותר, כאשר משך הזמן מושפע מכמות החומר שהוזרקה, הסמיכות של החומר והאנטומיה של האף. כדי לתחזק את התוצאות ניתן לחזור על הטיפול.

 

 

לסיכום: ההבדלים בין ניתוח אף ופיסול אף והאם ניתן לבצע פיסול אף במקום ניתוח פלסטי באף?

 

 

כידוע לנו - ניתוח אף הינו הליך כירורגי, על כן, הוא מתבצע תחת הרדמה כללית.


לאחר הניתוח חייב המנותח להתאשפז, מכיוון שהניתוח כרוך בסיכונים וסיבוכים רבים.

 

בניגוד לניתוח אף, פיסול אף מתבצע תחת הרדמה מקומית והוא הליך קצר יותר.


בהשוואה לניתוח האף, פיסול אף כרוך בסיכונים מסוימים, שכן עשויות להופיע תופעות לוואי, אך אלו חולפות במהירות. כמובן שטיפול שמתבצע על ידי רופא שמתמחה בפיסול אף וצבר ניסיון רב בתחום יפחית את הסיכונים בצורה משמעותית ויגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול.

 

הבדל נוסף בין ניתוח אף ובין פיסול אף הוא שהניתוח עשוי להביא לשינוי דרסטי במראה, כאשר האף עשוי להיראות לא טבעי. אם המנותח אינו מרוצה מהתוצאה שהתקבלה, יהיה עליו להחליט האם להשאיר את המצב כפי שהוא או האם לבצע ניתוח אף נוסף, דבר אשר כרוך בסיכונים משמעותיים יותר.


פיסול אף לעומת זאת, מתבצע בצורה עדינה, כך שניתן להביא לשינויים קטנים אך משמעותיים ולקבל מראה טבעי. במידה שהמטופל אינו מרוצה מהתוצאה, אפשר להשיב את המצב לקדמותו על ידי המסת החומצה ההיאלורונית.

 

דבר נוסף שיש לציין בנוגע להבדלים בין ניתוח אף ובין פיסול אף, הוא שניתוח אף עשוי להיות פתרון לבעיות רפואיות, אך לא ניתן לפתור בעיות רפואיות באמצעות פיסול אף.


לצד עובדה זו, חשוב לדעת כי פיסול אף יכול להתאים לאנשים שאינם יכולים לבצע ניתוח אף בשל סיבות שונות, אשר יכולות להיות גם סיבות רפואיות.

 

וכעת הגענו לתשובה לשאלה שנשאלה: האם ניתן לבצע פיסול אף במקום ניתוח פלסטי באף? התשובה לשאלה זו היא שבחלק מהמקרים בהחלט ניתן לבצע פיסול אף במקום ניתוח פלסטי באף. אם התיקונים אותם מעוניין המטופל לבצע הינם תיקונים קלים, ניתן לוותר על הניתוח הפלסטי וליהנות מתוצאות מצוינות בלי לסבול מהליך פולשני ביותר אשר כרוך בסיכונים וסיבוכים רבים.

 

חשוב לזכור כי במידה שמעוניינים לבצע טיפול פיסול אף, חשוב לפנות אל רופא מומחה בכירורגיה פלסטית אשר צבר ניסיון רב בביצוע הליך פיסול אף והגיע לתוצאות מרשימות.


קבלת שירות מרופא המתמחה בתחום תפחית את הסיכונים ותגדיל את סיכויי ההצלחה.

 

עדכונים אחרונים