×


תפריט נגישות

מחירון פחחות רכב

כמה עולה פחחות רכב ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון פחחות רכב מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסכים לפחחות רכבים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לפחחות רכב מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה פחחות לרכב?

מחירון מומלץ פחחות רכב

סוג עבודת פחחות רכב וטווחי מחירים
   
תיקוני פחחות באחד מחלקי הרכב  
   
תיקון מעיכה קלה באחד מחלקי הרכב
600-1,200 ש"ח
   
תיקון שפשוף קל באחד מחלקי הרכב
600-1,200 ש"ח
   
   
תיקון פגושים רכבים פרטיים  
   
תיקון פגוש (טמבון) קדמי לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) קדמי מפלסטיק לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי מפלסטיק לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
החלפת פגוש חדש - מקורי לרכב פרטי
2,000-3,000 ש"ח
   
צביעת פגוש (טמבון) לרכב פרטי 
300-700 ש"ח
   
   
תיקון פגושים רכבים מסחריים  
   
תיקון פגוש (טמבון) קדמי לרכב מסחרי
1,000-2,000 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי לרכב מסחרי
1,000-2,000 ש"ח
   
החלפת פגוש חדש - מקורי לרכב מסחרי
2,000-4,000 ש"ח
   
צביעת פגוש (טמבון) לרכב מסחרי
700-1,500 ש"ח
   
   
תיקוני דלתות רכבים פרטיים  
   
תיקון דלת לרכב פרטי אחרי מעיכה קלה
1,000-2,000 ש"ח
   
תיקון דלת לרכב פרטי אחרי שריטה
700-1,500 ש"ח
   
החלפת דלת לרכב פרטי
1,000-3,000 ש"ח
   
צביעת דלת לרכב פרטי
300-700 ש"ח
   
   
תיקוני דלתות רכבים מסחריים  
   
תיקון דלת לרכב מסחרי אחרי מעיכה קלה
1,000-3,000 ש"ח
   
תיקון דלת לרכב מסחרי אחרי שריטה
700-2,000 ש"ח
   
החלפת דלת לרכב מסחרי
1,500-4,000 ש"ח
   
צביעת דלת לרכב מסחרי 
500-1,500 ש"ח
   
   
תיקון מכסה מנוע רכבים פרטיים  
   
תיקון פחחות מכסה מנוע
1,000-2,500 ש"ח
   
תיקון צבע מכסה מנוע
700-1,500 ש"ח
   
החלפת מכסה מנוע חלופי
1,000-2,500 ש"ח
   
החלפת מכסה מנוע מקורי
2,000-3,500 ש"ח
   
   
צביעת רכבים  
   
צביעת רכב פרטי בצבע לבן
2,000-4,000 ש"ח
   
צביעת רכב פרטי בצבע מטאלי
2,500-5,000 ש"ח
   
צביעת מכסה מנוע רכב פרטי
500-1,500 ש"ח
   
צביעת גג רכב פרטי
1,000-1,700 ש"ח
   
צביעת דלת רכב פרטי
400-600 ש"ח

ט.ל.ח

 

מדריך פחחות רכבים - מנקודה א' לנקודה ב'

בין אם אתה נמנה עם אלה שמאדירים את הרכב שלהם ואוהבים אותו יותר מאשר את בני זוגם או מאלה שלא מבדילים בין הסוגים השונים של "אותן פחיות על 4 גלגלים שמובילות אותך מנקודה א' לנקודה ב' "- הסיכוי הוא שבאיזשהו שלב תמצא את עצמך נזקק לשירותי פחחות רכב. למה אתה שואל? ובכן, אם לא בשביל חוש האסתטיקה המפותח שלך, ייתכן ובת הזוג שלך תעיר לך שהנסיעה ברכב הזה גורמת לה חוסר מנוחה. אחרי הכל, רכב שנראה טוב משום מה גם משרה בטחון יותר כרכב אמין. ואולי, בכלל תהיה מעוניין לבצע חידוש צבע לרכב לפני מכירה כדי להציג תמונה יפה יותר לקונה- ובדיוק כמו בעת מכירת הדירה- להשיג עליו כסף רב יותר. משמעותית.


מה לי ולפחחות

חשוב שתבין כמה דברים בסיסיים. אם אתה נמנה עם אלה שלא יודעים שום דבר על עולם הרכבים- כדאי שתשקיע את הדקות הקרובות ותבין את ההבדלים הבסיסיים בין פחח למוסכניק. כאשר אתה נכנס אל מוסך פחחות וצבע בבאר שבע, בירושלים או תל אביב- עליך לדעת לברור את המקצוענים מהחאפרים, אחרת, עלול הדבר לעלות לך כסף רב. פחח הוא בעל מקצוע המומחה בעבודות עם פח. לצורך העניין פחח יכול להיות גם אומן המייצר מנורות וקישוטי נברשות. פחחות רכב הינה תת התמחות הדורשת התמחות ספציפית במוסכי פחחות. מדובר על בעל מקצוע, בעל ידע יישומי רב באשר לפח, לצבע ולאינטראקציות של השניים בכל הקשור לרכב. מוסכניק לעומתו- מומחה במערכות הרכב ובעל ידע כללי בלבד בכל הקשור לפחחות.


לבדוק מנוע ולעשות צבע

כאשר אתה ניגש למוסך לתיקון אחת ממערכות הרכב ורוצה לבצע גם תיקוני פחחות וצבע - הקפד לשאול מי בעל המקצוע המטפל בכל חלק. נדירים המקרים בהם פחח מנסה להציג את עצמו כמוסכניק, אבל תמצא לא אחת כי המוסכניק מנסה לעשות עבודה שאינו מיומן בה רק כדי להרוויח עוד כמה שקלים. התוצאה יכולה להיות עגומה למדי- נזק לרכב או לכל הפחות לא יהיה תיקון וכמובן, בזבוז כסף. לכאורה, כאשר מדובר על נזק שאינו במערכות הפנימיות של הרכב- המסכנות את חייך, אז מה כבר הבעיה- אבל עוגמת הנפש לא תהיה פחותה רק בגלל שאין סכנת מוות מצבע דהוי משמש או משריטות על הפגוש.


יאללה לחיפושים

אז איפה מוצאים שירותי פחחות רכב בדרום? ובכן, למחפש שירותי פחחות שונים יש שתי אפשרויות: כניסה אל מוסך וחיפוש בעל המקצוע שם או פנייה ישירות אל פחח פרטי. שני המקרים טובים במידה שווה וההבדל העיקרי הוא בעל המקצוע עצמו. בעת חיפוש מומחה- כדאי שתיקחו רגע לבדוק את האדם. אדיבות, שירותיות והסברים נהירים אולי לא יעשו לכם עבודה מעולה על הרכב, אבל ישאירו אצלכם הרגשה טובה. תיקוני פחחות רכב שונים דורשים התייחסות שונה ושיטות עבודה שונות, וודאו כי הפחח מיומן בעבודתו ואינו פחח מתחיל. אגב, היו מוכנים לשלם כי מדובר על תענוג לא זול בכלל.


אמיתי או בערך

כמו בכל דבר הקשור ברכבים - רכבים וחלקים אמיתיים יכולים לעלות לכם פי 2-3 יותר מהחלפים הזולים והחיקויים. עם זאת, רבים מעדיפים להמשיך ולשמור על הרכב במקוריותו ומסיבות טובות. פחחות וצבע לרכב בצבעים מקוריים יכולה להעלות את המחיר של הרכב שתחליטו למכור באופן משמועתי. עם זאת, כדאי לבדוק לפי סוג הרכב והדגם- האם ההשקעה הראשונית הזו תצא כדאית עבורכם או לא. לאלה המעדיפים לעשות תיקוני נזקי פח ברכב עבור התענוג האישי שלהם- כדאי גם כן להיצמד אל המקורי ואם כבר להשקיע ברכב שלהם, אז באופן המקסימלי ביותר.


לשמור ולאהוב

אבל בואו רגע נדבר על אוהבי הרכב האמיתיים. חשוב שתדעו כי שמירה נכונה על הרכב שלכם יכולה לחסוך לכם צביעת רכבים או לפחות להרחיק טיפולי צביעת מכוניות למועדים רחוקים יותר. מריחת ווקס פעמיים בשנה ושמירה על חנייה מוצלת יכולות בהחלט לתרום אך כדאי ללמוד על עוד שיטות לשמירה על הצבע והפח של הרכב שלכם באופן מלא. גם העלמה של נזקים קטנים לצבע או לפח אפשר לעשות באופן עצמאי ואפילו אם יש ברכב שלכם כמה נקודות דוהות, כדאי שתתאפקו. ברב המקרים צביעת רכב ישן שלם יעלה לכם זול יותר מאשר צביעה של חלק נפרד כל פעם.


רכב עבודה

עוד סיבה טובה לפנות אל הפחח היא עבור תיקון נזקי שטח לרכבים- בין אם מדובר על תיקוני פחחות וצבע לאחר תאונות או חידוש רכבים מבלאי של הזנחה- עבודת הפח צריכה להיעשות ע"י פחח רכב מקצועי ואמין. במקרה של תיקון מעיכה קלה לרכב או תיקונים קטנים לרכב ללא הפעלת ביטוח מקצועיות זו תספיק בהחלט, אך כאשר מדובר על תיקון תאונות ביטוח כדאי לפנות אל מוסך- כזה שגם יכול להנחות אתכם בהתמודדות מול חברות הביטוח באופן אמין ומקצועי. נכון שאפשר להתנהל מול חברת הביטוח גם לבד, אבל אין ספק שבעלי המקצוע המומחים יכולים להפוך עבורכם את המשימה להרבה יותר פשוטה. אל תשכחו גם כי תיקון רכב לאחר תאונה הוא הרבה יותר מפח וצבע לעיתים.


פחח לא רק ליופי

הפנייה אל הפחח אינה עבור טיפולים קוסמטיים בלבד. אולם הוא מטפל בדברים "זוטרים" לבטיחות שלכם כגון תיקוני בלאי מחשיפה לשמש, תיקוני צבע לרכבים, תיקון טמבונים ועקימות של פח בשאר חלקי הרכב. אך הוא גם עוסק בתיקונים קריטיים לבטיחות שלכם כגון תיקוני שלדות, החלפת מנורות ומראות ועוד. תיקון שילדה לרכב מבחינת הבטיחות שלכם שווה ערך לפחות לזה של הבלמים ואין ספק כי מקצועיותו של הפחח חייבת להיבדק על ידכם טרם אתם מפקידים בידיו עבודות רגישות כאלה. עבור שירותי פחחות רכב מחירים ממוצעים- בהתאם למקוריות החלקים, דגם הרכב וסוגו- כאמור. אמנם אפשר למצוא לא אחת שירותי פחחות רכב בזול אך עליכם לקחת בחשבון כי לעיתים "עיגול הפינות" יעלה לכם בעוגמת נפש, איבוד כסף או אפילו סכנת חיים של ממש.


להיות צרכן נבון

מובן שאין צורך לשאול את הפחח או המוסכניק שלכם להראות את התעודה שלו בכל ביקור שתגיעו אליו- אבל אין שום סיבה שתתביישו לעשות זאת בפעם הראשונה שתופיעו אצל המומחה החדש. גם לכם וגם לו יהיה קל יותר להמשיך בטיפול הרכב אם לא תרגישו כאילו הוא חאפר שרק מנסה לגנוב אתכם במחיר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא פחחות רכב ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.