קבלי הצעת מחיר לעיצוב שפתי הואגינה

מחירון עיצוב שפתי הואגינה

כמה עולה עיצוב שפתי הואגינה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור עיצוב שפתי הואגינה.

כיצד מתבצע עיצוב שפתי הואגינה? הפלסטיקאי יבצע את החיתוך באופן הכי טבעי שאפשר על מנת שיתקבל מראה אסתטי יותר, אך טבעי. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לעיצוב שפתי הואגינה תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

עיצוב שפתי הואגינה

רוב הנשים באוכלוסייה המודרנית מודאגות ממראה גופן. אחת מדאגות אלה הינה המבוכה שהואגינה שלהן נראית שונה ומעוותת ביחס לאחרות. כיום ניתן לעצב את שפתי הואגינה ולהקנות להן מראה אסתטי יותר וכך להעלות את תחושת הביטחון בקרב נשים אלה.

 

מבנה שפתי הנרתיק ותפקודן

הנרתיק בנוי בצורה שיש לו שני זוגות שפתיים, האחת קטנות והשנייה גדולות. השפתיים הקטנות נקראות שפתי הואגינה והן ממוקמות מתחת לשפתיים הגדולות ותפקידן להגן על ריריות הנרתיק.

מבנה השפתיים הקטנות אינו אחיד והוא משתנה מאישה לאישה. עם צורת ההתפתחות והגיל השפתיים הקטנות נעשות אלסטיות יותר וישנן נשים הסובלות משפתיים קטנות, גדולות או ארוכות ומסורבלות.

בעיה זו מפריעה לחלק מהנשים גם במראה האסתטי של הואגינה וגם בתפקוד יומיומי. ישנן נשים שמתלוננות על כך שאינן יכולות ללבוש תחתונים, על הפרעה בקיום יחסי מין וזאת עקב הגודל שלהן, הן גורמות בכך לכאבים ולהפרעה בחיי המין.

 

מטרת הניתוח

מטרת הניתוח הוא לקצר את שפתי הואגינה הקטנות מבלי לגעת בנרתיק עצמו כך שאין חשש לפגוע בקיום יחסי המין.

הפלסטיקאי יבצע את החיתוך באופן הכי טבעי שאפשר על מנת שיתקבל מראה אסתטי יותר, אך טבעי. הניתוח כמובן מיועד לנשים שחשות צורך לשנות את מבנה שפתיהן ואף חשות אי נוחות בשגרה היומיומית וגם כדי שתרגישי בטוחה יותר עם עצמך וכדי שתוכלי לקיים יחסי מין בהנאה.

 

הכנה לניתוח

לפני הניתוח עצמו מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם רופא לקבלת הסברים לקראת הניתוח. הרופא יידון איתך על מהלך הניתוח, ייבחן את קשייך, יספר לך על חומרי ההרדמה שבהם הוא משתמש, ישאל על רגישויות לתרופות, תוצאות הניתוח והחלמתך ממנו. הרופא ידרוש ממך לבצע בדיקות דם שגרתיות, בדיקות שתן והריון. לקראת הניתוח תצטרכי להיות בצום של כ-6 שעות.

 

מהלך הניתוח

בניתוח עיצוב ואגינה המנתח חותך את השפתיים בזהירות ויוצר מין צורה של משולש מתוך בסיס השפתיים. המנתח נמנע מלגעת בחלקן החיצוני על מנת לשמור על מראה טבעי.

הניתוח נעשה תחת הרדמה כללית, על מנת שהמטופלת לא תזוז במהלך הניתוח. הניתוח עורך כ- 20 דקות בלבד.

המנתח מעצב את השפתיים באמצעות חיתוכן מבלי לפגוע בצורת השפתיים. מומלץ לבחור מנתח אשר ידוע בתחום פלסטיקה וגינאלית על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

 

לאחר הניתוח

לאחר הניתוח תועברו למחלקת ההתאוששות עד שההרדמה תחלוף. היות והניתוח אינו כירורגי הוא לא מצריך אישפוז, ולמעשה כעבור שעתיים עד שלוש שעות תוכלי להשתחרר לביתך עם המלצה למנוחה בת שבוע ימים.

לאחר הניתוח מומלץ לרכך את המקום באמצעות אמבטייה פושרת. לעיתים ההליך כן דורש אישפוז על מנת שהרופא יוכל לעקוב אחרייך ואחרי החלמתך מהניתוח.

מידי פעם הוא ייגש לבדוק את מצב התפרים ומצב ההתאחות. לאחר הניתוח קיים תחושת אי נוחות וכאב, התחושה תיעלם עם הזמן. ניתן לצרוך כדורים משכחי כאבים, כגון אופטלגין או אקמול כדי לאלחש את הכאב.

אם הינך מרגישה כאבים עזים שאינן מתחלשים עם לקיחת כדור שיכוך הכאבים עלייך ליצור קשר עם הרופא בהקדם. התפרים נמסים מעצמם ולכן אין צורך בהוצאתם.

לאחר כ-10 ימים תצטרכי להגיע לביקורת אצל הרופא, שם הוא יבדוק את מצב ההחלמה של האיזור.

כעבור כחודש מאז הניתוח תוכלי לחזור לחיי מין פעילים, ותחושת הביטחון תחזור אלייך.

התוצאה הסופית היא שפתיים קצרות וקטנות יותר, מעוצבות ובעלות מראה טבעי. לאחר שהנפיחות תרד והאיזור יחלים תוכלי להבחין זאת בברור. חשוב לציין כי המראה האסתטי והטבעי של המקום תלוי בידיו של המנתח ובמיומנותו. התוצאה תישאר קבועה.

 

סיכונים ותופעות לוואי

בכל ניתוח ישנן תופעות לוואי וגם כאן, כמו בניתוח אחר ישנן תופעות לוואי, אך מעטות. קיים החשש לנפיחות ותחושת אי נוחות באיזור הניתוח, וכן כאבים.

יש חשש לזיהום, דימום וצלקות בולטות. תיתכן תחושה של איבוד תחושה במקום או שינוי בצבע. חשוב לציין כי כל השכיחות של סיכונים אלה היא נמוכה ולא קיים חשש לביצוע הניתוח.

 

כמה עולה עיצוב שפתי הואגינה?

ניתוח קיצור שפתי הפות - 3,000-10,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים

 

 

התחבר בקליק לקבוצת חיסכון
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !