בקש הצעת מחיר לעיצוב פנים לשיפוץ דירה

מחירון עיצוב פנים לשיפוץ דירה

מחפש לדעת כמה עולה עיצוב פנים לשיפוץ דירה?

 

כמה עולה עיצוב פנים לשיפוץ דירה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עיצוב פנים לשיפוץ דירה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : כל מה שצריך לדעת לפני שיפוץ דירה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות שיפוצים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת שיפוצים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות שיפוצים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי עבודות עיצוב ושיפוץ דירה

מחירון מומלץ

מחירון עיצוב פנים לשיפוץ דירה עודכן בתאריך 09.06.29

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים


עיצוב פנים לפני שיפוץ דירה
3,000-12,000 ש"ח

טווחי מחירים שיפוץ דירה כללי

צביעת דירה: 3,000-15,000 ש"ח

עבודות ריצוף: 180-220 ש"ח למ"ר

בנית קירות גבס: 230-270 ש"ח למ"ר

שבירת קיר: 50-100 ש"ח למ"ר

שיפוץ מקלחת: 600-5,500 ש"ח

השכרת מכולת פינוי פסולת: 500-1,000 ש"ח

עלות שיפוץ דירה קטנה: 50,000-100,000 ש"ח

עלות שיפוץ דירה קומפלט: 50,000-200,000 ש"ח

שיפוץ בית: 70,000-250,000 ש"ח

שיפוץ בית ישן: 70,000-200,000 ש"ח

 

כל מה שצריך לדעת לפני שיפוץ דירה


מדריך לשיפוץ דירה

שיפוץ דירה הינו תהליך מורכב שכולל שלבים רבים אך למרות זאת שווה מאוד להשקיע בו מפני שהרבה יותר נעים לחיות בדירה משופצת ובמידת הצורך ניתן לסגור מרפסת או להוסיף קירות וליהנות מחדר נוסף אשר יכול לשמש כחדר לתינוק חדש, למשרד, לחדר כביסה וכו.

במקרים אחרים- כאשר בעל הדירה מעוניין למכור אותה הוא יוכל לגבות מחיר גבוה יותר משום שהערך של דירה משופצת גבוה יותר מהערך של דירה שלא עברה שיפוץ, כמו כן, יהיה קל יותר למצוא שוכרים או למכור את הדירה כאשר היא משופצת ויפה.

כפי שציינו- שיפוץ דירה הוא תהליך מורכב והוא מערב בעלי מקצוע שונים- ביניהם: חשמלאי, מעצב פנים, אדריכל, נגר, קבלן וכו' וחשוב לבחור באנשים הנכונים כדי לקבל את התוצאות המבוקשות ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר.

 

אז איך מתחילים?

 

אילו עבודות נכללות בשיפוץ דירה?

 

אם אתם מעוניינים לשפץ את הדירה יהיה עליכם לבצע כמה פעולות ולקבל החלטות שונות. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לקחת נשימה עמוקה ולדעת שמדובר על תהליך שדורש סבלנות. לאחר מכן, יש להחליט מהו סוג השיפוץ המבוקש- האם מדובר על שיפוץ קוסמטי, שיפוץ חלקי או שיפוץ כללי.

להלן הסבר על סוגי השיפוצים

* שיפוץ קוסמטי – מדובר על שיפוץ קל אשר מתאים לאנשים שלא מעוניינים להשקיע הרבה כסף אך שואפים לשפר את הדירה. השיפוץ יכלול החלפת ארונות, צביעה, החלפת קרמיקה וכו'. אם אתם יכולים להתמקח ומעוניינים להשקיע ולחפש את בעלי המקצוע תוכלו לחסוך הרבה כסף. כמו כן, תוכלו לפנות אל קבלן ולקצר את זמן השיפוץ כך שהוא ימשך מספר ימים.

* שיפוץ חלקי – שיפוץ זה יכלול החלפת שירותים, החלפת מטבח והחלפת חדרי אמבטיה. כמו כן, יוכל השיפוץ לכלול החלפה של חלונות והחלפת מערכות אינסטלציה וחשמל. שיפוץ חלקי יתבצע באמצעות בעלי מקצוע נדרשים- ביניהם- חשמלאי, נגר, מעצב פנים וכו' וכמובן יעלה יותר משיפוץ קוסמטי. במידה ויש לכם ניסיון בנושא ואתם יכולים להקדיש הרבה זמן תוכלו לבצע את התהליך באופן עצמאי אך במקרים רבים יהיה עליכם להגיש תוכנית לקבלן שיפוצים מקצועי.

* שיפוץ דירה קומפלט יכלול את כל סוגי השיפוצים שהוזכרו ובנוסף לשיפוצים הללו יהיה צורך בשבירת קירות, החלפת מערכות חשמל ואינסטלציה, החלפת תאורה, החלפת רצפות ועוד- עם סיום השיפוץ יראה הבית שונה לגמרי. שיפוץ קומפלט הינו השקעה משמעותית שעשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים ויש לבצעו באמצעות ארכיטקט מקצועי או מעצב פנים מנוסה. באמצעות בעל המקצוע יהיה ניתן להחליט על התוכנית ולהכין כתב כמויות- לאחר מכן יהיה ניתן לבחור קבלן שיפוצים.

 

תקציב שיפוץ – כמה עולה לשפץ דירה?

 

ישנם כמה פרמטרים בסיסיים אשר משפיעים על עלות שיפוץ דירה, מעבר לפרמטרים הללו מושפע המחיר ממאפיינים נוספים. לאחר בדיקת המאפיינים והרצונות של בעל הדירה ניתן לקבוע את המחיר.

להלן שלושת הגורמים הבסיסיים אשר משפיעים על מחיר השיפוץ:

*שטח הדירה – מחיר שיפוץ דירה קטנה יהיה נמוך יותר מאשר מחיר שיפוץ וילה גדולה- אך כאשר השטח גדול ויש עבודה רבה יפחת המחיר לכל מ"ר- כך שבסופו של דבר יהיה ניתן לקבל מחיר טוב עבור שיפוץ שטח גדול.

* סוג השיפוץ – כפי שנאמר- סוג השיפוץ ישפיע על המחיר.

* העבודות הדרושות – מחיר העבודות הכלולות תלוי בזמן המוקדש לשיפוץ ובסוג העבודה- שיפוץ דירה בעיצוב אדריכלי עשוי לקחת זמן רב יותר משיפוץ קוסמטי פשוט, שיפוץ חדר אמבטיה בדירה מסוימת עשוי להמשך זמן רב יותר משיפוץ אמבטיה בבית אחר ובמידה וצריך להחליף תאורה, צנרת, תשתיות חשמל וכו'- המחיר יעלה.

 

בחירת הקבלן – איך לבחור את הקבלן?


לפני שתתחילו לחפש את הקבלן יהיה עליכם להגדיר את התקציב שאתם מעוניינים להשקיע ולכלול במסגרת עד 20% מהמחיר- בצורה זו תוכלו להימנע מחריגות בתקציב. כדי לקבל הצעה משתלמת יש לפנות אל כמה קבלנים ולקבל הצעות מחיר. מומלץ לפנות אל שלושה בעלי מקצוע. הצעת המחיר תכלול את מפרט העבודה, את החומרים הדרושים, את מחיר החומרים ואת לוח הזמנים- ניתן להתמקח עם בעלי המקצוע אך יש לעשות זאת בצורה חכמה ולא להגזים.

חשוב מאוד להיזהר ואפילו לנהוג בחשדנות בעת בחירת הקבלן- אם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ קומפלט יש לבדוק האם הקבלן מעיד על כך שהוא קבלן רשום, לצערנו, מרבית הקבלנים שאינם רשומים לא יגידו זאת- הכירו את החוק: קבלן שאינו רשום לא מורשה לבצע שיפוץ במחיר גבוה מ- 40,039 ₪.

במידה והקבלן מתמחר לכם ריצוף בדקו האם רכישת האריחים כוללת גם את הנחתם ושימו לב למידע שהוא מספק לכם על המחיר ועל היתרונות והחסרונות של האריחים. מעבר לזאת, כדאי לחשוד קבלנים שמתפארים בעבודותיהם- לא תמיד הם אומרים את האמת.

כמו כן, יש להיזהר מקבלנים שמציעים הצעת מחיר נמוכה- קבלן שמבצע שיפוץ דירה בזול עלול לבצע עבודה חלקית ולהיעלם. נוסף על כך, חשוב לבדוק שרשום תמחור לכל פעולה שמתבצעת במסגרת השיפוץ. כדי לדעת האם המחיר נמוך, ממוצע או גבוה יש לעיין באתרים שמספקים מחירון שיפוץ דירה. מומלץ לבקש מהקבלן להוסיף סעיף נוסף- הסעיף יחייב את הקבלן למחיר הנקוב וישתנה רק אם תבקשו שינוי שדורש תוספת במחיר.

לפני שמקבלים את הצעת המחיר יש לבדוק כמה אחוזים דורש הקבלן לפני התחלתו של השיפוץ- כדי למנוע מצב בו הקבלן ימשוך זמן או לא יבצע את השיפוץ בצורה איכותית יש לסכם איתו על חלוקת המחיר. יש לשלם לקבלן בתשלומים ובהתאם לקצב העבודה- תוכלו לחלק את התשלומים לשלושה ולשלם שליש לפני התחלת השיפוץ, שליש באמצע תהליך השיפוץ ושליש עם סיום השיפוץ.

פרטים נוספים שצריכים להיות כלולים בהסכם הם לוח הזמנים, הנוכחות של האחראי במקום, ביצוע עבודות באמצעות חומרים תקינים, אחריות והקפדה על בטיחות.

 

ומה לגבי קבלן גמר ומהנדס בניין?


התפקיד של קבלן לעבודות גמר הוא לבצע עבודות גמר כך שעם סיום העבודה יהיה ניתן לגור במבנה. יש קבלנים שמתמחים רק בעבודות שלד ולאחר שהם מסיימים את עבודתם עוברת העבודה אל קבלן הגמר. חלק מהקבלנים מבצעים גם את עבודות השלד וגם את העבודות הסופיות. העבודות שמבצע קבלן הגמר הינן עבודות צביעה, עבודות טיח, עבודות ריצוף, אינסטלציה, חשמל, איטום ובידוד.

כמו כן, הקבלן מאגד את בעלי המקצוע, מתאם ביניהם ומפקח עליהם כך שהעבודה תתבצע בצורה איכותית ובהתאם ללוח הזמנים. לפני שבוחרים קבלן, לרבות קבלן גמר יש לוודא כי הוא מחזיק ברישיון בתוקף וכי הרישיון מתאים לעבודות השיפוץ שנחוצות לכם. כמו כן, יש לוודא כי הקבלן מחזיק בפוליסת ביטוח שמגינה עליו ועל העובדים ורצוי לבקש לראות עבודות קודמות. מעבר לזאת, יש לבדוק את עובדיו- את רמת המקצועיות שלהם ויש לבדוק שהוא מחזיק בתעודת מנהל עבודה בעל הסמכה ושהוא סיים קורס בטיחות בעבודה.

במהלך השיפוץ מומלץ להיעזר במהנדס בניין. מהנדס בניין מקצועי יוכל לבצע בדיקות שונות כמו למשל- לבדוק את הצנרת ולוודא שהיא הונחה בצורה נכונה ובהתאם לתקנים ולתוכניות. המהנדס יבצע בדיקה מקיפה בכל הדירה ויוכל לחסוך בעיות בהמשך.

 

מעוניינים לשפץ דירה? איך תמצאו את בעלי המקצוע הנכונים?

 

אם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ דירה מקצועי- בין אם מדובר על שיפוץ דירה לפני מכירה, שיפוץ דירה להשכרה או שיפוץ בית יהיה עליכם לבחור בבעלי מקצוע מנוסים. קבלן מומחה שיפוץ דירות יוכל לשמש בתור יועץ שיפוצים ולסייע לכם לאורך כל הדרך.

בחירת בעלי מקצוע מנוסים לרבות מעצב פנים או אדריכל יסייעו לכם לקבל רעיונות לעיצוב הבית- בעלי המקצוע יוכלו לסייע לכם לבצע עיצוב דירות גדולות, עיצוב דירות קטנות, עיצוב בית פרטי ועוד ולהגשים את החלום שלכם.

תוכלו למצוא את הקבלן המתאים בדרכים שונות- ראשית, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולהקליד את המשפטים: " קבלן שיפוצים מומלץ", "קבלני שיפוצים המלצות" או "חברת שיפוצים המלצות" בשורת החיפוש ותמצאו מגוון אתרים של קבלני שיפוצים. כאשר תבחנו את האתרים זכרו לבדוק את כל הפרטים החשובים- בדקו האם הקבלן מחזיק ברישיון בתוקף ובפוליסת ביטוח שמגינה עליו ועל עובדיו, בדקו האם עובדי הקבלן מקצועיים, בדקו האם הקבלן רשאי לבצע את עבודות השיפוץ שנחוצות לכם, בדקו האם מופיעות באתר תמונות שיפוץ דירה לפני ואחרי והתרשמו מאיכות השיפוץ, בדקו האם הקבלן מחזיק בתעודת מנהל עבודה ועבר הסמכה, וודאו כי הוא סיים קורס בטיחות בעבודה, קבלו מידע לגבי אחריות קבלן שיפוצים ובדקו היכן הקבלן עובד- תוכלו למצוא קבלני שיפוצים במרכז, קבלני שיפוצים בצפון, קבלני שיפוצים בדרום וכו'.

נוסף על כך, תוכלו לגלוש בפורומים אשר עוסקים בתחום שיפוץ דירות. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על עובדי מקצוע מנוסים שמבצעים שיפוץ דירה בתל אביב, שיפוץ דירה בירושלים וכו', יוכלו לשלוח לכם קישורים לאתרים איכותיים שעוסקים בתחום שיפוץ דירה השוואת מחירים, יוכלו להסביר לכם על חוזה שיפוץ דירה ולסייע לכם למנוע אי הבנות, יוכלו לספק לכם טיפים על שיפוץ דירה להשקעה ועוד.

דרך טובה נוספת למציאת עובדי המקצוע תהיה לפנות אל אנשים שאתם סומכים עליהם- אלו יכולים להיות קרובי משפחה, חברים או קולגות שביצעו שיפוץ חלקי, שיפוץ קוסמטי או שיפוץ קומפלט- מכיוון שהרבה אנשים מחליטים לשפץ את ביתם לצורך שיפור רמת החיים או לצורך מכירה או השקעה תוכלו לקבל מגוון המלצות ולבחור בבעלי המקצוע המתאימים.

 

קבלו את ההחלטות וצאו אל הדרך!

 

לאחר שתגדירו לעצמכם את המטרות, תערכו את הבדיקות הדרושות, תעיינו בתמונות של שיפוצים, תשוחחו עם הסובבים, תערכו השוואת מחירים וכו' תוכלו לקבל את ההחלטות ולבצע בחירה נכונה. זכרו- השיפוץ ידרוש מכם הרבה סבלנות, בעיקר אם מדובר על שיפוץ מלא אך במידה ותשקיעו את הזמן, תערכו את הבדיקות הנחוצות, תבחרו בבעלי מקצוע איכותיים ותהיו סבלניים תוכלו לקבל תוצאה נפלאה.

 

הבהרה

 

מחירי עיצוב פנים לפני שיפוץ דירה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממעצבי פנים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומעצבי פנים מובילים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

פניות אחרונות
עיצוב פנים דירה
עיצוב מטבח , כמה יעלה
באר שבע והסביבה
12/10/2021 01:29:13
עיצוב פנים דירה
דורת 3 חדרים
רמלה - לוד
29/09/2021 20:37:33
עיצוב פנים דירה
לפנ י שיפוץ קל
כפר סבא
26/09/2021 13:25:16
עיצוב פנים דירה
רחובות שיפוץ מטבח
ראשון לציון והסביבה
17/09/2021 00:17:51
עיצוב פנים דירה
הצעת מחיר לעיצוב אמבטיה
תל אביב
16/08/2021 14:54:53
עיצוב פנים דירה
קרית מלאכי
קרית גת
31/07/2021 20:28:36