×


תפריט נגישות

מחירון עיצוב גינות

כמה עולה עיצוב גינות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עיצוב גינות מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "הדשא של השכן ירוק יותר - הכל על עיצוב גינות."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות גינון בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עיצוב גינות, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות גינון יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה עיצוב גינות?

סוג שירות טווחי מחירים

יעוץ לעיצוב גינה - 500-1,000 ש"ח

יעוץ להקמת גינה - 600-1,200 ש"ח

תכנון ושתילת צמחייה לגינה - 1,500-2,000 ש"ח

תכנון מערכת ניקוז - 1,500-2,200 ש"ח

התקנת מחשב השקייה - 2,700-3,200 ש"ח

הקמת שביל בטון בגינה - 150-300 ש"ח למ"ר

תכנון מערכת תאורה לגינה - 1,500-2,500 ש"ח

משטחי גומי לגינה - 150-350 ש"ח למ"ר

דשא סינטטי - 150-350 ש"ח למ"ר

עבודות הכשרת קרקע

לפני שתילת דשא - 15-20 ש"ח למ"ר

הפיכת קרקע - 8-12 ש"ח למ"ר

הקמת מסלעה - 230-300 ש"ח למ"ר

פיזור טוף - 15-25 ש"ח למ"ר

פיזור חלוקי נחל - 800-1,000 ש"ח למ"ק

עבודות ריצוף הגינה - 150-250 ש"ח למ"ר

שתילת דשא - 25-40 ש"ח למ"ר

כיסוח דשא - 3.5-6.5 ש"ח למ"ר

שיקום דשא - 8-10 ש"ח למ"ר

התקנת טפטפות - 5-9 ש"ח למטר

הקמת שביל בטון בגינה
150-300 ש"ח למ"ר

התקנת מחשב השקייה
- 2,700-3,200 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 27.06.19

ט.ל.ח

 

הדשא של השכן ירוק יותר - הכל על עיצוב גינות

אם תשאלו גנן מומלץ או חברות גינון מומלצות מדוע לשכן יש דשא ירוק יותר ומה ניתן לעשות כדי שהדשא שלכם יהיה ירוק יותר לבטח תשמעו מכולם המלצה להתקין דשא סינטטי.

חברות לעיצוב, תכנון ואחזקת גינות מציעות סל שירותים רחב ופתרונות גינון מתקדמים על מנת להקים לכם גינה יפה בהתאם למאפייני הבית והסביבה ובהתאם לדרישות ולחלום שלכם.

עיצוב גינות פרטיות כמו גם עיצוב גינון גג דורש מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ויש מגוון פתרונות מתקדמים וחדשים על מנת לעצב גינות מטופחות או גינות בוטיק מרשימות במחירים משתלמים, עם עלויות אחזקה נמוכות.

חשוב לדעת כי תכנון גינות נדרש לפני שלב העיצוב מאחר ויש לבדוק את מאפייני השטח ולתכנן את הגינה המעוצבת בהתאם לפרמטרים רבים כגון אקלים, תאורה, צל, סוג הקרקע, מבנה טופוגרפי, מאפייני הסביבה, עיצוב ומבנה הבית הפיסי ומעל הכל יש לתכנן ולעצב את הגינה בהתאם לדרישות שלכם.


עיצוב גינות - לבד או לא?

יש המעוניינים לחסוך את עלות חברות הגינון ולכן הם מנסים להקים את הגינה בעצמם. בתוך זמן קצר הם מגלים כי הצמחייה אינה נקלטת, הפרחים נובלים, העצים אינם צומחים, וכי כספם הולך לטמיון. לכן, חשוב לדעת כי תכנון גינות, עיצוב גינות וכמובן הקמת גינות דורשים ידע מקצועי נרחב וכדי להקים גינה מעוצבת ומטופחת המחזיקה לאורך זמן רב מומלץ לפנות לחברות גינון מומלצות או לגנן מומלץ העובד באופן פרטי.

חברת גינון מקצועית מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת עיצוב גינה מקצועי ותקים את הגינה במומחיות תוך התחשבות במאפייני הבית, דרישות הלקוח, תנאי הקרקע, הלחות והאקלים ועוד. לכן, אם אתה מתכנן לבצע לבד עיצוב גינות אל תעשה זאת בעצמך אלא אם יש לך את הידע והכישורים לכך.

חברה מקצועית מציעה תכנון גינה מדויק בהתאם לדרישותיך ולאחר תכנון מדויק הדורש ידע רב וניסיון עשיר בתחום הגינון ועיצוב הגינות.


עיצוב גינות ברחבי הארץ

כאשר מחפשים עיצוב גינות בצפון או חברה המציעה שירותי עיצוב גינות בדרום או במרכז הרי כדאי להתמקד בחברות גינון מקצועיות המציעות שירות בכל רחבי הארץ או בחברות גינון ועיצוב הפועלות באזור בו אתם גרים.

יש חשיבות לבחור חברת תכנון ו/או הקמת גינות באזור המגורים שלכם מאחר והן מכירות את תנאי האקלים באזור, את סוג הקרקע ופרמטרים חשובים אחרים המאפשרים להם לייעץ ולהקים עבורכם גינה מעוצבת המתאימה לאזור הגיאוגרפי.

יש הבדל בין תכנון גינה לבית בצפון הארץ לתכנון והקמת גינות בדרום או במרכז הארץ. לכן, אם אתם מחפשים חברת גינון המציעה שירותי עיצוב גינות במרכז הארץ אין טעם להזמין חברת גינון מהצפון או מהדרום אלא עדיף להזמין חברה מקומית, ולבטח תחסכו גם בעלויות מאחר ושינוע האדמה, פריטי העיצוב לגינה ועלויות ההובלה והגעת צוות הגינון נמוכות יותר כאשר מזמינים חברה מקומית.


אדריכלות נוף

אדריכלי נוף מציעים תכנון סביבתי מתקדם ומורכב הכולל ניתוח תנאי הקרקע והאזור ותכנון המרחב הפתוח בטכניקות גינון ועיצוב חדשניות ויצירתיות. כיום, חברות גינון מקצועיות ומובילות מעסיקות אדריכלי נוף על מנת לעמוד בביקוש מהסקטור העסקי ומהרשויות הזקוקות לתכנון מרחב מקצועי תוך התחשבות באיכות הסביבה והתנאים הסביבתיים.

כאשר לקוח פרטי המעוניין בעיצוב גינתו פונה לחברה מקצועית הוא נהנה גם מהשירות של אדריכל הנוף המביא פתרונות יצירתיים ומתקדמים לעיצוב הגינה וכך נפתחים בפני הלקוח שפע אפשרויות והוא יכול לממש את חלום הגינה שלו באמצעות הצוות המקצועי.


עיצוב גינה מקצועי תורם לעלויות אחזקה נמוכה

חשוב לדעת כי כאשר מתכננים גינה לבד לא כוללים את מכלול הפרטים שיש לקחת בחשבון בתכנון, עיצוב והקמת גינות. חברה מקצועית ומנוסה מציעה פתרונות מתקדמים ויעילים בכל שלבי התכנון ועד להקמת הגינה המעוצבת.

הפתרון המקצועי תורם לעלויות אחזקת גינות נמוך יותר וכן פעולות אחזקה מהירות המאפשרות לשמור על הגינה המטופחת לאורך זמן באופן יחסית פשוט, מהיר ובעיקר יעיל ובפחות כסף.


מגוון רחב של אפשרויות עיצוב גינה

עבודות עיצוב גינות כוללות שלבים רבים ויש מגוון רחב של אפשרויות. תכנון מוקדם יחד עם הלקוח מאפשר לחברת הגינון לעצב את הגינה ברמה גבוהה ולספק ללקוח עבודה מקצועית ועיצוב מרשים בהתאם לרצונו.

חברת העיצוב והקמת הגינות מציעה כבר בשלב התכנון היכן ימוקמו גדרות ומאיזה חומרים, תכנון שבילים ומסלעה, תכנון התאורה ותשתית החשמל ומערכת ההשקיה, תכנון מערכת מים אפורים, תכנון ועיצוב בריכות נוי ומזרקות, תכנון דקים ועיצוב הגינה עם אלמנטים מעוצבים כמו כדים, פסלים וכדומה.

כמו כן, החברה עבודות פיסול דקורטיבי לגינה, פרגולות ופתרונות נוספים להצללה. בתכנון מקצועי לוקחים מראש את כל האלמנטים הנדרשים להקמת הגינה המעוצבת וכך חוסכים בעלויות והלקוח נהנה מגינה מעוצבת בתהליך בו גם הוא לוקח חלק פעיל.


הדמיה ממוחשבת

כדאי לדעת כי בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים יש לחברות עיצוב גינה פתרונות מתקדמים כמו אפשרות להציג הדמיה מראש ללקוח ורק לאחר קבלת האישור מתחילים בשלב ההקמה. באמצעות הדמיה ממוחשבת יכול הלקוח לראות כיצד הגינה נראית וניתן לבצע שינויים בקלות לשביעות רצונו.

בנוסף, ההדמיה עוזרת לצוות המקצועי לתכנן את הגינה, בין אם זו גינה פרטית, גינת גג או גינות ציבורית, ובאמצעות ההדמיה ניתן לתכנן היטב את התשתיות הנדרשות להקמת הגינה ולתכנן גינה מעוצבת המחזיקה מעמד לאורך שנים תוך כדי אחזקה שוטפת בעלויות נמוכות.


עיצוב גינות יוקרה

אם בעבר נהגו הלקוחות לפנות לשירותי גנן פרטי והסתפקו משירות של גנן מומלץ הרי כיום נהוג לפנות לחברות המקצועיות המציעות ניסיון עשיר וצוות מקצועי ומוכשר. לחברות מקצועיות צוות מיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בתחומי תכנון גינות, הקמת גינות ועיצוב גינות.

חברה מקצועית מספקת היצע רחב של שירותים הכולל עיצוב גינות יוקרה, עיצוב גינות גג, תכנון גינה במרפסת גדולה, עיצוב גינות פרטיות וכמובן עיצוב גינות קטנות. לכל פרויקט ניגש הצוות המקצועי במלוא תשומת הלב ומציע פתרונות מתקדמים ויצירתיים על מנת לספק מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר עיצוב גינה המשמחת את הלקוח ומאפשרת לו לארח אורחים בהנאה, ליהנות מאווירה ייחודית ולקצור שבחים מחברים ומבני משפחה המגיעים לבקר. לכן, את עיצוב הגינה יש להשאיר לחברות המקצועיות בתחום וכך נהנים מגינה מעוצבת ומרשימה ומעלויות אחזקה נמוכות בהשוואה לתכנון גינה עצמי ללא ידע בתחום.

 

עיצוב גינות מקצועי

הגינה שלכם עומדת זמן רב בלא שנגעתם בה. המחשבות על לקום כל בוקר בחמש, להשקות, לעדור ולזרוע- נעלמו לאט לאט לטובת שעות שינה רבות יותר וקריאת העיתון יחד עם כוס קפה לפני היציאה העבודה. עם זאת, אתם לא רוצים לוותר על החלקה הקטנה והקסומה שניתנה לכם- אתם יודעים שהיא יכולה להיות יפה בהרבה ממה שהיא כרגע. במצב כזה כדאי מאוד לפנות לשירותים של עיצוב גינות מקצועי. גננים בעלי ניסיון יגיעו אליכם הביתה ויהפכו את הגינה שלכם למקום נעים ומעוצב, כפי שתמיד רציתם.


מדוע לבחור בשירותים של עיצוב גינות?

אין ספק שהמצב האידיאלי עבור חלקנו הוא כן לעמוד בתכנית המקורית ולהצליח לקום מוקדם כדי לעבוד את האדמה. אלא שגם אם אנו באמת מתכוונים לעשות זאת, עדיין עומד בפנינו מכשול אחד- יש לפנינו גינה שלמה לשקם. כמו כל דבר אחר בעולם שלנו, גם הגינה צריכה תחזוקה קבועה. שירותים של עיצוב גינות יכולים לעזור לכם להגיע ל'נקודת התחלה' ממנה תוכלו לטפל בגינה ביתר קלות בעצמכם.


וכשעוברים לבית חדש?

גם במקרה כזה אין צורך לקחת על עצמנו את כל העבודה הקשה. הרימו טלפון לחברה מקצועית, וצוות של הקמת גינות יגיע היישר אליכם. צוות הקמת גינות מקצועי יעשה מה שקשה למי שאינם מומחים בתחום לעשות- לתכנן בצורה מדויקת כיצד תראה הגינה. רובנו לא יודעים איפה כדאי לטעת כל עץ ואיפה למקם כל שיח, בצורה שתעזור לגינה שלנו לפרוח ביתר קלות.


איך בוחרים שירותים של הקמת גינות או עיצוב גינות?

שירותים כאלה ניתנים לרוב על ידי גננים בעלי ניסיון רב, שהחליטו שאינם רוצים לגזום יותר עלים ולהשקות גינות שכונתיות שבוע אחר שבוע- הם רוצים ליצור בעצמם! תחום הגינון משיק בצורות רבות לתחום האמנות, ועל כן תוכלו לפגוש היום אנשי מקצוע רבים שיש להם הבנה אסתטית רחבה מאוד.

חשוב לברר מראש- מה הוא הסכום שתתבקשו לשלם עבור העבודה? מה הוא הניסיון של בעלי המלאכה שאתם מזמינים? אל תחששו לברר מראש כל מה שנראה לכם רלוונטי וחשוב.


עיצוב גינות – כדאי לדעת

לפני שאתם רוכשים פרחים, עשו בירור אלו פרחים מתאימים לאזור בו אתם גרים, לאקלים לאדמה, והאור שיש אצלכם בגינה.

אם אתם רואים שהעלים בגינה שלכם מכווצים, יש עליהם נקודות שחורות ו/או אבקה לבנה, זבובים קטנים עפים לכם בגינה, דווחו בדחיפות לכך לגנן שלכם ועשו הדברה לטיפול במזיקים.

אם אתם מריחים ריח לא כל כך נעים שמגיע מהאדמה, כנראה או שאתם משקים יותר מידי או שיש לכם סתימה במיכל של הצמח.

 

*** מחירי עיצוב גינות משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות גינון מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות גינון מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.