מחירון עיסוי תינוקות

כמה עולה עיסוי תינוקות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון יוגה לתינוקות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי עיסוי תינוקות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לעיסוי תינוקות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג עיסוי תינוקות?

 

חוג עיסוי תינוקות: 220-280 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג עיסוי תינוקות

 

גם אם חלמת על זה שנים, שום דבר לא יכין אותך לאין ספור השינויים שתעברי ברגע שתהפכי לאימא. כל מה שידעת והכרת על עצמך כבר איננו והנה, את נותרת לך עם היצור הקטן הזה, שלא עושה הרבה פרט ללישון, לאכול ולצווח. עכשיו, את צריכה ללמוד לאהוב אותו ומהר.

 

האור והחושך

 

לא כל הנשים מתאהבות בילדים שלהם מיד, וגם אלה שכן, מוצאות את עצמן לעיתים לא מועטות מרגישות רגשות טינה ומרמור מול היצור הזה שצמצם את הקיום שלך לכדי החלפת טיטולים ושליפת שד לארוחה. כאן בדיוק נכנסות מערכות התמיכה החיצוניות. מערכות תמיכה אלה יכולות להיות פרטניות, ז"א ללא הילד, ובכך גם לזכות אותך בסוג של חופשה- לדוגמא סדנאות או קורסים של הורות, התמודדות עם רגשות או לימודי אומנות לאמהות, כחלק מדרך הבעה עצמית. ישנן גם הפעלות לאמהות צעירות שכוללות רק שיחות וקפה טוב. כל אחת יכולה למצוא את הנישה שלה.

 

להתקרב

 

עם זאת, מרבית הנשים שאינן מתחברות כל כך אל ילדן דווקא חשות רגשות אשם ואינן מעוניינות בלקיחת סדנאות או קורסים לבד. גם עבורן לא חסר הפעלות שיעזרו: הפעלות המיועדות לאם ולילד. טרנד חוגים לתינוקות הוא פופולארי למדי כיום ומאפשר לאם גם להסוות את הסיבה בשלה הגיעה לאותו חוג ולשמור על פרטיותה. במהלך חוג עיסוי תינוקות למשל מתקיים מגע מתמיד בין האם לתינוק שאינו קשור בהאכלה או החלפה. יש במגע של עיסוי תינוקות משהו מרגיע לשני הנפשות המעורבות והכל באווירה של מוזיקה שקטה, אנשים מחייכים מסביב ומדריך עיסוי תינוקות מומחה שמלווה כל הדרך.

 

העין הבוחנת

 

לעיתים קרובות למדי קורה שנשים המחליקות אל תוך דיכאון שלאחר לידה מרגישות נתק מילדיהן, נתק שהוא עמוק יותר מתחושת מרמור פשוטה ויוצר גלים אמיתיים ביחסים בין השניים- לעיתים עד כדי התעללות או נזק. במצב כזה, חוגים לתינוקות אינם רלוונטיים יותר ויש צורך בטיפול של אנשי מקצוע. בנוסף לטיפול, סדנאות או קורסים בשליטת כעסים, עיבוד רגשי ועוד, יכולים להיות יעילים למדי. חוגים לתינוקות יכולים, עם זאת, לעזור בשלב הטרומי- ואולי לקרב בין התינוק לאם לפני שהקרע מחריף.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא עיסוי תינוקות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.