×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

עורך דין גירושין

14-06-2024 19:21

עורך דין גירושין

16-06-2024 00:25

עורך דין גירושין

אשמח להסבר טלפוני על התהליך
16-06-2024 06:02

עורך דין גירושין

whatsapp
16-06-2024 13:01

עורך דין גירושין

17-06-2024 10:05

עורך דין גירושין

17-06-2024 10:08

עורך דין גירושין

19-06-2024 09:21

עורך דין גירושין

20-06-2024 10:39

עורך דין גירושין

22-06-2024 13:47

עורך דין גירושין

22-06-2024 16:08

מחירון עורך דין גירושין

 

כמה עולה שירות של עורך דין גירושין?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עורך דין גירושין מעודכן לשנת 2024 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "איך לבחור עורך דין גירושין מתאים עבורך?"

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של עורכי דין גירושין בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר מעורכי דין גירושין, ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עורך דין גירושין, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 עורכי דין לענייני גירושין יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוגי שירות עורך דין גירושין טווחי מחירים ועמלות

מחירון מומלץ

 

מחירון עורך דין גירושין עודכן בתאריך 19.06.24

ט.ל.ח

 

 

כמה עולה שירות של עורך דין גירושין?

 

 

כמה עולה להתגרש בישראל? בני זוג המעוניינים להתגרש שואלים עצמם את השאלה - כמה עולה עורך דין גירושין אך למעשה אין תשובה אחת, מאחר וכל תיק והליך גירושין שונה מאחר, וכל עורך דין מתמחר תיק גירושין באופן שונה.

 

יש עורכי דין גירושין הגובים תשלום עבור כל דיון בבית המשפט, ועבור כל ניסוח הסכם וכתיבת מכתבים, בעוד עורכי דין אחרים קובעים מראש מהי עלות התיק ללא תלות במספר הדיונים, וההופעות בבית המשפט והעלות כוללת ניהול מלא של התיק עד להשלמת הליך הגירושין.

 

בנוסף, יש הגובים תשלום הכולל אחוז מהרכוש, וכך מובטח ללקוח כי עורך הדין ילחם וינסה להשיג עבורו חלוקת רכוש גבוהה ככל הניתן על מנת להרוויח טוב יותר.

 

 

טווחי מחירים גירושין

 


שעת ייעוץ עורך דין משפחה
300-500 ₪


פגישת ייעוץ עורך דין משפחה
500-1,500 ₪


ניהול הליך משפטי עורך דין משפחה
25,000-130,000 ₪


ניהול תביעה בודדת עורך דין משפחה
8,000-35,000 ₪

 

 

טווחי מחירים הסכמי גירושין וממון

 


הסכם גירושין עבור חלוקת רכוש
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ₪


הסכם גירושין עבור משמורת ילדים
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ₪


הסכם גירושין
3,000$-7,000$
8,000-20,000 ₪


הסכם ממון בין בני זוג
2,500$-7,000$
6,000-10,000 ₪

 

 

מחירי אגרות בית משפט לעייניני משפחה

 תביעה לסכום כסף קצוב
אחוז (1%) מהסכום שנתבע מערכו
ולא פחות  מ - 476 ₪


בקשה לאיזון משאבים
2,846 ₪


תביעה בנושא מזונות או מדור
234 ₪


התנגדות למתן צו ירושה או צו קיום צוואה
954 ₪


בקשה לתיקון וביטול צוי ירושה
980 ₪


בקשה למינוי מנהל עיזבון
980 ₪


כתיבת צוואה מול שופט
505 ₪


הוכחת צוואה
505 ₪


בקשת ערעור על החלטת רשם
505 ₪

 

איך לבחור עורך דין גירושין בעידן האינטרנט?

 

האם אתם מחפשים עורך דין גירושין מומלץ? האם אתם מעוניינים להגיע להסכם ממון, חלוקת רכוש ומשמורת על הילדים ללא מאבקים משפטיים מורכבים? ובכן, כיום, בעידן האינטרנט והחיים המודרניים בהם אנו חיים קל לאתר עורכי דין משפחה, לקרוא המלצות וחוות דעת, לאסוף מידע על הנושא כדי להבין לקראת מה אנו צועדים ובמידת הצורך לקבל ייעוץ וייצוג על ידי עורך דין גירושין מקצועי ומוביל שידאג לייצג את האינטרס שלנו בסכסוך המשפחתי ובערכאות השונות.

 

אם כן, כדי לאתר עורך דין משפחה מקצועי ובעל ידע רב וניסיון עשיר כדאי לחפש באינדקס מקצועי וכך ניתן גם להשוות מחירים, לקרוא אודות עורך הדין ותחומי התמחותו, ללמוד מעט על הנושא ולקבל המלצות מגולשים אחרים שנעזרו בשירותיו של עורך הדין.

 

 

השגת מטרות הגירושין

 

חשוב לדעת כי עורך דין גירושין, מקצועי ומנוסה ככל שיהיה, אינו קוסם ואין לו שפנים להוציא מהכובע אך הוא בר סמכה בכל הקשור לדיני משפחה, התרת נישואין ולהסכמי גירושין.

 

כדי להצליח במקרה של תביעת גירושין או להגיע להסכם המיטיב עמך חשוב להגדיר מראש מהן מטרות הגירושין וכך יוכל עורך הדין לפעול במלוא המרץ, בכפוף ובהתאם לחוקים ולאתיקה המקצועית, על מנת להשיג את מטרת הגירושין והאמור מכך, לדון בחלוקת רכוש, הסכם ממון ארוך טווח, מזונות, הסכם משמורת על הילדים ועוד.

 

לכן, עוד לפני שאת או אתה מחפשים עורך דין גירושין באינטרנט כדאי לשבת לרגע בשקט, להימנע מקולות סובבים ויועצים למיניהם, להגדיר במדויק מהי מטרת הגירושין ולא לפעול מתוך נקמנות, מקום של פגיעה, עצב וכדומה אלא להביט על התמונה הרחבה ובעזרת עורך הדין להגדיר את המטרות ולנסות להשיג אותן בדרך המהירה, היעילה והאפקטיבית ביותר, במיוחד כאשר יש ילדים המעורבים בתמונה. גירושין בהסכמה זאת גם אופציה.

 

ניסוח הסכם גירושין

 

בני זוג יכולים להגיע לסכסוך מורכב וארוך, עתיר ברגשות קשים, לעיתים כאשר מתגלה כי אחד מבני הזוג בוגד ועד גניבת זרע.

 

יש מקרים בהם אחד מבני הזוג פונה ראשון לעורך דין גירושין וזה פועל במהירות מול הערכאות השונות - בית דין לענייני משפחה ובית דין רבני, ואז נאלץ גם בן הזוג השני לפנות לעורך דין ולקבל ייצוג.

 

כדאי לדעת כי ניתן להגיע גם להסכם גירושין המקובל על שני בני הזוג ומנוסח בידי עורך דין משפחה אליו פונים שני בני הזוג והם פועלים במשותף על מנת להסדיר את נושא הגירושין ברוח טובה ככל הניתן, למרות הרגשות המעורבים בכך.

 

לכן, כאשר מחליטים להתגרש כדאי לחשוב האם מעוניינים לפנות לעורך דין גירושין ללא ידיעת בן/בת הזוג או להעלות את הנושא לדיון משפחתי ולנסות להגיע להסכמות משותפות כולל הסדרי ראיה ואז לפנות לשירות של עורך דין גירושין מומלץ ומנוסה שתפקידו לנסח את הסכם הגירושין, על כל סעיפיו השונים, לרבות הסכם משמורת על ילדים וחלוקת רכוש, ואת הנוסח המקובל על שני בני הזוג יש להביא לאישור בבית המשפט, בנוכחות שני בני הזוג.

 

חלוקת רכוש בין בני זוג

 

כאמור, ההחלטה על גירושין הינה החלטה מורכבת המלווה בחששות וברגשות מעורבים. נושא הגירושין עולה לרוב לאחר מספר שנות נישואין שאינן מוצלחות או בעקבות גילוי בגידה של אחד מבני הזוג אך כמובן יש עוד סיבות רבות ומגוונות לגירושין.

 

כאשר ההחלטה להתגרש עולה ומתבססת יש לזכור כי סביר להניח כי לבני הזוג יש כבר ילדים וכי הם צברו רכוש משותף כמו רכב אחד או יותר, בית, חסכונות, תיק השקעות, כספי פנסיה ועוד. נושא חלוקת רכוש ללא הסכם ממון הוא עניין מחלוקת מורכב ורק באמצעות מומחה עריכת דין לענייני גירושין ניתן לקבל את המידע כיצד לבצע חלוקת רכוש באופן הוגן, אך כאשר בני הזוג מסוכסכים ויש צורך בהגשת תביעה לחלוקת רכוש בין בני זוג הרי נושא זה מקבל משנה תוקף מאחר וכל צד מעוניין להשיג כמה שיותר במיוחד שאחד מהצדדים מתעניין בהליך ביטול הסכם ממון במידה וקיים כזה.

 

כמו כן, חשוב לזכור כי יש ילדים המעורבים בנושא ובמידה והילדים קטנים יש לקבל החלטה בנושא משמורת על ילדים ולנושא זה השלכות כספיות כמו מזונות והוצאות נוספות הכרוכות בגידול ילדים.

 

משרד עורכי דין גירושין המנוסה בתחום מורכב זה של דיני משפחה וממון מציע ייעוץ ומציג בפני הלקוח הפונה אליו תוכנית אפשרית וניתן להחליט בעצה אחת עם עורך הדין לנסות ולהשיג חלוקת רכוש המטיבה עם הלקוח או להגיע להסכמה משותפת מתוך ראיה כללית ורחבה וטובת הילדים ושני בני הזוג.

 

יצרים ורגשות

 

עורכי דין גירושין עדים לא פעם למלחמות בין בני הזוג וליחסים מורכבים הכוללים יצרים ורגשות סוערים. לא פעם פונה אחד מבני הזוג לעורך דין גירושין מומלץ ומנוסה על מנת להשיג יתרון בניהול תיק הגירושין וזאת על מנת להשיג יתרון בתוצאות התיק.

 

כך לדוגמה עלול התיק לגלוש למלחמה בה מסירים כפפות, אי תשלום מזונות ואף להגיע לדיונים פליליים ולהתערבות המשטרה. לכן, בהתאם לתיק ולהתנהלות בני הזוג, יש היבטים רבים להליך הגירושין ורק עורך דין משפחה מומלץ ומנוסה יוכל לייצג את הלקוח שלו ולנסות להשיג יתרון בהליך ובתוצאותיו.

 

כדאי לדעת כי ככל שהתיק מורכב ומעורבים בו יותר יצרים ורגשות כך המלחמה עלולה להתארך ויש לכך השלכות כספיות וכמובן השלכות מבחינת היחסים בהמשך בין בני הזוג והשלכות ליחסים עם הילדים.

 

עורכי דין גירושין השוואת מחירים

 

באינדקס אנשי מקצוע ובייחוד באתר מקצועי ואיכותי המציע עורכי דין גירושין מומלצים ניתן לרוב למלא טופס קצר ולשלוח אותו למשרדי עורכי דין גירושין שונים על מנת לקבל הצעת מחיר לניהול התיק. לרוב, תקבלו הצעת מחיר כללית והמחיר הסופי יקבע רק לאחר פגישת ייעוץ במשרדו של עורך הדין לאחר שזה יבין את מורכבות הנושא ומטרות הלקוח הפונה אליו.

 

השוואת מחירים נדרשת על מנת לבחור עורך דין משפחה מומלץ וליהנות ממחיר משתלם.

 

הבהרה

 

מחירי שירות של עורך דין גירושין משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשרדי עורכי דין מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ועורכי דין מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

ייעוץ ראשוני בחינם מעורך דין גירושין

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.