מחירון עוזרת בית

כמה עולה שירותי עוזרת בית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון שירותי עוזרת בית מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות שירותי עוזרת בית בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר מעוזרת בית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה עוזרת בית?

עוזרת בית מחירים: 30-50 ש"ח לשעה

ט.ל.ח

 

עוזרת בית ניקיון – החלטנו, מה הלאה?

ההחלטה להעסיק עוזרת בית או עובד ניקיון בבית אינה פשוטה עבור רבים. ראשית, ההוצאה הכספית היא עניין שיש להביא בחשבון. שנית, יש להסכים עם נוכחות אדם זר בבית, ועם הידיעה שהרגלי הניקיון שלנו, המקרר, חדר השינה יהיו חשופים. אם עברנו את שני השלבים האלה, השלב הקשה יותר לפנינו – איך מוצאים עוזרת בית אמינה ומקצועית?


עוזרות בית – אתרים והמלצות:

אם יש לנו המלצה אישית מחברים או משכנים, שפר עלינו גורלינו. הדרך הטובה ביותר למציאת עובדת ניקיון בכלל, ועוזרת בית ניקיון בפרט היא דרך מכרים. אולם זו אינה הדרך היחידה למציאת עוזרת ניקיון שתלווה אותנו למשך שנים ארוכות. אתרים רבים מציעים מאגרי עוזרות, מנקות בית, עובדי ניקיון ומנקים לכל צורך. באתרים אלו מפורטי ימי העבודה, השעות, מחירי שעת העבודה ועוד. לפני שאנו מתחילים לפנות אל עוזרות בית פוטנציאליות, יש להבהיר מה אנו דורשים: כביסות, סידור ארונות, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי מלא של חדר האמבטיה והשירותים, ניקוי יסודי של המטבח ,שיטפת רצפות או דרישות מיוחדות נוספות מן העוזרת או המנקה.


עוזרת בית – אז מה בודקים?

ראשית יש לסנן מתוך המאגר את העוזרות הרלוונטיות מבחינת ימי העבודה בשבוע, ומבחינת המחיר. כמו כן יש לוודא כי העוזרת אכן מוכנה לבצע את העבודות אותן אנו מבקשים לבצע. השלב הבא הוא שיחת טלפון עם העוזרת, לשם התרשמות כללית. לאחר מכן יש לקבוע ראיון עבודה, ולא להתבייש לדרוש שהעוזרת תביא עמה את ההמלצות. בזמן ראיון העבודה יש לוודא שנית כי כל הדרישות מקובלות על שני הצדדים, וכן לסכם מסגרת זמן הגיונית לביצוע העבודות.


העוזרת בבית – יום ראשון לעבודה:

רצוי להיות נוכחים ביום העבודה הראשון של העוזרת, לשם הבהרות, שאלות, ותיאום ציפיות בפועל. חשוב להיות רגישים, ולא לתת לעוזרת את התחושה שבולשים אחריה בזמן שהיא מנקה, אולם חשוב להבהיר נקודות שפוספסו או שבוצעו שלא לשביעות הרצון. חשוב לשאול את עוזרת הבית אם היא מעדיפה חומרי ניקיון מסוימים, כדי שיהיו ברשותה ביום העבודה הראשון. חשוב לזכור כי כל אחת מנקה אחרת. אם לא תפרטו בדיוק את הדרישות, העוזרת תבצע את המקסימום לפי נסיונה והרגליה.

היום מאוד קשה למצוא מנקה לבית ואפילו כבר לא מדובר על מנקה מקצועית, בישראל יש מחסור גדול בעוזרות ומנקות בתים, אם מצאתם מישהי סבירה אז מומולץ להחזיק אותה בארבע ידיים ולא לגרום לה לעזוב. עוזרת בית בתל אביב זה אחד הדברים הנדירים ביותר שיש... כל כך קשה למצוא מנקה מקצועית ואמינה לבית שהרבה מאוד אנשים מצאו פתרון סביר שנקרא עוזרת בית מחברת כוח אדם, מה שקורה בפועל כל פעם מגיעה לנקות עוזרת בית אחרת וגם התשלום לרוב הוא כמעט כפול מעלות עוזרת בית קבועה, עוזרת בית מחברת כוח אדם לא מומלצת אבל שאין ברירה אז אין ברירה...


עוזר, עוזרת בית, מנקה או מנקים – ביטוח לאומי:

באחריות המעסיקה להודיע לביטוח הלאומי על תחילת ההעסקה, ולשלם עבורה את דמי הביטוח הלאומי כנדרש בחוק. העסקת עוזרת ללא דיווח לביטוח הלאומי היא עבירה, ובמקרה של פציעה, חלילה, התביעה עשויה להיות הליך לא נעים ויקר. עוזרות הבית כיום מודעות לזכות זו שלהן, ודורשות אותה. העסקת עוזרת המבקשת להימנע מדיווח היא סיכון.


טיפים עבור עוזרת בית

כאשר העוזרת בית מגיעה אליכם בפעם הראשונה, מומלץ לעשות תיאום ציפיות לגבי העבודה שלה אצלכם. לכל לקוח יש העדפות שונות וסדר שונה וחשוב להסביר לעוזרת בית איך הייתם רוצים שהיא תנקה.

בררו עם המשרד שהפנה לכם את העוזרת, כמה צריך לשלם לה. לא העוזרת עצמה יודעת תמיד כמה צריך לשלם.

במידה והזמנתם עוזרת ניקיון לתאריך מסוים שבסוף אינו מסתדר לכם, יש לעדכן בכך זאת את המשרד ולא את העוזרת עצמה.

במידה והעוזרת שמנקה אצלכם לא עובדת אצלכם דרך משרד מוכר אלא הגיעה דרך המלצות או בכל דרך אחרת, מומלץ לברר לגביה לפני תחילת העבודה. בררו אם לעוזרת יש תיק פלילי במשטרה.


עוזרת בית – כדאי לדעת

לפני שעוזרת הבית מתחילה אצלכם לעבוד, זמנו אותה לראיון אישי. הגעתה בזמן לראיון מראה על רצינות ואחריות.

ניתן גם לעשות בדיקה גרפולוגית לעוזרת. אין בכך בושה והדבר יכול ללמד אותנו המון לגביה

נסו לחפש עוזרות שבאמת אוהבות את העבודה שלהן ולא באו רק כדי לעבוד. יש כאלו הרבה והן מהמובילות בשוק.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא שירותי עוזרת בית ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי השירותים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.