שיקום הפה

מחירון עגלות גלידה לאירועים

כמה עולה עגלות גלידה לאירועים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עגלות גלידה לאירועים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך עגלות גלידה לאירועים."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות עגלות גלידה לאירועים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לעגלות גלידה לאירועים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

טווחי מחירים עגלות גלידה לאירועים

עגלות גלידה לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
 
עגלות גלידה לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
4,000-8,000 ש"ח
 
עגלות גלידה לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-12,000 ש"ח

*מחירון עודכן בתאריך 02.06.19

ט.ל.ח

 

מדריך עגלות גלידה לאירועים

את עומדת מולה, הקטנה המקסימה שלך שחוגגת זה עתה את מעברה אל גיל הנעורים. היא מדהימה. תמיד הייתה בעינייך. מצד אחד, את רוצה לתת לה את המסיבה הגדולה ביותר, המפוארת ביותר והמפנקת ביותר שאת רק יכולה. היא גם לא שוכחת להזכיר לך איך חגגה "יעל, מיכל, ענבל ושיר" מהכיתה שלה. מצד שני, את לא רוצה להפריז וללמד את האישה לעתיד כי כבודה של כל חגיגה במקומה מונח, אך לא שווה להיכנס לחובות מחר כדי לחגוג היום. אז מה עושים? משקיעים במה שחשוב.


מכובד

רב הסיכויים שבבת המצווה של הבת שלך יהיו לא רק החברות שלה- גם המשפחה, החברים שלך ושל בעלך מהעבודה אולי ואנשים נוספים. לעשות אירוע מוצלח, המשלב טווח גילאים רחב כל כך קשה מאד, אין ספק. עם זאת, מדובר על משימה אפשרית- צריך רק להשקיע מעט מחשבה. את הדברים הבנאליים שאוהבים כולם יש להשאיר: טקס הדלקת הנרות, הקראת הברכה המסורתית, ספר הזיכרונות בכניסה ואפשר גם את התמונה הגדולה הקלאסית. אבל הניואנסים הקטנים הם שעושים את האירוע.


גדולים כמו קטנים

כדי לגשר, חייבים ללכת על מה שכולם נהנים ממנו. למשל אוכל: להזמין בר ממתקים יכול להיות כיף לילדים, אך מעטים המבוגרים שאוהבים סוכריות גומי. עם זאת דוכני גלידה הוא רעיון מבריק שכן אין גיל לאהבת גלידה. עגלות גלידה לאירועים גם אינן יקרות במיוחד בד"כ. עגלות גלידה אפשר להעמיד בקבלת פנים או באירוע עצמו- או כמובן להציב עגלות גלידה גם וגם. מובן שקיימות עגלות גלידה שונות במחירים, מבחר טעמים, גדלים ואיכויות- ובדיוק כמו בעת בחירת קייטרינג עליכם לבדוק את השירות טרם הזמנתו.


גם הכסף

עגלת גלידה יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. איך אתם שואלים? פשוט. גם אם תיקחו עגלות גלידה להשכרה עבור פנים האולם- חסכתם את מחיר של שתי עגלות במקומה: עגלת קפה ועגלה של מנות אחרונות. בעת חיפוש השכרת עגלות גלידה מחירים שונים, התלויים בגורמים שונים כגון ספק, גודל העגלה וכו', ועדיין מדובר על אופציה לא יקרה במיוחד להזניק את האירוע שלכם בכמה רמות למעלה.

 

המלצות עבור עגלות גלידה

כשאתם מזמינים עגלות גלידה לאירוע שלכם, עשו בירור כמה טעמים שונים אתם מקבלים.

טעמים אקזוטיים בעגלות גלידה זה תמיד מצוין וכמה שיהיה מעניין יותר כך עגלת הגלידה תהיה מוצלחת יותר. אך אל תשכחו שבסופו של יום רוב האנשים מסתפקים בווניל ושוקולד, אין טעם להתפרע בטעמים וכמויות שלא יאכלו וסתם לבזבז כסף.

לחורף במיוחד ובכלל יש גם גלידות חמות שאפשר להזמין.

אל תשכחו לפני שאתם מזמינים עגלות גלידה לאירוע שלכם, לעשות טעימות ולוודא שהגלידה היא אכן איכותית.


עגלות גלידה – כדאי לדעת

עגלות גלידה באירועים מוצעים במגוון טעמים שונים, גביעים שעשויים מוופל או בכוסות.

עגלות גלידה זה פתרון מפתיע ומתוק שמתאים כמעט לכל אירוע. מהאירועים הכי מפוארים באולמות הכי גדולים ועד למסיבות קטנות וכנסיים משפחתיים.

בתקופות החמות של השנה עגלות גלידה מומלצות במיוחד. אך גם כשקר זה אף פעם לא יכול להזיק. מי יכול לומר לא לגלידה?

גלידה איכותית וטעימה זה מאוד חשוב וזה המרכיב המרכזי, אך גם העגלה עצמה צריכה להיות מעניינת. בדקו באילו עגלות גלידה ישתמשו באירוע שלכם. האם הן מעוצבות? מקושטות? מוארות?

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על עגלות גלידה לאירועים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.