×


תפריט נגישות

מחירון עבודות גינון

כמה עולה עבודות גינון ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון עבודות גינון מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "איך בוחרים חברת גינון בעידן האינטרנט?."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות גינון בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש עבודות גינון, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות גינון יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

מחירון מומלץ עבודות גינון

סוג שירות וטווחי מחירים

שתילת דשא רגיל

עבודת הכשרת קרקע לפני שתילת דשא
מחיר - 15-20 ש"ח למ"ר

הפיכת קרקע - 8-12 ש"ח למ"ר

שתילת דשא - 25-40 ש"ח למ"ר

דישון הדשא - 13-18 ש"ח למ"ר

כיסוח דשא - 3.5-6.5 ש"ח למ"ר

הדברת הדשא - 2.5-4.5 ש"ח למ"ר

ניכוש עשבים - 2.5-4.5 ש"ח למ"ר

התקנת טפטפות - 5-9 ש"ח למטר

שתילות עצים

שתילת עץ זית - 700-800 ש"ח

שתילת עץ דקל כרומפס - 1,000-1,500 ש"ח

שתילת עץ דקל קוקוס - 800-1,200 ש"ח

שתילת עץ דקל תמר - 4,800-6,300 ש"ח

גיזום עצים

גיזום עץ קטן - 350-700 ש"ח

גיזום עץ גדול - 500-850 ש"ח

תכנון ואחזקת גינות

יעוץ להקמת גינה - 500-1,000 ש"ח

אחזקת גינות - 250-350 ש"ח בחודש

תכנון ושתילת צמחייה לגינה - 1,500-2,000 ש"ח

תכנון מערכת ניקוז - 1,500-2,200 ש"ח

התקנת מחשב השקייה - 2,700-3,200 ש"ח

הקמת שביל בטון בגינה - 150-300 ש"ח למ"ר

תכנון מערכת תאורה לגינה - 1,500-2,500 ש"ח

משטחי גומי לגינה - 150-350 ש"ח למ"ר

דשא סינטטי - 150-350 ש"ח למ"ר

**מחירון עודכן בתאריך 27.06.19

ט.ל.ח

 

איך בוחרים חברת גינון בעידן האינטרנט?

תכנון, הקמת ותחזוקת גינה דורשת השקעה כספית וזמן וחשוב לבחור חברת גינון מקצועית. על מנת לבחור חברת גינון חשוב לערוך סקר שוק מקיף, לחפש באינטרנט חברות גינון מומלצות, לבדוק האם יש לחברה תעודה מקצועית וצוות בעל ניסיון העובר הכשרות בתחום עיצוב גינה, תחזוקה והקמת גינות וכמובן יש להשוות מחירים.

כדאי לדעת כי בבואכם לבחור חברת גינון יש היצע רחב של חברות הפועלות בתחום וכדאי לקבל המלצות מחברים, מבני משפחה הגרים בבתים עם גינות ומשכנים עם גינות מרשימות ומתוחזקות היטב.

בנוסף, חשוב לבדוק באתר איזה חברות גינון מומלצות ולהבין מהם הפרמטרים החשובים לבחירת החברה. יש חברות גינון המתמחות בעיצוב והקמת גינות בעוד אחרות מתמחות בתחזוקת גינות. כמו כן, יש חברות גינון גדולות וקטנות ויש גננים פרטיים.


תכנון הגינה

חברת גינון מקצועית מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת עיצוב גינה, אדריכלות נוף, הקמת גינות ושירותי אחזקת גינות. בחברות יש צוות מקצועי הכולל אדריכלי נוף ומומחה לגינון וכאשר פונים לחברה המקצועית זו שולחת נציג מטעמה על מנת לבדוק את השטח עליו יש להקים גינה ובהתאם למאפיינים השטח, האקלים, האזור בארץ, המבנה הטופוגרפי, סוג הקרקע בשטח ובהתאם לפרמטרים נוספים ניתן להציע ללקוח גינה מעוצבת ויפה, תוך התאמה לדרישות הלקוח ולחלומותיו לגבי הגינה.

בנוסף, יש לתכנן את הגינה כך שהלקוח יוכל ליהנות ממנה ללא הוצאות אחזקה גבוהות ותוך התקנת מערכת השקיה ממוחשבת וחסכונית. כאמור, בתכנון הגינה נלקחים פרמטרים רבים ומעצב הגינות מחויב להתחשב בחלום הלקוח לגבי מראה הגינה ולייעץ לו בהתאם למאפייני השטח, התאורה והאקלים.

בתכנון הגינה מתחשבים בדרישות הלקוח וכוללים גם פתרונות עיצוב מתקדמים כמו ריהוט גן, תאורה לילית, מערכת השקיה, מזרקות, בריכות נוי ועוד. חברת הגינון המקצועית מספקת פתרונות רבים וחשוב לשלב את ריהוט הגן המתאים לאופי ולסגנון הגינה תוך התאמה לאורח החיים של הלקוח ודיירי המבנה.

כמו כן, נדרשת החברה להציע ללקוח פתרונות איכותיים ומתקדמים כמו דשא סינטטי במקום דשא רגיל הצורך כמויות גבוהות של מים ותחזוקה שוטפת, ופתרונות לצמחייה עשירה שאינה צורכת הרבה מים.


חלק בלתי נפרד מהבית

גינה היא חלק בלתי נפרד מהבית ולכן כבר בשלב תכנון הגינה יש להתחשב במבנה הבית, במספר הדיירים, בחיות המחמד שמגדלים, בתאורה הטבעית, במבנה הפיזי של הבית ויש לתכנן את הגינה כך שתשלים את חזות הבית והעיצוב השולט בו.

התאמה למבנה הבית ולדרישות הלקוח מבטיחי את שביעות רצונו המלאה של הלקוח. אגב, בעידן האינטרנט חשוב להתרשם ממספר חברות גינון על מנת לצפות בגלריית תמונות שהחברה עיצבה והקימה ולקבל השראה מגינות פרטיות אחרות.


עיצוב הגינה

גנן מומלץ או חברת גינון מקצועית תעצב את הגינה לאחר תכנון מקצועי וקפדני בו משקללים את כל הפרמטרים הנדרשים להקמת הגינה, לרבות עיצוב הבית, דרישות ובקשות הלקוח, תאורה, צל, תנאי קרקע ועוד מאפיינים. כמו כן, מעצבי הגינות מתמחים במציאת פתרונות יצירתיים על מנת להקים גינה מעוצבת ומרשימה המשמשת את דיירי הבית למנוחה, לאירוח, למשחקים וכדומה.


הקמת הגינה לאחר תכנון קפדני

בבואכם לבחור חברת גינון מקצועית או גנן מומלץ כדאי לקרוא באתר כיצד החברה או הגנן הפרטי מקימים את הגינה. על מנת להקים גינה איכותית יש לתכנן אותה היטב.

תכנון קפדני יבטיח גינה מוצלחת, חסכונית ויפה לאורך זמן. כדי להפוך את התכנון ואת החלום של הגינה המעוצבת של הלקוח למציאות נהוג לשתף את הלקוח בכל שלבי הקמת הגינה. תהליך הקמת הגינה אורך זמן ויש לקבל החלטות מקצועיות כמו גם החלטות בנוגע לעיצוב, לדוגמה בחירת ריהוט גן, עמודי תאורה דקורטיביים ועוד.


כמה עולה לעבוד עם חברת גינון ?

חשוב לדעת כי טווח המחירים של חברות הגינון רחב ומשתנה בהתאם למאפייני הגינה, לעיצוב הנדרש, לגודל הגינה, סוג השתילים ופריטי העיצוב וכמות העבודה הנדרשת. לכן, אין עלות קבועה להקמת או לעיצוב גינה ויש לפנות למספר חברות גינון מקצועית על מנת לקבל הצעת מחיר ולהשוות בין החלופות. כמו כן, עיצוב הקמת גינות בוטיק שונה ממחיר עיצוב והקמת גינה רגילה ויש הבדלי מחירים בין גינות נוי לגינות מעוצבות בסגנון מסוים, לדוגמה גינה טרופית וכדומה.

מומלץ לבדוק באתר איזה חברות גינון מומלצות ולאחר התרשמות כללית מאתר החברות ניתן לפנות למספר חברות כדי לקבוע פגישת ייעוץ ולקבל הצעת מחיר, ללא כל התחייבות מצדכם.


חברות גינון השוואת מחירים

כאמור, השוואת מחירים בין חברות הגינון נדרשת על מנת לקבל מושג כללי וכדי לקבל החלטה צרכנית נכונה. טווח המחירים רחב ומשתנה בין החברות וכל גינה שונה זו מזו לכן אין מחירון קבוע אך באתר ניתן לקבל מושג כללי ממחירי חברות הגינון.

באמצעות האתר תוכלו לבצע סקר השוואת מחירים בקליק וכלך שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס הקצר ובתוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר לדואר האלקטרוני אך לרוב תקבלו שיחת טלפון נציג חברת הגינון על מנת לתאם פגישה כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לאחר בדיקת השטח, מאפייני הגינה ולאחר הבנת הדרישות והחלום שלכם.


עיצוב והקמת גינות במקצועיות

עליכם לזכור כי תכנון, עיצוב והקמת גינות על ידי חברות גינון מקצועיות ומומלצות יאפשר לכם לממש את חלום הגינה וליהנות מגינה מעוצבת הדורשת תחזוקה יחסית נמוכה. חברה מקצועית בענף הגינון מציעה פתרונות מתקדמים ותקים עבורכם גינה מרשימה בתהליך הנכון והאיכותי ביותר. כמו כן, החברה תייעץ כיצד להקים גינה מעוצבת המאפשרת לכם לארח ולשבת בגינה מטופחת ומרשימה וליהנות מאווירה מיוחדת ונעימה.

חברות גינון מומלצות מציעות ניסיון עשיר וידע רב בתכנון והקמת גינות מעוצבות וחשוב להתייעץ עם חברת גינון מקצועית כדי לקבל הסברים ולקבל שירות מקצועי המבטיח גינה מטופחת וחסכונית.


שילוב מושלם בין עיצוב, אחזקה ועלויות

בעידן האינטרנט קל לקרוא על חברות הגינון ולהתרשם מהגינות שהקימו ועיצבו. באתר תקבלו מדע על חברות גינון מומלצות ומובילות ותוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות של גולשים על גננים פרטיים, מומחי גינון וחברות מקצועיות בתחום. חברת גינון מקצועית מציעה לכם פתרון מושלם המשלב בין עיצוב, יופי, נוי ועלויות הקמה ואחזקה משתלמות.

חברה מקצועית תעשה בכל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, וזה ימליץ על החברה לחבריו וכך חברת הגינון זוכה ללקוחות נוספים. כאמור, חשוב להיעזר באתר לבחירת חברת גינון מקצועית ומומלצת וכך תיהנו מגינה מטופחת המתאימה לכם ומחיסכון בעלויות.

 

בחירת גנן

אנשים רבים רוצים לטפח את הגינה שלהם ולהפוך אותה ליפה ומלבלבת. "חבל שהגינה תעמוד כך מוזנחת, אנחנו מפסידם פינת חמד נעימה לשבת בה ולשתות קפה", הם אומרים לעצמם, ובצדק. לעיתים אפשר לעשות זאת במו ידיכים- לשלוף מעדר, משפך, לקחת בקבוק מים קר ולהעביר אחר צהריים שלם שבסופו הגינה תראה נהדר.

אולם, כמו שלא כל תקלה בצינור באמבטיה אתם יכולים לתקן בעצמכם, ונאלצים לעיתים להזמין אינסטלטור, כך גם במקרה של הגינה שלכם. לפעמים גינות מגיעות למצבים מורכבים, בעיקר לאחר תקופה ארוכה בהן לא טופלו בצורה מקצועית. גנן או גננית טובים יכולים לעשות בקלות יחסית מה שלכם יקח זמן רב ויצריך מכם אנרגיות שלא תמיד מצויות אצלכם. גינה שלא טיפלו בה זמן רב צריכה אנשי מקצוע רציניים- גננים שיגיעו, ישקמו, ישתלו, יזרעו וישפרו כל מה שנדרש.


איך בוחרים גננים טובים?

למי שאין להם גנן קבוע, מומלץ לבדוק אופציות שונות ולבחור בהתאם לסקר קטן שערכו. ראשית, מומלץ לשאול את השכנים מי הוא הגנן שלהם. אין כמו איש מקצוע שמגיע אליכם על ידי המלצה ישירה. הדבר מבטיח לכם איכות מסוימת של עבודה, וכמו כן יחס טוב מצד נותן השירות. אם אינכם מצליחים לקבל המלצות, נסו לבדוק ברשת האינטרנט לגבי חברות גינון או גננים עצמאיים.

רצוי לשאול מראש גננים שונים בטלפון- האם יש לכם ניסיון? האם אתם עובדים במקום מסודר כלשהו או רק באופן פרטי? כמה זמן יקח לכם לבצע עבודה זו או אחרת? מה הוא הסכום שאתם גובים עבור טיפול בגינה? הרשו לעצמכם לבדוק מספר אפשרויות לפני שאתם מחליטים את מי להזמין אליכם- בחרו במי שנשמעים לכם אמינים, רציניים ומקצועיים.


מה לבקש מגננים

יש מי שיזמינו הביתה גנן, ויגידו לו - "פשוט תעשה מה שאתה מוצא לנכון". אלו יהיו מרוצים מכל עבודה שתעשה את השטח שלהם קצת יותר ירוק ופורח ממה שהוא. אחרים יעדיפו לתת הוראות מפורטות וברורות, מאחר ויש להם תמונה מסוימת בראש של 'גינת החלומות שלהם'. במקרה כזה חשוב לתכנן מראש כדי לדעת מה לבקש.

 

מזרקות
מזרקות הן אביזר מאוד נפוץ שעושים בו שימוש בגינות רבות. גם בחצר קטנה ופשוטה וגם בגנים לאומיים בלונדון ובפריז- הדבר מקובל ביותר. גינה תמיד נקשרת אצלנו בראש למים, ובשל כך החיבור הזה הוא יפה במיוחד. מזרקה יכולה להיות גדולה מאוד או קטנה. אפשר להציב אותה במרכז הגינה כך שהעצים והשיחים יקיפו אותה, ואפשר לשים אותה בצד, בפינת חמד קטנה, כך שרק מי שמסתכלים היטב יבחינו בה.


פסלים
אין כמו לשלב קצת אמנות בגינה שלכם. תהליך של בניית אביזרים לגינה יכול להיות הזדמנות נהדרת להוציא את הצד היצירתי שלכם החוצה. לכו לחנויות של אספני אמנות, הביטו בפסלים שונים, ובחרו לכם אחד שמתאים לכם במיוחד. אלו שיש להם ידיים טובות וקצת זמן פנוי, יוכלו לבנות פסל בכוחות עצמם. רצוי שהוא יהיה עשוי מחומר עמיד לגשם ולשמש, כמו אבן, למשל.


תאורה
אביזרים לגינה שיש בהם שימוש רב הם אמצעי תאורה שונים. אחרי הכל, אין כמו לשבת בגינה לפני שהולכים לישון, לנשום את ריח היסמין, להרגע קצת, ולקרוא ספר. אבל לשם כך צריך קצת אור... פנס גדול ומעוצב שמאיר את הגינה כולה, פנסים קטנטנים וצבעוניים שמסתתרים על העצים ואפשר להדליק רק חלק מהם, ושלל אפשרויות שונות- הכל לפי רצונכם ויד הדמיון הטובה עליכם. אביזרי גינה ניתן למצוא בחנויות לעיצוב הבית או בחנויות של 'עשו זאת בעצמכם'. בדקו מראש מה הסכום שאתם רוצים להשקיע בשיפוץ הגינה, חשבו מה יעשה אותה יפה ונעימה יותר, וצאו לדרך.

 

 

*** מחירי עבודות גינון משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות גינון מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות גינון מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.