מחירון סקסולוגיה

 

כמה עולה סדנת סקסולוגיה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון סקסולוגיה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של יועצי סקסולוגיה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לסדנת סקסולוגיה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור סדנאות סקסולוגיה

 

סדנאות סקסולוגיה לחוגי בית: 150-250 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוגי בית בתחום סקסולוגיה - בלי ידיים

 

סקס זה 10% מהיחסים כאשר מדובר על סקס טוב או 90% מהיחסים כאשר מדובר על סקס רע, כך אמר פסיכולוג מפורסם בטלוויזיה לא מעט פעמים והאמת- אין ספק כי הוא צודק. בעידן בו מתגרשים על לא כלום, סקס בנישואין הוא חוזה די וודאי להתפרקות החבילה. אך קחו נשימה עמוקה, גם אם אתם לא מתאימים משום בחינה פיזיולוגית- יש לכם עתיד: עולם סקסולוגיה הוא עשיר ומגוון והוא אינו התייאש מכם עדיין.

 

מי ומה

 

שלא כמו תחומי הנפש- בריאות אחרים, מעט אנשים יודעים את המסלול המפרך שעובר המטפל הסקסולוגי שלכם עד הגעתו אליכם. בעת לימודי סקסולוגיה- על סקסולוג לעתיד להיות בעל רקע של רפואה (אורולוג, פסיכיאטר או גניקולוג) או בעל רקע מתחומי הנפש (פסיכולוג או עו"ס) עוד לפני תחילת לימודי סקסולוגיה, הכוללים גם הכנה קלינית. בחו"ל לימודי סקסולוגיה אורכים במסלול מיוחד כ- 3 שנים.

 

יחד אל הדרך

 

הפנייה אל סקסולוגית או סקסולוג יכולה להיות חלק מתוכנית הרצאות יעוץ זוגי או טיפול זוגי של ממש. לא כולם הרי רצים לפסיכולוגים ואם הבעיה שלכם ספציפית- בעולם האישות- ייתכן ותעדיפו לפנות אל מומחה סקסולוגיה. למומחים אלה שלל שיטות טיפול וגישות שונות, בניהן סקסולוגיה הוליסטית בדרך הטנטרה או דרכים "רפואיות" יותר- הכל בהתאם לבעיה.

 

ללא התחייבות

 

לעיתים כל שהתחשק לכם הוא גיוון ורענון מערכת זוגית וותיקה. לשם כך, אפשר כמובן לפנות לטיפול סקסולוגי אצל מומחה, אך רב הסיכויים שאין בכך צורך אמיתי. במקום אפשר להירשם אל חוג סקסולוגיה או קורס ליחסים המדבר על מיניות. ישנם קורסי מיניות במכונים שונים- כך שלא תצטרכו ללכת דרך הקופה אם אינכם מעוניינים בכך.

 

רק פעם ב...

 

עוד דרך נחמדה ובלתי מחייבת ללמוד להכניס קצת פלפל אל החיים שלכם היא להיכנס אל סדנאות וערבים מיוחדים המאורגנים בנושא. סדנה למיניות המתקיימת בתוך ערבי נשים יכולה לתת לכם מקום להתבטא, לחלוק ולקבל תמיכה ובנוסף ידע ומידע שימושיים- מבלי להביך את בן הזוג. אם בן זוגכן מעוניין דווקא להשתתף בתוך לימוד סקסולוגיה אפשר כמובן להזמין גם אותו וללכת אל ערבי זוגות מיוחדים.

 

כמה עולה להירשם לסדנאות סקסולוגיה?

 

מחירי סדנאות סקסולוגיה נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר ההרצאה קטן יותר

● סדנא במתנ"ס תוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא סקסולוגיה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.