מחירון סטיילינג

 

כמה עולה קורס סטיילינג?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון קורס סטיילינג מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קורסי סטיילינג בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לקורס סטיילינג מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לקורס סטיילינג?

 

קורס סטיילינג: 3,000-8,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור סטיילינג אישי

 

יש אנשים שיש להם טעם טוב, כאלה שיודעים לשלב בין פריטים שונים ולהשיג את הלוק המושלם, ויש כאלה שכשהם יוצאים לשופינג הם חוזרים עם פריטים לא מתאימים שכל שילוב ביניהם עלול להוביל לאסון. אז רגע לפני שמשטרת האופנה שולחת אליכם את טריני וסוזנה, הגיע הזמן להוסיף קצת סטייל לחיים שלכם. הנה כל מה שרציתם לדעת על הום סטיילינג וסטיילינג אישי.

 

קורס סטיילינג – למה צריך את זה?

 

מי שיודע לשלב בין פריטים שונים, להתאים את הנעל לתיק ואת התסרוקת למניקור, לא עושה זאת סתם. בדרך כלל שילוב נעשה מתוך ידע בסיסי ומתוך הבנה כיצד הדברים משתלבים. ברגע שיש הבנה בסיסית והכרת חוקי עשה ואל תעשה, קל יותר להתנהל בקניון או בשווקים בין אלפי פריטים שונים שכולם נראים כל כך יפים. קורס סטיילינג הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לקבל קריאת כיוון בתוך כל הכאוס הזה.

 

מה זה סטיילינג אישי?

 

אין דבר יותר מצער מאיש או אשת עסקים, מאוד מוכשרים שלא יודעים לטפח את עצמם ולהציג את עצמם בצורה שתשאיר חותם אישי. לעיתים, בין הפגישות השונות והעבודה, אין כל כך זמן לדאוג לתדמית האישית.

 

תפקידם של סטייליסט או סטייליסטית אישית הוא למצוא את הפריטים המתאימים שייצרו הופעה מדהימה, כזו שתותיר רושם עוד הרבה לפני שתתחילו לדבר. אמרו לכם שהבגד עושה את האדם? קחו את זה לתשומת ליבכם, זה נכון.

 

מה זה הום סטיילינג?

 

עיצוב הבית מותיר רושם על פני כל מי שנכנס אליו. למעשה הבית וגם המשרד שלנו הם סוג של כרטיס ביקור. חשוב מאוד ליצור אווירה נעימה בבית. ניתן ללמוד את זה ואפשר לקצר את הדרך ולהביא מעצב פנים שידע לבחור עבורכם את הפריטים הנכונים שישדרגו את מראה הבית שלכם ויעבירו עליכם מסר נוסף. אנשים נוטים יותר להתחבר לאנשים בעלי טעם טוב. כדאי לזכור זאת.

 

סדנאות והרצאות סטיילינג – זה מספיק?

 

לא תמיד צריך להשקיע קורס שלם העוסק בסטיילינג. לעיתים לימודי סטיילינג יכולים להסתכם בהרצאות שונות. השינוי נעשה מיד לאחר ההרצאה והוא מוביל לשיפור מהותי, כדאי לנסות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא קורס סטיילינג ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.