מחירון סדנאות

 

כמה עולה סדנאות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון סדנאות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי סדנאות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לסדנאות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לסדנאות?

 

מחירי סדנאות נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר ההרצאה קטן יותר

● סדנא במתנ"ס תוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור סדנאות

 

סדנאות לחוגי בית: 150-250 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור סדנאות

 

לא אחת קורים מצבים בהם המציאות מכה בנו ואנו הופכים לאנשי בית- אבטלה, פרישה מהעבודה (פנסיה), מחלה ממושכת או נכות יכולה למנוע מאתנו להיות אקטיבית כמו שהיינו רגילים ולכלוא אותנו בתוך הבית. מכאן, הדרך לרגשות פסימיים ומחלות נלוות דיכאון קצרה מאד. אנשים מעטים אך ברי מזל אוהבים לטייל- ללא שום צורך במטרה סופית לטיולם, אך רובנו צריכים מטרה מסוימת בעת היציאה מהבית.

 

מצא את עצמך

 

לא משנה מה הסיבה בשלה אינך יכול לצאת מהבית באופן תדיר, תמיד תוכל למצוא סדנאות מעניינות שיענו על הצרכים שלך: עיוורים יכולים לשמוע סדנאות בצורת הרצאה או להשתתף במספר סדנאות מוזיקליות. חרשים יכולים לקחת חוגים הכוללים מגע- לדוגמא אומנות, פיסול או קדרות ומובן שאין שום מניעה לאנשי בעלי נכות, המסתובבים בכיסאות גלגלים, להירשם אל חוגים מותאמים- למשל: שחייה, אומנות או שירה.

 

להעשיר את הנפש

 

הסיבה שכדאי למצוא את הזמן ולמצוא תעסוקה באחד מאותם חוגים פשוטה למדי: כאשר אדם עוסק בדבר מה חוץ מהחולי והנכות שלו, הוא חש טוב יותר. מחקרים מוכיחים כי תחושות חיוביות הן חיוניות לבריאות הגוף בדיוק כמו לבריאות הנפש ולכן כדאי להשקיע ולמצוא את הזמן להירשם אל קורסים שונים וללמוד את מה שדחיתם עד עכשיו. סיבה נוספת להירשם אל קורסים שונים ולמצוא תעסוקה הינה סיבה חברתית: אדם שנמצא בחברה הוא אדם שלם יותר ובודד פחות, מה שמפחית סיכונים של דיכאון. קורסים של העשרה זה מקום נפלא לפגוש אנשים שונים ומעניינים וליצור חברויות חדשות.

 

כסף וצרות אחרות

 

כדי לוודא כי הפעלות בהם אתם מעוניינים מתאימות לכם, כדאי שתבררו על הפרטים מבעוד מועד. למשל: אם חשקה נפשכם להירשם אל הפעלות במקום מסוים, הרימו טלפון וודאו כי ישנה גישה לנכים ואין מניעה להכניס אל הבניין. בסיסי- וחשוב. בנוסף, חשוב לוודא כי מחיר אותן הפעלות הוא משהו שתוכלו לעמוד בו. כדי להוזיל את מחיר הקורס, אפשר לברר על חוגי בית בסביבת המגורים שלכם ולאו דווקא פעילויות מקצועיות. ברב המקרים חוגי בית לא יפלו ברמת ההנאה או ההעשרה, אך מחיר חוגי בית אכן יהיה זול יותר מאשר מכונים בעלי שמות מפוצצים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא סדנאות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.