מחירון סדנאות שוקולד

 

כמה עולה סדנאות שוקולד?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון סדנאות שוקולד מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי סדנאות שוקולד בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לסדנאות שוקולד מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה סדנאות שוקולד?

 

סדנאות שוקולד: 150-300 ש"ח (מחיר לשיעור)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור סדנאות שוקולד – סדנאות מתוקות

 

מי שעדיין לא השתתף בסדנת שוקולד, לא ידוע מה הוא מפסיד, וכדאי לו למהר ולחפש אחת כזאת. סדנאות שוקולד הן סדנאות שמתאימות לכל גיל ולכל אירוע, ואפשר להזמין סדנאות שוקולד לילדים מצד אחד, או סדנת שוקולד לזוג לשם בילוי רומנטי מצד שני, וכל מה שנמצא בין הטווחים האלה.

 

סדנאות שוקולד – סדנאות זמינה בכל מקום

 

אנשי מקצוע רבים – שוקולטיירים, עורכים סדנאות שוקולד במטבחים שלהם או בסלון ביתם, או שמגיעים עם כל הציוד המתאים (והוא איננו רב במיוחד) לכל מקום שבו רוצים לקיים סדנת שוקולד. צריך לדאוג לכיריים עליהם אפשר לחמם את השוקולד, ולמקרר או מקפיא בכדי לצנן אותו בין שלבי העבודה. מכיוון שיש זמן בו השוקולד צריך להתקרר בין השלבים, מנצלים את הזמן ואיש המקצוע נותן הסבר קצר על השוקולד ומקורו. ההסבר יכול להיות בעל פה או בעזרת סרטון מוכן מראש.

 

הפעלות שוקולד – לכל מטרה

 

מכיוון שהשוקולד הוא מוצר שאהוב כל כך על רבים ביותר, ומכיוון שקל כל כך לארגן סדנאות שוקולד, הרי שסדנאות שוקולד הפכו להיות ממש להיט, ואטרקטיביות ביותר על ידי קהלים רבים. ניתן היום לראות שמזמינים סדנת שוקולד למסיבת רווקות, סדנת שוקולד לגיבוש צוות, סדנת שוקולד ליום הולדת ועוד. אפשר להזמין בלי חשש גם סדנת שוקולד לילדים ולנוער, אך חשובה מאוד השגחה של המבוגרים, משום שבשלב הראשון השוקולד חם מאוד, וצריך לעבוד איתו בזהירות בכדי לא לקבל כוויות.

 

סדנאות שוקולד – מגוון טעמים

 

בסדנאות שוקולד מכינים פרלינים של שוקולד. בתבניות מיוחדות, בצורות שונות: לב, ריבוע, פרח ועוד, יוצקים שוקולד נוזלי: רגיל לבן או מריר. לאחר שהשוקולד מתקרר ומתקשה יוצקים לתוכו מילויים, ואלה יכולים להיות מטעמים שונים ורבים: פיסטוק, שקדים, נוגט, חלבה, ליקר ועוד. לאחר מכן, מכסים את המילוי בשיכבה נוספת של שוקולד, ונותנים לפרלינים להתקרר פעם נוספת. אומן השוקולד מסביר כיצד לעבוד עם השוקולד בכדי לשמור על המרקם שלו, ועל צורתו.

 

בסוף הסדנה יוצא כל אחד מהמשתתפים עם קופסא ובה מספר פרלינים בטעמים שונים, פרט לשוקולד שלוקק במשך כל הזמן. אולי לא מרזה אבל בהחלט כייפי.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא סדנאות שוקולד ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.