מחירון נעלי כלה

כמה עולה נעלי כלה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון נעלי כלה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות נעלי כלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לנעלי כלה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה נעלי כלה?

טווחי מחירים עבור נעלי כלה 300-750 ש"ח

ט.ל.ח
 

נעלי כלה חייבות להיות נוחות?

אין ספק כי אחת הרכישות הכי משמעותיות שתעשי בחתונה שלך הינן הנעליים שתלבשי. נכון, גם השמלה והתסרוקת שלך אמורים להיות נוחים, אבל אם הם לא נוחים- הם מקסימום יעכירו לך קצת את האווירה. לעומת זאת נעלי כלה לא נוחות יכולים לגרום לך לבעיות קשות מאד, ולא רק בחתונה. לכן, ישנן כמה מילות מפתח שאת חייבת לשנן: נוחות, איכות ורק אחר כך יופי. או שני זוגות נעלים, כמובן.


מה כבר יקרה? כולה נעליים...

רוב הכלות לא יספרו לך, אבל יש לא מעט כאלה שמסיימות את הערב שלהם עם קרסול שבור, נקוע או פרוק, או סתם נפיחות בלתי מוסברת בגלל לילה שלם בנעליים לא נוחות בעליל- כשפשוט לא יכולת להיעלם מהרחבה. נעליים לכלות שונות מנעלי אירוע אחר, כיוון שבכל אירוע אחר אינך המסמר של המסיבה. אם יצא מזלך והגעת בנעל לא נוחה, את יכולה לשבת יותר או לצאת מהאירוע מוקדם. אצל הכלה אין פריווילגיות כאלה. ואם לא מתחשק לך לבלות את ירח הדבש שלך בבית החולים, או חבושה בבית ועם כאבי גב איומים, נסי לחשוב גם על נוחות ולא רק יופי.


הפתרון - נעלי כלה לעין וזוג נוסף לרגליים

בעת בחירת נעלי כלה אין צורך ללכת על הקיצוניות: אם את אוהבת נעלי עקב, אל תתפשרי ותלכי על נעלי כלה שטוחות אבל דאגי לרכוש נעלי כלה נוחות שתוכלי לארח ולהעביר בהם אירוע שלם. בד"כ שמלת הכלה היא ארוכה מאד, כך שבכל מקרה אף אחד לא יודע מה קורה אצלך שם ברגליים. ההצצה הגדולה אל נעליים לכלה היא בד"כ בעת הצילומים- ולכך פתרון פשוט מאד. לצילומים הביאי נעליים לא נוחות אבל מאוד יפות, אם חשקה בכך נפשך, שכן הם לא נמשכים זמן רב מדי ואת גם אינך רוקדת בהם. ולמרות שגם זו סוג של הסתכנות, הסיכוי שיהיו בעיות נמוך הרבה יותר. זוג נעליים נוסף יהיה עבור רחבת הריקודים, ישנן הרבה כלות שמחליפות גם את שמלת הכלה לשמלת ערב נוחה לריקודים.

 

אל תגידי נעלי כלה בעת הקנייה?

בעת רכישת נעלי כלה מחירים גבוהים מאשר בעת רכישת נעלי ערב רגילות ואפילו אם מדובר על נעליים מאוד איכותיות, הסיבה היא לא היציבות שלהן והתמיכה שהן אמורות לתת לך במהלך אירוע כזה. לצערנו הרב, פעמים רבות המחיר שונה רק בגלל שאמרת את המילה "כלה". 

לפי חוקי מדינת ישראל חובה להופיע מחיר על כל מוצר, בחנות נעליים כנ"ל. מומלץ לבדוק ולבצע השוואת מחירים בין קניית נעליים לכלות בחנויות רגילות לכאלה אשר ממתגות את עצמן כחנות אקססוריס לכלות ומתחתנים. עבור נעליים מיוחדות ומקוריות שלא נמצאות בחנויות נעליים הרגילות תצטרכי לשלם יותר כסף.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתן ללמוד על נושא נעלי כלות ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי השירותים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכן ולסייע לכן, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכן למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכן.