מחירון נמרולוגיה

 

כמה עולה חוג נמרולוגיה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג נמרולוגיה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי נמרולוגיה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג נמרולוגיה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נמרולוגיה?

(מחיר לחודש או מפגש)

 

נמרולוגיה: 150-450 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור נמרולוגיה - הגלוי והנסתר

 

תורות הנסתר היו חלק ממורשת האדם עוד טרם יצא מהמערות. אחת מתורות אלה, נומרולוגיה, ריתקה את האדם באופן מיוחד- חוצה תרבויות. נומרולוגיה הינה תורת המספרים, לפיה לכל מספר מתקיימת אנרגיה משלו. ע"י חישוב של מספרים אפשר, לפי תורה זו, ללמוד על האדם, על אופיו, מניעיו ואפילו עתידו. רבים משתמשים בתורת נומרולוגיה כדי לוודא ששמם הולם אותם, באיזה תאריך להתחתן ואפילו שנה כדאית להרחבת המשפחה.

 

 

חפש את עצמך

 

אנשים רבים מחפשים את המסתורי בימים אלה, אולי אפילו אנשים רבים יותר מבעבר. כך נוצר גל של מורים ותלמידים, המחפשים זה את זה בעולם של חוגים המאפשרים לימודי עידן חדש. למה לימודי עידן חדש כאשר מדובר על תורה עתיקה? מהסיבה הפשוטה שהחזרה אל התורה הזו אינו נעשה מתוך הבורות המדעית של המאות הקודמות, אלא מתוך חיפוש וקרבה אל הרוחני והנסתר- מתוך מודעות מדעית דווקא. לימודי עידן חדש הוא בשילוב של המודע, המידע ותת המודע של עולמנו ועשיר הרבה יותר מהאמונות הדו ממדיות של העבר.

 

מורה ותעודה

 

ללמד משהו על עולם הנסתר הוא בעייתי ביסודו. אחרי הכל, איך תדע איזה חוגים מועברים ע"י אנשים מקצועיים ואיזה לא? שלא כמו עולם המדע, חוגים בעולם הנסתר אינם מוחלטים ומהווים בעיה בד"כ. לא כך בכל הנוגע לתורת המספרים. יחסית, מבין תורות הרוח השונות, תורת המספרים נחשבת לעקבית וכך סדנאות שונות מלמדות את אותם עקרונות בסיסיים. מספרים, אחרי הכל, פחות נתונים לפרשנויות ממילים.

 

תהודה נפשית

 

כדי למצוא את עצמכם בתוך סדנאות תורת המספרים ממנה אתם נהנים וגם למדים משהו, לימדו מושג חדש "תהודה נפשית". במילים אחרות, אומר הדבר, שעליכם למצוא סדנאות המודרכות ע"י אדם כריזמטי, כזה שמצליח "להרגיש לכם נכון". קורסים רבים היום נותנים אפשרות להגיע אל הפעלות חד פעמיות או ראשונות ללא תשלום מחיר של חוג ואתם יכולים לנצל את העובדה כדי לבדוק את טיב המרצה. הפעלות איכותיות יצרו אצלכם התעניינות ותהודה בעוד הפעלות פחות טובות ישעממו אתכם או ימלאו אתכם ציניות. אל תלכו שבי רק אחרי תעודה ורצינות המכון- העיקר זה המורה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג נמרולוגיה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.