בקש הצעת מחיר בקליק מניתוח עפעפיים

מחירון ניתוח עפעפיים

כמה עולה ניתוח עפעפיים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח עפעפיים.

ניתוח עפעפיים עליונות ותחתונות אינם ניתוחים שקשורים בהכרח, אך אפשר כמובן לבצע גם וגם. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח עפעפיים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותים נוספים.
 

 

מחירון ניתוח עפעפיים

מחירון ניתוח עפעפיים באדיבות אתר ניתוחים פלסטיים בקליק !

כמה עולה ניתוח עפעפיים? תעשו את החשבון...

 

מדריך קצר בנושא ניתוח עפעפיים - היופי בעיני המתבונן

אנשים רבים חושבים שניתוחים פלסטיים זה רק יופי. לא תמיד. חלק מהניתוחים הפלסטיים המוצעים בשוק הפלסטיקה היום, נועדו לפתור בעיות אמיתיות של כאב, חוסר נוחות והפרעה בשגרת החיים. כך לדוגמא הרמת חזה של נשים כבדות חזה - המפריע להם בכל צעד ושעל וכמובן שעושה כאבי גב ועוגמת נפש רבה נוספת. גם בעולם ניתוחי הפנים ישנם מקרים כאלה. לדוגמא: ניתוח עפעפיים. עם הגיל העור שלנו מאבד מהאלסטיות שלו ומצטבר ומתארך. זו גם הסיבה לקמטים: "עודף עור". אותו עודף באזורים חיוניים כגון עפעפיים יכול לעשות בעיה אמיתית להתנהלות האדם.


כולה עפעפיים

אז מה כל כך נורא בעפעפיים נפולות? במקרים הקיצוניים, אפשר לראות אצל אנשים מבוגרים מאד חוסר יכולת לפתוח את העיניים בבוקר או התקשות גדולה מאד למצמץ. ברור כבר שיש לכך השפעה ישירה על תחושת האדם אבל גם דברים פיזיים כמו ראייה אינה קלה במיוחד כאשר העיניים עצומות למחצה. ניתוח עפעפיים יכול לפתור את הבעיה הזו בקלות גדולה למדי- ואגב, לא ממש חייבים להרגיש שאי אפשר לסבול יותר ולחכות לגיל המבוגר והמופלג כדי לעשות ניתוח עפעפיים. כבר ברגע הראשון של צניחת עפעפיים, כשזה רק מתחיל להטריד אותך, אפשר בהחלט לעשות ניתוחי עפעפיים ולחסוך את החוויה הלא נעימה.


יאללה לדרך

חשוב להבין כי לעפעפיים שני חלקים: העליון, הסוגר על העין והתחתון- זה שלעיתים נאספים בו "שקי שינה" ונפיחויות לא נעימות. גם שקי השינה יכולים להטריד מאד את מנוחת האדם, הם נותנים מראה עייף וזקן ומטרידים לעיתים ממש פיזית את העין. ניתוח עפעפיים עליונות ותחתונות אינם ניתוחים שקשורים בהכרח, אך אפשר כמובן לבצע גם וגם. למען הסר ספק: אפשר לעשות רק הרמת עפעפיים עליונים או רק מתיחת עפעפיים תחתונים. בעת עשיית ניתוח עפעפיים מחיר שונה המושפע מההחלטה לעשות רק או גם וגם.


אם כבר אז כבר

נציין כי קיימות שיטות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח, אך השיטה המובילה היא עדיין הניתוחית. ואם כבר נכנסים לניתוח, אז כדאי לתקן כל מה שאפשר בפעם אחת, כך אולי תשקלו לעשות ניתוח עפעפיים והרמת גבות יחד.

 

טיפים עבור ניתוח עפעפיים:

ניתוח מתיחת עפעפיים או הרמת עפעפיים נמנה עם הניתוחים הנפוצים ביותר בישראל, בקרב גברים ונשים גם יחד. מטרתו של ניתוח עפעפיים היא לטפל בעור עודף ומקומט בעפעפיים העליונים, או בשקיות שומן המצטברות מתחת לעפעפיים התחתונים וכן בעודף העור. עם השנים עור העפעפיים העדין נוטה להפוך לרפוי, וליצור מראה של עין עצומה או של עייפות תמידית. בעפעפיים התחתונים קיימת תופעה של הצטברות שקיות שומן, היוצרות מראה נפוח ולא אסתטי.

אמנם, ניתוח עפעפיים נחשב לאופרציה קלה יחסית, אך חשוב לפנות למנתח מיומן בלבד. ככל שהמנתח בעל ניסיון רב יותר, התוצאה תהיה מדויקת יותר והצלקות יראו פחות. בעפעף העליון מתבצע החיתוך בקפל הטבעי הנוצר בעת פקיחת העין, ובעפעף התחתון קרוב לקו הריסים. עבודה של מנתח לא מיומן יכולה להביא למצבים של מתיחת יתר, ולחוסר אפשרות לסגור את העין בצורה מושלמת.

ניתן לבצע ניתוח עפעפיים בהרדמה מלאה, או בהרדמה מקומית עם טשטוש. ההחלמה מניתוח עפעפיים אורחת כשבוע, בו מומלצת מנוחה מלאה. לאחר כשבועיים יעברו הסימנים והנפיחות באופן סופי.


כמה עולה ניתוח עפעפיים ?

ניתוח הרמת עפעפיים (עליון)  - 6,500-12,000 ש"ח

ניתוח הרמת עפעפיים (תחתון)  - 6,500-12,000 ש"ח

ניתוח הרמת עפעפיים (עליון ותחתון)  - 10,000-15,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !