בקש הצעת מחיר בקליק לניתוח מתיחת פנים

מחירון ניתוח מתיחת פנים

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח מתיחת פנים.

למה לעשות ניתוח מתיחת פנים? ניתוח מתיחת פנים, או הרמת פנים, הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים בישראל. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח מתיחת פנים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותים נוספים.
 

 

מחירון ניתוח מתיחת פנים

מחירון ניתוח מתיחת פנים באדיבות אתר ניתוחים פלסטיים בקליק !

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים? תעשו את החשבון...

 

מדריך קצר בנושא מתיחת פנים - הגיל והתרגיל

אף אחד לא רוצה להתבגר. לרובנו, להתבגר אומר להיות קרוב יותר אל המוות, רחוק יותר מהאפשרויות והחן של שנות הנעורים. בעידן בו מהלל את הנעורים מכל וכל, קשה מאד להתבגר גם ככה, בעיקר אם את אישה. את ההבדל הקל בין המילים אישה וזקנה אנו נושאות בעורנו, מצטמררות ומתחלחלות לשמע הגיל שלנו ורק צמאות להיראות ולהרגיש צעירות יותר. בניסיון להישאר צעירות עוד קצת, לפעמים, אנו מחמיצות לגמרי את העיקרון והולכות רחוק מדי - הופכות באופן מגוחך לא רק ליותר זקנות ולא נחשקות אלא גם נואשות ולא אטרקטיביות.


להזדקן בחן

מי שהמציא את המונח להזדקן בחן, לבטח לא התכוון שתתני לשיערך להאפיר, לבגדייך להיהפך לאלה שסבתא שלך לבשה בגילה ולהפסיק באופן קבוע עם האיפור. ההפך נכון. להתבגר באופן מחמיא אינו דבר קשה כל עוד מפנימים שני עקרונות: האחד הוא כי להתבגרות יש חן והשנייה כי אסור להזניח עצמכם גם בגיל מבוגר. כך למשל תדעי ששיער בגוונים הבלונדיניים יותר מתאים לנשים מבוגרות בעוד שיער שחור מבליט קמטים, שביגוד חושפני לא הולם אישה מעל גיל מסוים כי הוא חושף את העור המבוגר ולא את החמוקיים שהיו שם פעם וגם האיפור צריך להיות רך ונעים יותר.


יד וסכין

אגף מתיחת פנים גם הוא אגף בו יש להתחשב בכל הקשור אל הגיל. הכי קל לתת לחרדה להשתלט וללכת לעשות מתיחת פנים כל שלושה חודשים- עד שהבאת התמיהה המוזרה תקועה על פניך מבלי שתוכלי אפילו למצמץ בלי להיראות מגוחכת. אין זה אומר שצריך לפסול מתיחת פנים תמיד. ההפך נכון. מתיחת פנים ללא ניתוח או ניתוח מתיחת פנים שנעשה בטעם, שמוריד עור עודף מעל העפעפיים או באזור הלחיים- יכול לעשות אותך צעירה בעשור מבלי לעשותך מגוחכת. הכל עניין של התאמת השיטה השונה (למשל מתיחת פנים עם חוטים או מתיחת פנים בלייזר) אליך וכמובן- לא להגזים.


הרופא ואת

אם החלטת לעשות ניתוח פנים חשוב שתמצאי פלסטיקאי שיבין אותך ואת החשק שלך להישאר מה שיותר טבעית תוך כדי, עליו תוכלי לסמוך. כך תוודאי כי הדבר שאת רוצה הוא הדבר שתקבלי.


ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים, או הרמת פנים, הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים בישראל. בעבר נחשבו ניתוחי מתיחת פנים למסובכים, והמטופלות סבלו ממראה פנים מתוח מדי, והניתוח ניכר. כיום הפכו שיטות הטיפול לעדינות ומתוחכמות יותר, ונשים וגברים נהנים מפנים בעלות מראה צעיר וחלק ללא סימני ניתוח.

בעבר הייתה הנטייה לבצע מתיחת פנים מגיל חמישים ומעלה, ואילו היום הנטייה היא לבצע מתיחת פנים בגיל מוקדם יותר. הסיבה לכך היא שעדיין נשמרת גמישות טבעית מסוימת של העור, והתוצאות טובות הרבה יותר.


כיצד מתבצע ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח הרמת פנים מתבצע על ידי מנתח פלסטי, המרים את העור, מותח אותו בכיוונים הנכונים של תווי הפנים, מסיר עודפי עור ותופר את החתכים בתפרים מחומר נמס. לעתים משלבים בהרמת פנים גם מילוי בחומרים מייצבים של חלקים מדולדלים כמו אזור הסנטר או עצמות הלחיים.


האם זה לצמיתות?

אמנם בניגוד לבוטוקס המשפיע למשך חודשים ספורים, תוצאות מתיחת פנים נשמרות לאורך שנים, אך גם הן אינן לצמיתות. הגוף אינו מפסיק להתבגר, וכך גם עור הפנים. לכן, לעתים יידרש ניתוח נוסף לאחר שנים, כדי לשמר את המראה הצעיר של הפנים.

 

האם ניתוח מתיחת פנים באמת יכול להחזיר את הזמן לאחור ולהקנות מראה צעיר יותר?

נשים רבות עומדות בפני התלבטות האם לפעול כנגד הזמן ולהקנות לעור מראה צעיר יותר על ידי מתיחת פנים. אין ספק שהקמטוטים שעל עור הפנים הנובעים מסימני הבעה בעיקר, מסגירים את הגיל ולעיתים משפיעים על הביטחון העצמי שלנו

החדשות הטובות הן שבהחלט יש מה לעשות. הרפואה הפלסטית פיתחה בשנים האחרונות שיטות שונות לטיפול בקמטים עד להעלמה מוחלטת. ישנם ניתוחים פלסטיים המאפשרים העלמת קמטים באופן מלא, ומקנים לעור מראה צעיר ויפה יותר.

חשוב לזכור כי ניתוח פלסטי כמו מתיחת פנים מותאם לכל מטופל באופן אינדיווידואלי. סוג הניתוח יותאם בהתאם לסוג העור וצפיפות הקמטים. כך שמה שנכון למטופל אחד לא בהכרח יהיה נכון לגבי מטופלים אחרים.

אם אתם עומדים בפני החלטה האם לבצע מתיחת פנים או לא, כדאי להיוועץ ברופא מומחה. יתכן שתוכלו להשיג תוצאות טובות לא פחות בעזרת טיפולים קלים יותר כמו למשל פילינג עמוק.


כמה עולה ניתוח מתיחת פנים ?

ניתוח מתיחת פנים -  22,000-38,000 ש"ח

ניתוח מתיחת פנים והרמת מצח -  25,000-45,000 ש"ח

ניתוח קטן מתיחת פנים -  15,000-25,000 ש"ח

ניתוח מתיחת צוואר -  15,000-25,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !