בקשי הצעת מחיר בקליק לניתוח מתיחת בטן

מחירון ניתוח מתיחת בטן

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח מתיחת בטן.

למה לעשות ניתוח מתיחת בטן? סילוק של עור עודף באזור הבטן, אם לאחר הריונות ואם לאחר הרזייה דראסטית בעקבות הנקות וירידה במשקל ועוד. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח מתיחת בטן תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותים נוספים.
 

 

מחירון ניתוח מתיחת בטן

מחירון ניתוח מתיחת בטן באדיבות אתר ניתוחים פלסטיים בקליק !

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? תעשו את החשבון...

 

מדריך ניתוח מתיחת בטן

ניתוח תיחת בטן הוא למעשה ניתוח שבו מבוצע סילוק של עור עודף באזור הבטן, אם לאחר הריונות ואם לאחר הרזייה דראסטית. הניתוח נועד כדי לפתור את המצב שבו עור הבטן הרפוי נופל בצורה דמוית סינר על אזור המפשעה, ומהווה הפרעה אסתטית שאינה ניתנת לפתרון באמצעות פעילות גופנית. ניתוח בטן לא חייב לכלול שאיבת שומן, למרות שהאפשרות קיימת, ולעתים מבוצע ניתוח משולב.


מתיחת בטן - בלון ללא אוויר

במשך שנים רבות, יכול להיות אפילו בתור ילד, היית גדול מאד. ענק. כשעלית על המשקל היית רואה לעיתים קרובות או כמעט תמיד מספר תלת סיפרתי. אתה לא יודע מתי- אבל מתישהו החלטת שזהו זה, נשבר לך. שמתחשק לך לעלות במדרגות הבניין מבלי להתנשף אחרי 3 מדרגות, שמתחשק לך להזמין בחורה לצאת מבלי להרגיש בושה במראה שלך והתחלת לעבוד. לעבוד קשה- תזונה וספורט ומאמן כושר. הכל נכון והכל עבד- היום, הפלא ופלא, אתה קטן וחטוב וגבוה- מסתבר. רק את החולצה אתה עדיין לא תוריד תמורת שום הון שבעולם.


עור של פיל

לא לזה ציפית כשעבדת קשה כל כך חודשים ארוכים. כמויות אדירות של עור עודף שלא הספיק לעמוד בקצב הירידה שלך משתלשל לך מהבטן ומעכיר לך את מצב הרוח כל פעם שאתה מביט במראה. אחרי כל העבודה שהשקעת- אתה מרגיש מרומה. אין צורך. מתיחת בטן קלה ואתה בדיוק איפה שרצית להיות. ראה בזה רק עיקוב נוסף ולא הפסד המלחמה כולה. מתיחת בטן היא דבר נהוג בהחלט כדי להפטר מעודפי עור אצל אנשים שיורדים הרבה במשקל, אתה לא הראשון שנתקל בבעיה זו.


על מתיחת בטן

אם פעם הייתה רק דרך אחת לעשות מתיחת עור הבטן, הרי שהיום המצב שונה מאד. ישנן שיטות שונות רבות למתיחת עור הבטן וגם שיטות שכוללות שאיבת שומן מהבטן. גם אם אינך צריך שאיבת שומן, יש פתרונות עבורך של מתיחת בטן ללא ניתוח או מתיחת בטן היקפית עם ניתוח- הכל בהתאם למצב הספציפי שלך ובהתאם לכמות העור העודף. בדומה לעשיית מתיחת בטן אחרי לידה, גם אתה תצטרך יעוץ מול מבין עניין שיאבחן אותך וימליץ לך על האלטרנטיבות המתאימות ביותר בשבילך. ייתכן ותצטרך מתיחת בטן בלייזר וייתכן תצטרך ניתוח מתיחת בטן כשלכל סוג מתיחת בטן מחיר משלו.


אל ייאוש

חשוב שהמומחה אותו תראה יראה לך את הפתרון הטוב עבורך, תוך תיאום הציפיות שלך אל העתיד. אל תצפה לניסים כדי לא להתאכזב שוב, היה ריאלי ובטוח במה שאתה רוצה ובמה שתקבל בתמורה לכספך.


מהלך הניתוח

במהלך הניתוח מבצע המנתח חתך בצורת קשת, מרים את העור, מותח את שרירי הבטן הרפויים, מסלק עודפי עור ותופר בחזרה. במקרים של עודף עור רב יש צורך במיקום מחודש של הטבור, ליצירת פרופורציה של הבטן החדשה. לאחר הניתוח יש צורך באשפוז של יממה או שתיים, במהלכן מחוברים אל הגוף נקזים לסילוק דימומים והפרשות.


לאחר הניתוח

בשלושת השבועות שלאחר הניתוח ייחבש האזור במעין מחוך אלסטי, למשך היממה כולה, ויוסר רק לצורך מקלחת. יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת ומעבודות בית במשך כחודש.

לניתוח בטן יש סיכונים, הכוללים תסחיף שומן לריאות, זיהומים, נמק בעור הבטן, היפרדות תפרים וסיבוכים נוספים המלווים כל פעולה כירורגית. חלק מן הסיבוכים תלויים בעבודת הכנה נכונה לניתוח כמו הפסקת עישון מוחלטת למשך חודש, וחלקם נובעים מעבודת המנתח. בכל מקרה של החלטה על ניתוח בטן, יש להתייעץ עם כמה רופאים, ולהבין את ככל ההשלכות והסיבוכים העלולים להתרחש. לאחר הניתוח יש להקפיד על כל הוראות הרופא, לשם השגת ריפוי והחלמה מקסימאליים.


כמה עולה ניתוח מתיחת בטן?

ניתוח מתיחת בטן מחירים:

ניתוח מתיחת בטן  - 17,000-27,000 ש"ח

ניתוח מיני מתיחת בטן  - 13,000-17,000 ש"ח

ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן  - 18,000-32,000 ש"ח

ניתוח הסרת עודפי עור  - 25,000-75,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !