×


תפריט נגישות

מחירון ניתוח הצמדת אוזניים

כמה עולה ניתוח הצמדת אוזניים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון ניתוח הצמדת אוזניים מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך בנושא ניתוח הצמדת אוזניים".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מנתחים פלסטיים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לניתוח הצמדת אוזניים, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מנתח פלסטי עבור ניתוח הצמדת אוזניים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מנתחים פלסטיים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

טווח מחיר ניתוח הצמדת אוזניים

מחירון מומלץ

מחירון ניתוח הצמדת אוזניים עודכן בתאריך 19.05.23

5,000-8,000 

ט.ל.ח

מדריך בנושא ניתוח הצמדת אוזניים

 

ילדים זה עם אכזר. הם יכולים להיות מתוקים ומדהימים אלינו ההורים, אך קשים עד מאד לבני גילם.

 

אין ספק כי לגלות כי הילד שלך הוא בריון בבית הספר הוא גילוי קשה, אבל זה כלום לעומת הגילוי כי הילד שלך חווה התעללות וחרם.

 

הסיבות יכולות להיות מגוונות, כמובן, כל שוני נתפס כחיסרון.

 

ניקח לדוגמא את הדבר הפעוט ביותר - האוזניים.

 

אוזני "פייפר", או אוזניים בולטות הינה קללה מגוחכת, שגורמת למאות ילדים בשנה לחוות חוויות של מודעות עצמית מוגברת ורדיפה מצד בני כיתתם. הם, בסך הכל רוצים להיות כמו כולם.

 

להסתיר

 

ילדים כאלה, אינטליגנטיים במיוחד בד"כ, מוצאים שלל דרכים להסתיר את האוזניים- מקובעי צמר בקיץ ועד לשיער ארוך מסתיר אוזניים שהם מסרבים להסיר. אבל בינתיים, הערכתם העצמית נפגעת והמקובלות החברתית שלהם בסכנה.

 

זו הסיבה כי הצמדת אוזניים הינו אחד מהתהליכים הפלסטיים הבודדים הנהוגים בקרב ילדים.

 

לא מדובר על החלטה קלה להורה, אבל מה תעשה מול ילד המתחנן על נפשו לעבור תהליך הצמדת אוזניים ולהיות כמו כולם?

 

ידע הוא כח

 

קודם כל יש להשכיל ולדעת כי הצמדת אוזניים נעשית בילדים בגילאי בית הספר היסודי כמעט וללא חשש. אוזניים בולטות הן דבר שקל למדי לתקן.

 

קיימות שיטות הצמדת אוזניים ללא ניתוח וגם ניתוח הצמדת אוזניים - הכל בהתאם למה שמתאים למטופל הספציפי. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחה, ולא סתם מומחה אלה כזה המבין באופציות ניתוח הצמדת אוזניים עבור ילדים.

 

בד"כ את הניתוח לא מומלץ לבצע עד גיל 6, למרות שהאוזניים מפסיקות לגדול (חוץ מהתנוכים) עד גיל 3 לערך.

 

לסבול או לא לסבול

 

השאלה הנשאלת היא האם להעביר את הילד שלכם את הסבל של החלמה מאותו ניתוח פלסטי באוזניים או לתת לו לסבול עוד כמה שנים את התעללות חבריו ללימודים.

 

התשובה לא חד משמעית. הכל תלוי במידת חוסר הצמדת אוזניים הקיימת אצל הילד שלכם ובתמונות של ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי וההבדל שיכול להיעשות.

 

אחרי הכל, לניתוח הצמדת אוזניים מחיר כלכל ניתוח פלסטי, ובל נשכח שיש גם שאלות ערכיות שצריך לתת עליהן מענה.

 

מהו ניתוח הצמדת אוזניים?

 

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח קוסמטי במהותו, מכיוון שאין למבנה האפרכסת כל השפעה על איכות השמיעה. למעשה, אפרכסת האוזן החיצונית היא שריד אבולוציוני.

 

כמו כל גוף האדם גם מבנה האוזניים אינו סימטרי אצל מרבית בני האדם.

 

אולם ישנם מקרים של א-סימטריה חריפה באוזניים או בליטה חריגה של אפרכסת האוזן מצדי הראש, ובמקרים אלו נדרשת התערבות ניתוחית.

 

מכיוון שאוזניים בולטות או לא סימטריות בצורה יוצאת דופן עלולות לגרום לחוסר ביטחון ולהפרעה חברתית, ישנה נטייה לבצע ניתוחים אלה מוקדם ככל האפשר.

 

בדרך כלל נוטים לדחות ניתוחים פלסטיים באופן גורף עד לסיום גיל ההתבגרות, אולם במקרה של הצמדת אוזניים ניתן לקיים את הניתוח מגיל שש, שאז מסיימת האפרכסת לקבל את צורתה הסופית.

 

ההמלצה של רוב המנתחים היא לחכות עד גיל 10, שאז הילד בוגר מספיק כדי להבין את ההליך הניתוחי, אולם במקרים חריגים, כאמור ניתן לנתח כבר בגיל שש ומעלה.

 

ניתוח הצמדת אוזניים יכול להתקיים בהרדמה מלאה או מקומית – לפי בחירה משותפת של המטופל והרופא המנתח.

 

תקופת ההחלמה כוללת חבישה של האוזניים צמוד אל צידי הראש למשך חמישה ימים עד שבוע.

 

לאחר מכן יש לישון עם סרט המצמיד את האוזניים אל הראש במשך חודש. כמו בכל ניתוח, גם להצמדת אוזניים יש סיכונים, עליהם יש לדון בהרחבה עם הרופא לפני ההחלטה על ביצוע הניתוח.

 

הבהרה

 

מחירי ניתוח הצמדת אוזניים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממנתחים פלסטיים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומנתחים פלסטיים מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

הצעת מחיר לניתוח הצמדת אוזניים

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.