בקש הצעת מחיר בקליק לניתוח פלסטי

מחירון ניתוחים פלסטיים

כמה עולים ניתוחים פלסטיים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוחים פלסטיים.

לא משנה איזה סוג ניתוח אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, הצמדת אוזניים, ניתוח אף, ניתוח הזעת יתר, הסרת צלקות וקעקועים. מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוחים פלסטיים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.
 

המדריך לניתוחים פלסטיים

"לא חשוב היופי, העיקר האופי"... "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו"...
זוכרים את כל הפתגמים האלה שלימדו אותנו בילדות? הם כמובן צדקו. כוונתם הייתה שנשקיע בפנימיות שלנו ונצבור ידע וערכים. אבל...אחרי שהשקענו וצברנו ונהיינו יפים מבפנים, הגיע הזמן להודות באמת: כן. גם היופי החיצוני חשוב. ואפילו מאוד.


ניתוחי יופי - מצליחים יותר ומרוויחים יותר

מחקרים הראו שהמשיכה האנושית ליופי, ולתווי פנים יפות וסימטריות - טבועה בנו עוד מינקות. גם תינוקות ממש קטנים העדיפו תמיד, לפי המחקרים הללו, להביט אל פניהם של אנשים הנחשבים יפים, חייכו אליהם יותר והתקרבו אליהם. וזה לא משתנה כשמתבגרים. להיפך. מחקרים נוספים מלמדים שאנשים יפים מתקבלים יותר למשרות נחשקות, מרוויחים שכר גבוה יותר, אנשים נוטים להקשיב להם יותר, לקבל את דעתם וכו'. הטבע האנושי הוא להימשך ליופי. זוהי עובדה שאין טעם להכחיש אותה, אך אפשר ואף רצוי לדעת איך להשתלב בה.


רפואה פלסטית מתקדמת

גם אם לא בורכנו במראה המושלם מלידה – כמה טוב שהרפואה הפלסטית המתקדמת של היום מאפשרת לנו להיות חלק מאותו מושג חמקמק הקרוי "יופי". כיום, בעזרת מדע הרפואה אנחנו יכולים לתקן ולשפץ את מה שלא נתן הטבע, ולהגיע למצב הנכסף, שבו כדאי ונעים להסתכל גם על הקנקן וגם על מה שיש בו!

אז מה מציעה לנו הרפואה האסתטית נכון להיום? התשובה היא בעצם הכל. כל מה שאי פעם חלמת לשפר באמצעותו את המראה החיצוני שלך – היום זה לגמרי זמין. ועוד בשורה טובה: אם בעבר רק ניתוחים פלסטיים לנשים היו הנורמה השלטת, הרי שהיום גם המין הגברי מצטרף לחגיגת הטיפוח. ניתוחים פלסטיים לגברים הפכו כבר מזמן לדבר שאיש אינו מתבייש בו.


במאמר זה נסקור כמה מהליכים הפלסטיים הנפוצים והפופולריים ביותר.


ניתוחי פנים

סוגי ניתוחי פנים: ניתוח אף, ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוח עיצוב סנטר, ניתוחי מתיחות פנים וצוואר.

ניתוח אף

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הנפוצים והפופולריים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, והיום, תודות לעשרות שנים של ניסיון, הוא כבר נחשב לניתוח קל ופשוט יחסית, בעל תקופת החלמה קצרה ונסבלת.

כיצד ניתוח אף מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח?

הניתוח מתבצע על ידי עיצוב מחדש של העצמות והסחוסים באף, באמצעות ניסור או שבירת העצם. לעיתים מבצעים תוספת סחוס, הנלקח בדרך כלל מאזור אחר בגופו של המנותח.

הניתוח אורך לרוב בין שעה לשעתיים.

ניתוח אף החלמה

לאחר שבוע מסירים את סד הגבס ולאחר עשרה ימים ניתן לשוב לפעילות רגילה. כעבור מספר ימים כבר אפשר לעשות "סלפי", להשוות לתמונות מלפני הניתוח, וליהנות ממלוא תוצאות ניתוח אף – לפני ואחרי. ואין ספק שזה שינוי דרמטי. במראה, אך בעיקר בהרגשה.

 

ניתוח הצמדת אוזניים

בעלי אוזניים גדולות או בולטות זוכים מילדותם לכינויים שונים מאחורי גבם (במקרה הטוב). הנפוץ בהם הוא "דמבו", על שם הפיל המעופף המפורסם. ניתוח הצמדת אוזניים מאפשר להגיד "ביי ביי דמבו" לנצח. את הניתוח ניתן לבצע כבר בגילאי הילדות (5-6).

כיצד ניתוח אוזניים מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח?

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה או מקומית. המומחה מבצע חתך בחלק האחורי של האוזן ובעזרת תפרים "מקפל" את האוזן לצורה הרצוייה. הניתוח נמשך כשעה וחצי עד שעתיים.

ניתוח הצמדת אוזניים החלמה

החזרה לפעילות מלאה כשבוע לאחר הניתוח.

 

ניתוח עיצוב סנטר

ניתוח שנעשה להקטנה או הגדלת הסנטר, במטרה ליצור פרופורציה טובה יותר בין תווי הפנים, או כדי להצעיר את המראה בעקבות "קוו הלסת" , שאובד עם השנים וצניחת העור.

כיצד ניתוח עיצוב סנטר מתבצע?

עיצוב הסנטר מתבצע בדרך כלל על ידי הזרקת חומרי מילוי בהרדמה מקומית, או על ידי החדרת שתל מסיליקון נוקשה, דרך חתך קטן בבסיס הסנטר. ניתוח הקטנת הסנטר מתבצע בהרדמה כללית וכרוך בשיוף או ניסור עצם הסנטר.
 

ניתוחי מתיחות פנים וצוואר

סוגי ניתוחי מתיחות פנים (Face lift): מיני מתיחת פנים, ניתוח מתיחת פנים, ניתוח מתיחת צוואר.
 

ניתוח מתיחה והרמת פנים

בניתוחים אלה מתבצעים מספר חתכים, או חתך אחד (במקרה של ניתוח מיני-פייסליפט), במקומות מוסתרים יחסית מסביב לפנים, בעזרתם מפריד המומחה את עור הפנים והצוואר, מותח ומרים אותו כלפי מעלה עד קבלת התוצאה המבוקשת.

כיום מקובל לשלב את הניתוח עם הזרקת חומרים ממקור חיצוני (חומצה היאלורינית, קולגן), או עצמית (שומן עצמי, תאי גזע), בתהליך המכונה "פיסול פנים".

כיצד ניתוח מתיחה והרמת פנים מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח? תקופת החלמה?

ניתוחי פנים מתבצעים בהרדמה מלאה ואורכים בין שעתיים לחמש שעות. תקופת ההחלמה אורכת בין שבוע לשבועיים.

 

ניתוח מתיחת צוואר

במסגרת ניתוח זה מבוצע חתך בסמוך לקו האוזן האחורי, בצמוד לקו צמיחת השיער. דרך חתך זה מפריד הרופא את העור ומותח כלפי מעלה את עור הצוואר ליצירת מראה מתוח וצעיר.

כיצד ניתוח מתיחת צוואר מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח?

המנתח מסיר רקמות שומן ועור עד לקבלת התוצאה המבוקשת ותופר את האזור. במידת הצורך מבצעים במשולב גם שאיבת שומן. הניתוח נמשך בין שעה לארבע שעות.


ניתוחי עיצוב הגוף

סוגי ניתוחי עיצוב הגוף: ניתוחי חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה לגברים, ניתוחי בטן - מתיחת בטן, עיצוב קוביות בבטן לגברים, הצרת היקפים, הסרת שומן, שאיבת שומן, הסרת עודפי עור.

 

ניתוח הגדלת חזה

נעשה לרוב על ידי שתלי סיליקון. הסיליקון שבשתלים נתון בתוך מעטפת מיוחדת, המונעת את דליפתו לגוף, אולם יש רופאים הממליצים על החלפתם לאחר 10-15 שנים.

קיימים כמה סוגי שתלי סיליקון: עגולים, או בעלי צורה דמויית טיפה, המקנה להם מראה טבעי יותר (שתלים אנטומיים).

את השתלים ניתן למקם מעל שרירי החזה (נפוץ יותר אצל נשים מלאות), או מתחת לשרירי החזה (נפוץ יותר אצל נשים רזות).

כיצד ניתוח הגדלת חזה מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח? תקופת החלמה?

ניתוח הגדלת חזה אורך כשעה. הוא מתבצע בהרדמה מלאה ולאחר ימים ספורים ניתן לשוב לפעילות מלאה.

 

ניתוח הקטנת חזה

במהלך הניתוח מבצע המנתח חתכים מסביב לעטרת הפטמה ובסיס השד. הוא "מרים" את העור ומסלק רקמות שומן ועור עד לקבלת הכמות הרצוייה. לאחר מכן מחזירים את הפטמה והעטרה למקומן באמצעות תפרים.

כיצד ניתוח הקטנת חזה מתבצע? כמה זמן אורך הניתוח? תקופת החלמה?

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה והוא נמשך בין שעתיים לארבע שעות. לאחר מספר ימים ניתן לשוב לפעילות, עם מספר הגבלות לגבי פעילות גופנית והרמת משאות כבדים, למשך מספר שבועות.

 

ניתוח הרמת חזה

כיצד ניתוח הרמת חזה מתבצע?

הניתוח מתבצע באמצעות חתך מסביב לעטרת הפטמה (לעיתים יש צורך גם בחתך אנכי נוסף עד לבסיס השד) והסרת עודפי העור המיותרים. ניתן לשלב ביחד עם ניתוח להקטנת שדיים או ניתוח להגדלת שדיים בתוספת שתלי סיליקון.

למי מיועד הניתוח?

נשים בעלות חזה נפול, חזה צנוח, חזה גדול מידיי, נשים שעברו את שלב ההנקות, נשים מבוגרות שעברו שינויי משקל.

כמה זמן אורך הניתוח? תקופת החלמה?

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית והוא נמשך בין שלוש לארבע שעות. לאחר מספר ימים ניתן לשוב לפעילות מלאה. מקלחת מלאה ניתן לעשות רק לאחר הורדת התפרים או התמססותם המלאה, הליך זה לוקח כשבועיים.

 

ניתוח מתיחת בטן

למי מיועד הניתוח?

ניתוח מתיחת בטן מיועד לסובלים ממצבור שומן או עודפי עור גדולים באזור הבטן – בעקבות הריונות או ירידה דרסטית במשקל.

כיצד ניתוח מתיחת בטן מתבצע?

במהלך הניתוח מתבצע חתך בשיפולי הבטן, סמוך לקו המפשעה, לאחר מכן מתבצעת מתיחת העור, הסרת רקמות עור ושומן עודפים ותפירה. במקרה של הסרת עור משמעותית מתבצע עיצוב ומיקום מחודש של הטבור. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ואורך בין שעתיים לארבע שעות.

 

הליכי הסרת שומן

שאיבת שומן – הליך שבו שואבים, בעזרת צינוריות דקיקות, את מצבורי השומן. האזורים בהם מבצעים בדרך כלל שאיבת שומן: בטן תחתונה, ירכיים פנימיות, זרועות, ברכיים. לעיתים שתמשים בשומן הנשאב, לאחר תהליך של סינון והעשרה – למילוי ועיצוב חלקים אחרים בגוף.

המסת שומן – טכנולוגיה אשר באמצעותה מתבצע חימום של תאי השומן, באמצעות גלי רדיו או קרני לייזר, לפני שאיבתו.

הצרת היקפים – הליך לא פולשני, שלרוב אינו דורש נוכחות רופא מומחה, והוא מתבצע במכונים על ידי קוסמטיקאים. ההליך מתבצע בעזרת מכשירים חדשניים הפועלים בטכנולוגיית אולטרסאונד, לייזר, וואקום – או כולן גם יחד.

 

טיפולים נוספים

טיפול בהזעת יתר – כיום נעשים רוב הטיפולים בבעיית הזעת יתר באמצעות הזרקת בוטוקס לאזור (בית שחי, כפות ידיים, כפות רגליים). הבוטוקס משתק את פעילות ההזעה. במקרים קשים יותר מבצעים ניתוח סמפטקטומי לניתוק העצב.

הסרת צלקות – קיימות מספר שיטות להעלמת צלקות, והן מותאמות לסוג הצלקת.

בין הטיפולים:

קילוף העור: קילוף כימי או קילוף באמצעות לייזר, הזרקת חומרים מיוחדים, חימום אזור הצלקת באמצעות קרני לייזר הגורמים להיווצרות קולגן וחידוש העור.

שיטה ייחודית, המיועדת עבור העלמת כוויות: חבישת לחץ באמצעות יריעות סיליקון – משפרת לאין ערוך את מראה הצלקת.

ניתוח קרום הבתולין – מיועד עבור נשים בתרבויות בהן קיימת חשיבות להגיע לנישואין כשהן בתולות. ניתן לבצע את איחוי קרום הבתולין באמצעות ספריי מיוחד, או באמצעות תפירת שרידי קרום הבתולין. בשני המקרים מדובר בניתוח פשוט יחסית, המבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית.

 

מומחה לניתוחים פלסטיים

לאחר שכבר ברור לנו שאנחנו מעוניינים בשינוי, וגם מהו השינוי הנכסף  - כעת נותר לנו לבחור מומחה לניתוחים פלסטיים, או צוות המומחים שבידיהם נפקיד את היקר לנו מכל: גופנו.

ומכיוון שגוף יש לנו רק אחד – לגבי ניתוחים פלסטיים אסור להתפשר. חייבים לבחור אך ורק מנתח פלסטי מומלץ, לאחר שמבצעים סקר יסודי אודות מרפאות פלסטיקה מומלצות, בודקים היטב ומתייעצים עם מכרים.

לאחר שצמצמנו את הרשימה זה הזמן להגיע לפגישות ייעוץ עם המומחים הנבחרים. לגבי ניתוחים פלסטיים שאלות ותשובות חשובות ונחוצות, לכן כדאי שתגיעו עם רשימת שאלות מסודרת לגבי כל מה שמעסיק אתכם: זמן החלמה, תופעות לוואי, סיכונים אפשריים, האם אזדקק לניתוח חוזר בעוד מספר שנים – ועוד. זה הוא גם הזמן בו כדאי לבקש תמונות של מנותחים אצל אותו מומחה, לפני ואחרי ניתוח פלסטי מהסוג המבוקש.

 

ומהם המחירים לניתוחים פלסטיים?

למרות שכבר מזמן ניתוחים פלסטיים אינם תענוג השמור לעשירים או לכוכבי הוליווד בלבד, עדיין מדובר בהוצאה שאסור להקל בה ראש.

אם אנו מעוניינים בניתוח אף, לשם דוגמה – יש לבצע סקר מחירים נרחב בין כל מרפאות המומחים המציעות את הניתוח הזה, ולברר כמה עולה ניתוח אף בכל אחת ואחת. התחרות עושה את שלה וגם לגבי ניתוח אף מחירים שונים ובהפרשים גדולים הם תופעה נפוצה.

האם ניתן לבצע ניתוח אצל מומחה בתחום במחיר סביר?

התשובה על השאלה הזו היא כן. בהחלט. מבצעים מיוחדים ומדיניות פריסת תשלומים קיימת כמעט בכל מרפאות המומחים. כיום החלום שלך מצוי בהישג יד, מכל הבחינות. גם מהבחינה הכספית, ואין שום סיבה שתוותרי עליו.

 

כמה עולה ניתוח פלסטי?

סוגי ניתוחים פלסטיים וטווחי מחירים מומלצים.
 

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה - 10,000-30,000 ש"ח

ניתוח הגדלת חזה עם שתלים עגולים - 10,000-15,000 ש"ח

ניתוח הגדלה והרמת חזה עם שתלים עגולים - 18,000-30,000 ש"ח

ניתוח הגדלת חזה עם שתלים אנטומיים - 11,000-20,000 ש"ח

ניתוח הגדלה והרמת חזה עם שתלים אנטומיים - 18,000-30,000 ש"ח

ניתוח הרמת חזה - 17,000-22,000 ש"ח

ניתוח לתיקון פטמה שקועה - 1,500-3,000 ש"ח

 

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה לנשים - 15,000-30,000 ש"ח

ניתוח הקטנת חזה לגברים - 8,000-15,000 ש"ח

 

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן - 17,000-27,000 ש"ח

ניתוח מיני מתיחת בטן - 13,000-17,000 ש"ח

ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן - 18,000-32,000 ש"ח

ניתוח הסרת עודפי עור - 25,000-75,000 ש"ח

 

ניתוח שאיבת שומן

ניתוח פשוט שאיבת שומן - 8,000-15,000 ש"ח

ניתוח מורכב שאיבת שומן - 15,000-25,000 ש"ח

 

המסת שומן

המסת שומן בלייזר - 6,000-8,000 ש"ח

המסת שומן באמצעות זריקות - 1,200-6,000 ש"ח

המסת שומן באמצעות בודי טייט - 4,500-11,000 ש"ח

המסת שומן באמצעות קור - 1,200-2,400 ש"ח (טיפול אחד)

ניתוח מתיחת ירכיים - 13,000-22,000 ש"ח
    
 

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים -  22,000-38,000 ש"ח

ניתוח מתיחת פנים והרמת מצח - 25,000-45,000 ש"ח

ניתוח קטן מתיחת פנים - 15,000-25,000 ש"ח

ניתוח מתיחת צוואר - 15,000-25,000 ש"ח

 

ניתוח עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים (עליון) - 6,500-12,000 ש"ח

ניתוח הרמת עפעפיים (תחתון) - 6,500-12,000 ש"ח

ניתוח הרמת עפעפיים (עליון ותחתון) - 10,000-15,000 ש"ח

 

ניתוח אף

ניתוח אף מורכב - 12,000-15,000 ש"ח

ניתוח אף  ללא מחיצות - 7,000-10,000 ש"ח

 

ניתוח סנטר

סנטר כפול  - 8,000 - 13,000 ש"ח

ניתוח עיצוב סנטר  - 8,000 - 20,000 ש"ח

ניתוח השתלת סנטר עם סיליקון  - 8,000 - 15,000 ש"ח

ניתוח הגדלת סנטר עם סיליקון  - 8,000 - 13,000 ש"ח

 

ניתוחים נוספים באזור הפנים והגוף

ניתוח הצמדת אוזניים -  8,000 - 13,000 ש"ח

ניתוח הרמת גבות  - 6,500 - 12,000 ש"ח

הסרת שומות בניתוח -  1,500 - 3,000 ש"ח

הסרת שומות בלייזר -  300 - 1,000 ש"ח

הסרת נקודת חן - 250 - 750 ש"ח

ניתוח העלמת ורידים - 8,000 - 15,000 ש"ח

העלמת ורידים בלייזר - 1,800 - 6,500 ש"ח

 

ניתוחי פלסטיקה וגינלית

ניתוח הצרת נרתיק - 3,000 - 12,000 ש"ח

ניתוח קיצור שפתי הפות - 3,000 - 10,000 ש"ח

איחוי קרום הבתולין - 5,000 - 8,000 ש"ח

ניתוח צניחת רחם - 8,000 - 13,000 ש"ח

 

ניתוח הזעת יתר

ניתוח הזעת יתר בכפות ידיים - 2,000 - 6,000 ש"ח

ניתוח הזעת יתר בבית השחי - 1,200 - 5,000 ש"ח

ניתוח הזעת יתר במצח - 1,200 - 4,500 ש"ח

ניתוח הזעת יתר בחזה - 5,000 - 10,000 ש"ח

 

הסרת צלקות

הסרת צלקות בלייזר - 700 - 1,600 ש"ח

הסרת צלקות בניתוח - 3,000 - 8,000 ש"ח

הסרת קעקועים (תלוי בגודל) - 550 - 5,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

 

התחבר בקליק לקבוצת חיסכון
עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !