מחירון ניקיון משרדים

כמה עולה שירותי ניקיון משרדים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון שירותי ניקיון משרדים מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות שירותי ניקיון משרדים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לניקיון משרדים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה ניקיון משרדים?

ניקיון משרד באופן חד פעמי - 1,000-2,200 ש"ח

ניקיון משרד באופן קבוע

ניקיון פעם בשבוע - 800-1,200 ש"ח

ניקיון פעמיים בשבוע - 700-1,400 ש"ח

ניקיון חלונות - 200-500 ש"ח

ט.ל.ח

 

ניקיון משרדים – כל מה שצריך לדעת

ניקיון משרד הוא אחד הדברים הראשונים הבולטים לעיניו של לקוח או מבקר הנכנס בפעם הראשונה אל המשרד. לכאורה ברור לכולנו כי יש צורך בשמירה על סביבת עבודה נקייה ונעימה, אולם לעתים קרובות השמירה על הניקיון במשרדים הופכת למשימה בלתי אפשרית. חברות רבות מציעות שירותי ניקיון למשרדים, וחשוב שנדע איך לבחור את החברה הנכונה והאיכותית, שתעבוד איתנו למשך שנים ארוכות. בחירה חכמה של חברת נקיון משרדים יכולה לחסוך לנו טרחה רבה, ולהעניק לנו זמן לעיסוק בדברים החשובים באמת.

רוב החברות והארגונים משתמשים בשירותי ניקיון משרדים מקצועיים המוענקים על ידי חברות ניקיון שונות המספקות את שירותי הניקיון השוטפים והחד פעמיים למשרד. הניקיון של שטחי המשרד מבוצע בדרך כלל בשעות הערב לאחר סיום יום העבודה וחלק מהארגונים מחזיקים בנוסף למנקים בסוף יום העבודה גם מנקים העובדים במהלך היום ודואגים לשמור על הניקיון גם במהלך שעות העבודה.

האחריות על שמירת הניקיון של המשרד מוטלת על מנהלי ובעלי החברה והמשרדים אשר אחראים על ההיגיינה והשמירה על הניקיון של המשרד עבור עובדיהם. בנוסף לשמירה על האסתטיות, ביצוע ניקיון משרדים באופן שוטף חשוב לצורך שמירה על הבריאות ושמירה על אווירה נעימה בסביבת העבודה.


מה כולל ניקיון משרדים?

ניקיון משרדים מקצועי כולל ניקיון כל החלקים במשרד המבוצע בסוף יום העבודה. בין העבודות המבוצעות במסגרת שירותי הניקיון יבוצעו ריקון של הפחים מכל החדרים, ניקוי של אבק מהרהיטים המשרדיים ומחדרי הישיבות, שאיבת שטיחים במידה וישנם, שטיפה של הרצפות, ניקוי פינות הישיבה וחדרי האוכל הכולל בין היתר ניקוי של חדרי השירותים, ניקיון של המטבח וכדומה, ניקיון של אביזרי העבודה השונים כמו המחשבים, המקלדות, הטלפונים ועוד.

ניקיון משרדים מקצועי יכול לכלול גם שירותי ניקיון שאינם מבוצעים כל יום כמו שירותי ניקיון של חלונות פנימיים וחיצוניים במשרד, שירותי ניקיון חד שבועיים של מקררים, ניקיון חד שבועי של חדרי מדרגות חיצוניים או פנימיים ושירותים נוספים הניתנים בהתאם לצרכי המשרד ולמבנהו.


כיצד לבחור חברת ניקיון משרדים?

חברות ניקיון רבות מעניקות שירותי ניקיון משרדים מקצועיים המבוצעים על ידי צוות אשר הוכשר באופן מיוחד לביצוע ניקיון משרדים. לפני בחירת החברה המספקת את השירותים יש לבחון את ההמלצות במידה וישנן לחברה, לסכם מראש על הפעולות שיבוצעו בעת ניקיון המשרדים הניתן על ידי החברה, לסכם מראש על כמות המנקים שהחברה תספק בעבור המשרד וכדומה.

חברות המעניקות שירותי ניקיון משרדים פועלות בשיטה של מיקור חוץ שמשמעותה היא אספקת כוח אדם למשרדים העובד בחברת הניקיון ולא בחברה המקבלת את השירותים. בדרך זו, יכול המשרד המקבל את שירותי הניקיון לסמוך על תנאי ההעסקה של כוח האדם העובד במשרדו וניתנים על ידי החברה המעסיקה.

 

ניקיון משרדים – שוטף ותקופתי:

כאשר עובדים בבניין שבו קיימים משרדים רבים, שווה לבדוק אפשרות של שיתוף פעולה, ופנייה לחברה אחת לצורך מתן שירותי ניקיון למשרדים השונים. בשיטה זו ניתן לחסוך כסף רב, ואף לדאוג לניקיון המשרדים והחללים המשותפים, כמו חדר המדרגות, המעלית והכניסה אל הבניין. ישנם חלקים במשרדים הדורשים ניקיון יומיומי כמו חדרי שירותים, וישנם חלקים הדורשים ניקיון תקופתי, כמו חלונות או מדרגות. פנייה אל חברת ניקוי משרדים שתעשה את כל העבודה בבניין עשויה לתת פתרון ראוי, לשביעות רצון כל הצדדים.


ניקיון משרדים – ממליצים:

כמו בכל תחום, לקוחות מרוצים של חברת ניקיון משרדים הם השגרירים הטובים ביותר שלה. ביקור קצר או שיחת טלפון עם לקוח של חברת שירותי ניקיון למשרדים יכול להכריע את הכף. לקוח מרוצה ישבח את החברה, ויעזור לקבל החלטה. לקוח מסתייג של חברת ניקיון משרדים הוא תמרור אזהרה שאין להתעלם ממנו. חברת ניקיון משרדים שאינה ששה לתת טלפונים ושמות של ממליצים היא חברה שכנראה לא נרצה להעסיק.


ניקיון משרדים – מה צריך לנקות:

בפעמים הראשונות שבהן מגיעים עובדי חברת שירותי ניקיון למשרדים, יש ללוות אותם ולהסביר להם בדיוק על מה יש לתת דגש. חשיבות ההסברים והליווי הראשוני היא רבה: לכל משרד העדפות שונות, ולכל עובד הרגלים שונים. תיאום ציפיות ראשוני ומעקב אחר הניקיון במשרדים יכול להביא לשביעות רצון גדולה, הנובעת מהבנה הדדית.


ניקיון משרדים – ביטוח העובדים:

ענף נקיון משרדים הוא תחום בו פועלים רבים, ומעסיקים עובדים ללא שמירה על זכויותיהם. אל תתביישו לדרוש מחברת ניקיון משרדים את פוליסת הביטוח שלה, וודאו כי כל העובדים מבוטחים, ומועסקים באופן חוקי. אם חלילה תתרחש תאונה בזמן ניקוי המשרד, עובד לא חוקי או עובד שאינו מבוטח הוא עילה לתביעה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא שירותי ניקיון משרדים ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי השירותים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.