מחירון ניקוי מזרונים

כמה עולה ניקוי מזרונים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניקוי מזרונים וריפודים.

לא משנה איזה סוג ניקוי מזרן אתם מחפשים? יש לנו הכל מהכל, ניקוי מזרן משתן, הסרת כתמים קשים, חיטוי מקרדיט האבק, ניקוי מזרון ישן. טיפול בכתמי מין, טיפול לאחר הצפה ועוד..

הכל על ניקוי מזרונים

להתחדש מהישן ומבלי להחליף

המיטה שלנו היא המקום הקדוש ביותר לרובנו - עננים לבנים ורכים של כריות ושמיכות עוטפים אותנו ברגעינו המפחידים ביותר - בחושך, במעבר בין מצב העירנות אל מצב של מנוחה ושלווה. אין ספק כי אנחנו אוהבים את המיטה שלנו נקייה, את הסדינים ריחניים ואת השמיכות שלנו רכות ונעימות. ריח נעים של בית, הוא ריח של אבקת כביסה ריחנית המגיע מכריות וסדינים נקיים.


ניקוי מזרון מפיפי וכריות מכתמי זיעה, למה זה כל כך חשוב ?

זה לא מספיק שהסדינים שלנו נקיים אחרי כביסה - ישנם מצבים בהם החלפת הסדין והציפית לא ממלאים את הצורך שלנו בניקיון. כאשר לכלוך כזה או אחר, דוגמת שתן, זולג אל המזרון. אפילו לילדים מביך המצב של הבריחה והטינופת של מקום השינה המקודש - אז וודאי שלמבוגרים שאינם שולטים בצורכיהם, לנשים שפספסו לשים את התחבושת בזמן ההוא בחודש ובכלל לכל אדם המזהה כי כי המזרון או הכרית מלאה כתמי זיעה שעברו את הציפית.

 

טיפול נגד קרדיט האבק - הבריאות שלכם וילדכם 

את קרדיט האבק לא רואים אבל היא נמצאת במזרון, בספה ושאר ריפודים, אתם הולכים לישון איתה בלילה וקמים איתה למחורת בבוקר, קרדיט האבק מסוכנת לבריאותכם ובעיקר הילדים רגישים ויכולים לפתח אסטמה ושאר מחלות עור ונשימה, מומלץ לשאוב את המזרון ושאר הריפודים בבית לפחות פעם אחת בחודש ולהזמין ניקוי מקצועי פעם בשנה.


מזרון חדש לא פותר את הבעיה

התשובה לכאורה פשוטה: מזרון חדש וסדין דוחה מים והבעיה נפתרה, לא? לא. סדין דוחה מים יוצר לעיתים שכבה לא נעימה על המיטה ופוגם בנוחות השינה. לילדים כמובן שאפשר לקנות מזרנים עם כיסוי דוחה מים מתכבס, אבל מה תעשו לגבי המבוגרים? הרי אם כל פעם שתצטרכו ניקוי מזרונים תחליטו לקנות חדש - תבזבזו הון תועפות של ממש!

 

מנקה מזרונים מקצועי

הניסיונות לעשות ניקוי מזרונים בבית, עם החומרים העומדים לרשותכם גם הוא אינה אופציה ריאלית, כדי לעשות ניקוי מזרון מפיפי של ילד או ניקוי מזרון זוגי מכתמי דם - כדאי להזמין מנקה מזרונים מקצועי.

החומרים והכלים העומדים לרשות מכונים של ניקוי מזרנים יכולים לחסוך לכם הרבה כסף. לשירותי ניקוי מזרונים מחיר משתלם לא רק ביחס לקניית מזרון חדש ואפשר למצוא שירות ניקוי מזרונים בצפון, ניקוי מזרונים בבאר שבע ובכל מקום בארץ בעצם.

רק צריך לוודא כי מדובר במקום בעל כל הרישויים, המשתמש בחומרים איכותיים ואתם כבר בדרך. אגב, אם כבר הזמנתם ניקוי מזרונים אולי תעשו גם ניקוי ריפודים לספות בסלון? רב הסיכויים שיעשו לכם מחיר הנחה עם ההזמנה הנוספת ואם כבר מזמינים ניקוי אז עד הסוף, לא?

 

כמה עולה ניקוי מזרונים?

ניקוי מזרן יחיד

ניקוי מזרן יחיד צד אחד
120-200 ש"ח

ניקוי מזרן יחיד מלא
220-270 ש"ח

ניקוי מזרן נוער (מיטה וחצי)

ניקוי מזרן נוער צד אחד
200-250 ש"ח

ניקוי מזרן נוער מלא
400-550 ש"ח

ניקוי מזרן זוגי

ניקוי מזרן זוגי צד אחד
220-270 ש"ח

ניקוי מזרן זוגי מלא
420-530 ש"ח

טלח

 

 

עדכונים אחרונים
מחירון צו הפטר בהוצאה לפועל
הגשת בקשה לצו הפטר – איך עושים את זה?
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !