×


תפריט נגישות

מחירון משטחי גומי

כמה עולה משטחי גומי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון משטחי גומי מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות משטחי גומי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר למשטחי גומי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה משטחי גומי ?

סוג מוצר מידות טווחי מחירים ליחידה מ"ר

משטחי גומי לריצוף חוץ 100X100 250-350 ש"ח

אריחי גומי 40 מ"מ 100X100 200-350 ש"ח

משטחי גומי לגינה 100X100 250-350 ש"ח

משטחי גומי לגני ילדים 100X100 200-350 ש"ח

משטחי גומי לחדרי כושר 100X100 200-350 ש"ח

אריח גומי טבעות לחדר כושר 5 מ"מ 300X300 20-50 ש"ח

משטחי גומי לגני ילדים 20 מ"מ 100X100 125-175 ש"ח

משטחי גומי לבתי ספר 20 מ"מ 100X100 125-175 ש"ח

משטחי גומי לגני משחקים 20 מ"מ 100X100 125-175 ש"ח

משטחי גומי לגני שעשועים 100X100 200-350 ש"ח

משטחי גומי לבריכה 100X100 200-350 ש"ח

משטח ספוג פאזל 20 מ"מ 1000X1000 120-160 ש"ח

משטחי גומי למניעת החלקה 100X100 200-350 ש"ח

ט.ל.ח

 

הכול על משטחי גומי

משטחי גומי נועדו למגוון רחב של שימושים כגון שטיחים נגד החלקה לעסקים ולאזורים רטובים, משטחי גומי לגני ילדים, משטחי גומי לגינה או לחצר הבית, משטחי גומי למגרשי משחקים ועוד. ניתן להזמין משטחי גומי במגוון גוונים ומרקמים וכך ניתן להוסיף צבע ויצירתיות לעיצוב החצר, גני השעשועים וגני המשחקים במוסדות החינוך השונים. כדאי לדעת כי יש חברות רבות הפועלות בתחום ולכן חשוב להשוות מחירים והשוות בין האיכויות של משטחי הגומי השונים. חברה מקצועית בענף תייעץ לכם כיצד לבחור משטח גומי המתאים ביותר לצרכים שלכם מבחינת עמידות, סוג השימוש, איכות ובהתאמה לתקציב.


משטחי גומי למניעת החלקה

חברות למשטחי גומי מציעות מגוון משטחי גומי לשימושים שונים ומגוונים. ניתן לרכוש משטחי גומי למצניעת החלקה, לשימוש בחוץ או בתוך המבנה. משטחים אלה נועדו למנוע החלקה בעסקים בהם יש סביבה רטובה ולכן קיים חשש כי העובדים יחליקו במהלך העבודה וייפגעו. בנוסף, משטחי גומי למניעת החלקה מיועדים למפעלים ולמטבחים תעשייתיים בהם קיים חשש החלקה בגלל שמנים, מים ונוזלים שונים. כמו כן, משטחים אלה מיועדים לסביבות רטובות כמו מסביב לבריכה או לג'קוזי, במגרשי משחקים בהם ילדים עלולים להחליק במהלך המשחק ובמקומות נוספים.

כיום נדרשים המעסיקים לדאוג לבטיחות בעבודה ובמטבחים תעשייתיים, במסעדות ובמפעלי מזון רבים נהוג להתקין משטחי גומי בטיחותיים למניעת החלקה שתפקידם למנוע תאונות עבודה. יש מגוון רחב של משטי גומי, יריעות או מרבדים, ביניהם שטיחי גומי עם בליטות וזיזים למניעת החלקה, מדרכים שונים ואריגי גומי בטיחותיים במגוון צבעים המיועדים למפעלים, למטבחים, לגינות, לחדרים ולעוד מגוון רחב של שימושים. כדאי לדעת כי יש הבדלי איכויות ויש היצע רחב של מוצרים לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה הייצור ו/או בשיווק משטחים, שטיחים ואריחי גומי. התאמה של משטחי גומי מומלצים לסוג השימוש והסביבה מבטיח לכם עמידות לאורך זמן, מניעת תאונות מיותרות ואפשרות ניקוי קלה במידת הצורך.


משטחים עם משככי זעזועים

כאשר אתם מחפשים משטחי גומי מומלצים המיועדים לחצר הבית, לגינה או משטחי גומי לגני שעשועים חשוב לדעת כי יש משטחים ייעודיים עם משככי זעזועים. כך ניתן למנוע חבלות כאשר ילד או מבוגר נופל וניתן למנוע חבלות גופניות חמורות ולשמור על בטיחות הילדים והמבוגרים במקום. איכות הספיגה של משטחי גומי למגרשי משחקים ולחצר פוחחת עם השנים ולכן חשוב לבצע ניטור של המשטח על ידי אנשי מקצוע ולהחליף את המשטחים בהתאם לממצאי הבדיקה. משטחי גומי בחוץ סובלים מפגעי מזג האוויר, ממעשי ואנדליזם ומשחיקה בהתאם לאופן השימוש ותכיפות השימוש בהם. ניטור, פיקוח ובקרה על איכות המשטחים תבטיח את בטיחותם של הילדים במתקני השעשועים, בגני הילדים ובפארקים, או בחצר הבית.


משטחי גומי עם עמידות גבוהה

בבואכם לרכוש משטחי גומי חשוב לפנות לחברה מקצועית המייצרת או משווקת מגוון משטחי גומי לשימושים שונים. יש היצע רחב של משטחי גומי בשוק אך לכל שימוש יש להתאים את משטח הגומי הנכון והמתאים ביותר. כך לדוגמה יש לרכוש משטחי גומי עם משככי זעזועים למתקני שעשועים ולחדרי ילדים או לגינות פרטיות בעוד שלמטבחים ולסביבות רטובות יש לבחור משטחי גומי או אריחי גומי מיוחדים למניעת החלקה בעלי כושר ספיגה גבוה. כמו כן, יש שטיחים נגד החלקה לעסקים על מנת להבטיח את שלומם של העובדים והלקוחות וניתן לרכוש משטחים מעוצבים וצבעוניים בהתאמה לצרכי העסק ולעיצוב הנדרש.

חשוב לבחור משטחי גומי נגד החלקה או משטחי גומי לחצר או לכל מקום אחר מאיכות גבוהה. יש בשוק איכויות שונות ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בענף הציוד הבטיחותי ולקבל ייעוץ בבחירת המשטח. יש הבדל בין רכישת משטחי בלימה לרכישת משטחי גומי למניעת החלקה אך הכלל המנחה הוא לבחור במוצר איכותי עם התקנים הנדרשים ולאחר ייעוץ מקצועי.


משטחי גומי דקורטיביים

חברות למשטחי גומי מציעות מגוון רחב של מוצרים, ביניהם משטחי גומי דקורטיביים. משטחים דקורטיביים מאפשרים לכם ליהנות מגוונים מרהיבים בהתאמה לעיצוב בבית או לפי התכנית של אדריכל הנוף או המעצב. כיום ניתן לראות בחדרי כושר, בגני משחקים, במתקני ספורט ובחברות רבות משטחי גומי בגוונים יפים המשתלבים היטב על העיצוב במקום ותורמים לאווירה ולבטיחות העובדים והלקוחות. בנוסף, ניתן לרכוש משטחי גומי רכים בשלל גוונים ומרקמים ומבחר רב של משטחי גומי אקוסטיים.


משטחי גומי למפעלים

במפעלים רבים מתקינים משטחי גומי מסוגים שונים על מנת לעמוד בדרישות תקני הבטיחות בעבודה. במפעלים בהם עובדים בסביבה רטובה וקיים חשש להחלקות או יש דרישה ליצירת משטחים בטוחים למניעת חבלות, לבלימה, לריכוך זעזועים וכדומה, חשוב להתקין משטחי גומי איכותיים עם תקן בטיחות. בנוסף, משטחי הגומי מונעים עייפות בקרב עובדים העומדים על רגליהם למשך שעות ארוכות במהלך העבודה, לדוגמה במפעלי מזון.


כמה עולה משטח גומי

חשוב לדעת כי טווח המחירים של משטחי הגומי רחב ומשתנה בהתאם לאיכות המשטח, עובי, סוג החומר וכמות המשטחים המוזמנת. יש סוגים רבים של משטחי גומי, חלקם מגיעים כשטיחים, חלקם משווקים כאריגים בגדלים שונים וניתן לרכוש יריעות משטחי גומי. בנוסף, לכל משטח יש מאפיינים שונים וייעוד לשימוש מגוון לכן לפני שמשווים מחירים יש לוודא מהו המשטח הנכון לשימושכם. יש הבדל בין משטחי גומי לגינה למשטחי גומי עבור מפעלים בהם הדרישה היא למשטח איכותי ועמיד בפני כימיקלים, שחיקה גבוהה ופגעי מזג אוויר. לכן, המחיר של משטחי גומי בטיחותיים משתנים ובאתר ניתן להתרשם ממחירי משטחי גומי לגני ילדים וממחירם של משטחי גומי נגד החלקה לשימושים שונים ולקבל מושג כללי. באמצעות מילוי הטופס ניתן לבקש הצעת מחיר ממספר חברות למשטחי גומי ולהשוות בין ההצעות, לקבל ייעוץ ולבחור בהתאם.


משטחי גומי השוואת מחירים

כדי להשוות מחירים כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס באתר ובקליק אחד תוכלו לשלוח בקשה להצעת מחיר לחברות מובילות בתחום. בתוך זמן קצר יזרמו הצעות המחיר לדואר האלקטרוני שלכם ותקבלו שיחות מנציגי שירות של החברות המובילות על מנת לייעץ ולעזור לכם בבחירת משטחי הגומי הנחוצים לכם. בנוסף, כדאי לדעת כי ניתן לרכוש משטחי גומי בגדלים ובמידות שונות, בגוונים ובמרקמים שונים ובאיכויות שונות. ככל שאיכות המשטח גבוהה יותר כך מחירו עולה.

לסיכום, משטחי גומי נועדו לשימושים רבים ומגוונים כמו משטחי משחק לילדים, משטחי גומי לגני ילדים ולפארקי שעשועים, משטחי גומי למתקני ולמכוני ספורט, למוסדות חינוך, אריחי גומי סביב בריכות, משטח גומי לבלימה ומגוון משטחי גומי למניעת החלקה במפעלים ועוד.

 

טיפים למציאת משטחי גומי בנתניה

אין ספק שפעם גדלנו כולנו באווירה אחרת- לטפס על העצים היה דבר מה שבשגרה והחולות שבגן המשחקים היו מטיילים בנעליים שלנו עד לכניסה של הבית. היום, יותר ויותר גנים וגני שעשועים כבר מעדיפים את הגישה הבטוחה. נשאלת השאלה האם הוצאת החול מהגינה פוגמת במשהו בהתפתחות של הילד, האם המוגנות שאנו מקיפים אותו גורמת ל"התרככות" הילד- כפי שחוששים רבים- או שמה מדובר באמצעי בטיחות יעיל ששומר על בריאותו?


על פסיכולוגיה וגירוי

אין ספק בפסיכולוגיה של הילד כי עליו לחוות את העולם וחול הינו אחד מאותם דברים שיש לחוות אותם. גם את העובדה כי מיגון יתר פוגעני להתפתחות הנפש של הילד- והופך אותו לחששן והססן יותר בעולם- אין להכחיש. עם זאת, הכל עניין של שקילת טובות אל מול רעות ובדיקה מדוקדקת של עידן החולות בגנים וגינות מראה תמונה עגומה: חתולים בלתי מחוסנים עושים צרכיהם בחולות גנים וגם נפילה אל משטחי גומי לגני ילדים הינה רכה יותר מאשר נפילה אל החול. משטחי גומי בנתניה הממוקמים באזורים ציבוריים כגון גני שעשועים פתוחים יכולים גם לחשוף בקלות יותר אל עיני ההורים פגעי בטיחות נוספים כגון שברי זכוכית, לעומת החולות. שלא לדבר על הגירוד הלא נעים והגירוי שחלק מהילדים סובלים ממנו בעקבות החול.


עולם מושלם או מציאותי

כאשר מדברים על משטחי גומי בנתניה בגני ילדים או גני שעשועים אל מול חולות, צריך להבין שלא מדובר על עולם מושלם. בעולם מושלם, בו החולות נקיים לפחות רב הזמן ומוחלפים בתדירות גבוהה- העלויות הנמוכות של החול אולי יעפילו על היתרונות של משטחי גומי לגינה אך בעולם בו אנו חיים אין הדבר כך והחולות עלולים להיות בית גידול למזיקים וחיידקים רבים עמם באים הילדים שלנו במגע. משטחי גומי לגני שעשועים אולם יקרים יותר מאשר תחזוק חולות אך עבור משטחי גומי מחירים הוגנים למדי ויתרונות רבים. משטחי גומי בנתניה משמשים לא רק בתור משטחי גומי למגרשי משחקים וגני ילדים אלא במקומות נוספים, למשל: משטחי גומי לחדרי כושר, לגינות ביתיות וציבוריות ועוד. זהו לא אחד הדברים שעליהם צריך לוותר בהגנה על הילד.

 

טיפים עבור משטחי גומי בירושלים - בטיחות ללא פשרות

הם יפים ונקיים יותר, נכון, אבל זו לא הסיבה שיותר ויותר אנשים מעדיפים לדרוך על משטחי גומי בתנאים שונים, מאשר על חולות, אספלט, שטיחים או קרמיקה. מדובר על בטיחות. אזורים המועדים לנפילות, אזורים שהנפילה בהם עלולה להיות פוטנציאל פציעה לא קטן ואזורים המשמשים ביום יום לפעילות של אנשים רבים- הם אזורים אולטימטיביים לשילוב משטחי גומי. לא רק בירושלים כמובן, אלא בכל הערים הגדולות והקטנות כבר הבינו- השקעה בביטחון, ניקיון ויופי של היום, הם ההשקעה באזרח של מחר.


איפה יש משטחי גומי בכלל?

אז בואו ונדבר לרגע על השימושים הרבים שיש למשטחי הגומי. אם יש לכם ילדים סביר להניח ששמתם לב כי בערים גדולות רבות, הוחלפו משטחי החול של מתקני המשחקים של הילדים במשטחי גומי. משטחי גומי לגני שעשועים מותירים משטח נעים יותר לילד לשחק עליו מאשר החול והוא גם בולם זעזועים קטנים- כך שנפילה לאו דווקא תגרום לפציעה. החול שהיה נהוג עד כה בגני השעשועים סופג חום ולכלוך, מהווה מקור להתפנות חתולים ועוד שלל חיות ועושה בלגן בכל מקום אליו הוא מגיע. ולרב, הוא מגיע אל הבית שלכם- דרך נעלי הילדים. אין ספק כי משטחי הגומי הם פתרון מעולה במקרים כאלה וזו גם הסיבה להמצאות משטחי גומי לגני ילדים רבים.


לא רק קטנטנים

אבל לא רק הקטנים שבנינו צריכים הגנה- משטחי גומי למגרשי משחקים מונעים גם מהנוער פציעות שהיו נפוצות למדי בדור הקודם, דוגמת פציעות גב ממשחקי כדורסל. משטחי גומי למכוני כושר שומרים על מראה אלגנטי של החדר, דורשים פחות תחזוק מאשר שטיחים או קרמיקה ולא מחליקים עליהם- דבר שחשוב מאד במקום בו אנשים רבים מסתובבים בין ציוד כבד. משטחי הגומי הפכו פופולאריים גם בתור קישוט וכלי נוח ליצירת פינות ישיבה בבתים פרטיים- החן והניקיון של משטחי גומי לגינה נראה בבירור. להנחת משטחי גומי בירושלים מחיר ממוצע מבחינת הערים האחרות, אך בעלי העסק בעיר מתגאים באיכות ללא תחרות ומהירות ביצוע מהטובות שיש בארץ. כאשר מדובר על משטחי גומי  אין ספק כי ירושלים על המפה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על משטחי גומי ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.