×


תפריט נגישות

מחירון מערכת אוסמוזה הפוכה

 

מחפש לדעת מה זה אוסמוזה הפוכה? כמה עולה מערכת אוסמוזה הפוכה?

 

 

כמה עולה מערכת אוסמוזה הפוכה?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מערכת אוסמוזה הפוכה מעודכן לשנת 2021 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך מערכת אוסמוזה הפוכה.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות מערכת אוסמוזה הפוכה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר למערכות אוסמוזה הפוכה, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש טכנאי אוסמוזה הפוכה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות המתמחות באוסמוזה הפוכה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוגי מערכת אוסמוזה הפוכה

מחירון מומלץ

מחירון מערכת אוסמוזה הפוכה עודכן בתאריך 07.02.21

ט.ל.ח

 

 

טווחי מחירים

 


מערכת אוסמוזה הפוכה
3 שלבים
מחיר - 900-1,000 ש"ח

מערכת אוסמוזה הפוכה
4 שלבים
מחיר - 800-900 ש"ח

מערכת אוסמוזה הפוכה
5 שלבים
מחיר - 900-1,000 ש"ח

מערכת אוסמוזה הפוכה
6 שלבים
מחיר - 1,000-1,100 ש"ח

מערכת אוסמוזה הפוכה
7 שלבים
מחיר - 1,400-1,500 ש"ח

מערכת אוסמוזה הפוכה Clack Quick Change
מחיר - 1,600-1,700 ש"ח

אוסמוזה הפוכה עם יחידת מחזור
מחיר - 1,800-1,900 ש"ח

ערכת החלפה למטהר מים
בשיטת אוסמוזה הפוכה
מחיר - 400-450 ש"ח

מתקן סינון מים בשיטת אוסמוזה הפוכה
מחיר - 900-950 ש"ח

סט 4 פילטרים למערכת אוסמוזה
מחיר - 350-450 ש"ח

סט 5 פילטרים למערכת אוסמוזה
מחיר - 400-550 ש"ח
   
סט 6 פילטרים למערכת אוסמוזה
מחיר - 420-600 ש"ח

ברז למערכת אוסמוזה
מחיר - 120-150 ש"ח

מעביר אוסמוזה מים לביוב
מחיר - 60-80 ש"ח

אוסמוזה הפוכה ביתית
מחיר - 900-1,000 ש"ח

מערכת אוסמוזה-תעשייתית
מחיר - 6,700-7,000 ש"ח

אוסמוזה הפוכה לאקווריום
מחיר - 500-600 ש"ח

ממברנה למערכת אוסמוזה
מחיר - 250-300 ש"ח

מגבר לחץ למערכת אוסמוזה הפוכה
מחיר - 450-500 ש"ח

משאבה למערכת אוסמוזה
מחיר - 500-600 ש"ח

אוסמוזה ניידת
מחיר - 500-600 ש"ח

 

 

איך לבחור מערכת אוסמוזה הפוכה מתאימה לי מהמבחר העצום שיש?

 


מערכת אוסמוזה הפוכה או מערכת פעפוע הפוך מתארת תהליך בו תמיסה עוברת דרך מסנן שתפקידו ללכוד את החומרים המומסים והממס עובר לצד השני. מערכות אוסמוזה הפוכה למעשה מתבססות על הליך טבעי בטבע הנקרא אוסמוזה רגילה אך במערכת האוסמוזה ההפוכה משתמשים בממברנה המחקה את התהליך הטבעי ותפקידה של הממברנה לאפשר לנוזל לעבור ואילו החומרים המומסים נלכדים ומוסרים מהתמיסה. מערכות אוסמוזה הפוכה משמשות כבר שנים ארוכות בשוק המים התעשייתי והביתי ובשנים האחרונות ניתן לראות יותר מערכות בשוק הישראלי המציעות סינון מים ברמה גבוהה באמצעות מערכות אוסמוזה הפוכה. מערכת אוסמוזה הפוכה היא היעילה ביותר בסינון מים והצרכן נהנה ממים צלולים, איכותיים,בריאים וטעימים.

 

 

מהי מערכת אוסמוזה הפוכה?

 

 

כאמור, מערכת אוסמוזה הפוכה נמצאת בשימוש לאורך שנים ארוכות בתעשייה והיא מותקנת במפעלי התפלת המים ובמפעלי סינון המים השונים. בעקבות בעיית איכות המים בארץ ובעולם החלו חברות לייצר מערכות סינון ביתיות בטכנולוגיית אוסמוזה הפוכה וכך יכול הצרכן הישראלי ליהנות ממים צלולים, איכותיים ובריאים ללא חשש.

 

במערכת אוסמוזה הפוכה מותקנת ממברנה שתפקידה ללכוד את החומרים המומסים במים (ממס) והמים המסוננים עוברים לצד השני, למשעה מגיעים לכוס השתייה.

 

החומרים הנלכדים בממברנה נשטפים החוצה וזורמים לצנרת הביוב.

 

כיום, ניתן לרכוש מגוון רחב של מערכות אוסמוזה הפוכה ויש מערכות המותקנות על ברז המים הראשי בכניסה לבית, בתוך הבית או מתחת לכיור.

 

המבחר הרב גורם לפעמים לבלבול בקרב הצרכנים ולכן חשוב להשוות איכויות ומחירים ומומלץ לבחור בחברה אמינה עם מוניטין בשוק המציעה מלאי חלפים זמין, שירות אדיב ומהיר, טכנאים ומחירים משתלמים.

 

 

אוסמוזה הפוכה יתרונות

 


קיימות מערכות רבות בשיטת אוסמוזה הפוכה ויש ממברנות שונות לכן חשוב לבחור במערכת המתאימה לצרכי הלקוח ובהתאם לאיכות הסינון המבוקשת.

 

למערכת אוסמוזה הפוכה יש יתרונות רבים ולמעשה זו השיטה היעילה ביותר לסינון מי הברז. ניתן לרכוש מערכת משולבת הכוללת סינון מים בשלושה שלבים או יותר וכך לרוב זוכים באיכות גבוהה של מי השתייה ללא אבנית, חול, לכלוכים שונים, מתכות רעילות וללא מזהמים שונים וללא טעמים או ריחות לוואי המאפיינים את מי השתייה בישראל.

 

מערכת אוסמוזה הפוכה מבטיחה איכות מי שתייה ללא תחרות ואין מתקנים או מערכות מתחרות המסוגלות לספק איכות סינון טובה יותר. בנוסף, מערכת אוסמוזה הפוכה יחסית קומפקטיות וקל להתקין אותן וחשוב לדעת כי הן מתאימות למגזר הדתי ולשומרי המסורת המקפידים על שמירת השבת מאחר והמערכת אינה מחוברת לחשמל כמו מתקני בר מים ומתקנים אחרים.

 

לרוב, עלות המערכת אינו גבוה לעומת מתקני מים מתחרים ובתוך זמן קצר חוסכים את עלות קניית המים המינרלים ונהנים מחיסכון כלכלי משתלם ומיעילות ללא תחרות, ובעיקר נפטרים מהצורך לסחוב בקבוקי מים מינרלים כבדים הגורמים לזיהום סביבתי רב. בנוסף, התקנת מערכת אוסמוזה הפוכה פשוטה ומתבצעת במהירות וברוב המערכות ניתן להחליף סננים לבד ואין צורך להזמין טכנאי.

 

אגב, המערכת מוסתרת מתחת לכיור בארון השירות במטבח או בחוץ ולכן אין התקנה מורכבת עם קידוחים, חיבור לחשמל ותשתית חיבור לברז המים.

 

חשב לדעת כי יש מערכות אוסמוזה הפוכה עם מינרליזטור שתפקידו להשיב את המינרלים הנחוצים לבריאות הגוף והאדם. כך גם משפרים את הטעם של המים ונהנים ממים טעימים ובעיקר בריאים.

 

 

אוסמוזה הפוכה חסרונות

 


כמו כל מתקן לסינון מים גם למערכת אוסמוזה הפוכה יש חסרונות אך הם שוליים. יש לשלם עבור התקנה מקצועית למרות שניתן לרכוש מכשיר ולהתקין אותו יחסית בקלות לבד ולחסוך עלות התקנה על ידי טכנאי שירות. בנוסף, ככל שיעילות הממברנה גבוהה יותר כך נשטפים יותר נוזלים מהמים ולכן יש לקחת בחשבון כי חלק ממי השתייה נשטף חזרה לצנרת המים האפורים בבית. חיסרון זה שולי ומבדיקות עולה כי היתרונות גוברים על החסרונות וכי חישוב כלכלי שכל אדם יכול לבצע בעצמו מגלה כי מחזירים את עלות המערכת בתוך זמן קצר.

 

 

אוסמוזה הפוכה בזבוז מים

 


יש מיתוס בשוק הטוען כי מערכות אוסמוזה הפוכה הן בזבזניות מים ולכן הן אינן משתלמות אך יש לראות את הנושא בראייה רחבה ולהבין כי מדי יום אנו שופכים כמויות עצומות של מים במקלחות, בשטיפת כלים, בכביסה, בהפעלת מדיח הכלים וכדומה. לכן, למרות שמערכת אוסמוזה הפוכה מאבדת מים על מנת להפיק מים איכותיים הרי שהכמות זניחה מאחר וכמות המים בסך הכל אשר נועדו לשתייה הינם שוליים יחסית לשימוש ולבזבוז המים במקלחות, בשירותים ובכיור המטבח. אגב, גם כאשר רוכשים מתקן בר מים או בקבוקי מים מינרלים יש בזבוז מים מכיוון שיש לחשב עלויות זיהום אוויר לשינוע המים, חיבור למערכת החשמל המזהמת את הסביבה, זיהום הנוצר בתהליך יצור בקבוקי פלסטיק ועוד.

 

 

מערכת סינון מים

 


יש מגוון מערכות סינון מים אך אין תחליף למערכת אוסמוזה הפוכה המציעה לרוב יעילות סינון מים של 98%. במידה ומעוניינים להימנע "מבזבוז מים" ניתן לשלב מערכות בבית ולהתקין מערכת סינון לפני המקלחת או מכונת הכביסה כדי למנוע אבנית ולכלוכים ומתחת לכיור המטבח להתקין מערכת אוסמוזה הפוכה יעילה ואיכותית על מנת ליהנות ממי שתייה צלולים ובריאים.

 

 

מערכות טיהור מים

 

 

בשנים האחרונות בעקבות שיווק אגרסיבי של מספר חברות מים השתכנעו רבים לרכוש מערכות טיהור מים. כיום ניתן לרכוש מערכת אוסמוזה הפוכה בשלבים עם נורת UV שתפקידה להמית את החיידקים וכך ליהנות מכל היתרונות של מערכת אוסמוזה הפוכה, הטובה ביותר לסינון מים, בתוספת נורה לטיהור המים.

 

 

כמה עולה מערכת אוסמוזה הפוכה?

 

 

לאחר שהשתכנעתם ביעילותה של מערכת אוסמוזה הפוכה חשוב לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים. חשוב לדעת כי יש מבחר רב של מערכות אוסמוזה הפוכה וטווח המחירים משתנה ונע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים. בבחירת המערכת יש להפעיל שיקול דעת ומומלץ לבחור במערכת העונה על צרכי הלקוח ולא לבחור במערכת הזולה ביותר. בנוסף, בקניית המערכת כדאי לבדוק מראש את עלות החלפים וכך ניתן לקבל החלטה צרכנית נבונה ואחראית.

 

 

לסיכום

 

 

מערכת אוסמוזה הפוכה היא היעילה ביותר בסינון מים ואין לה תחליף ותחרות. כיום, גם חלק מחברות המים המינרלים התחילו לשווק מתקני מים ונתח השוק של מערכות אוסמוזה הפוכה רק הולך וגדל. למערכות אוסמוזה הפוכה יתרונות רבים והן מספקות מים מסוננים איכותיים, בריאים וטעימים ובתוך זמן קצר מחזירים את עלות המערכת ונמנעים מהצורך לרכוש בקבוקי מים מינרלים מזהמים או להתחייב למסלול שירות של בר מים יקר.