עורך דין בקליק

מחירון מערכות בקרת כניסה

כמה עולה מערכות בקרת כניסה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון מערכות בקרת כניסה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות מערכות בקרת כניסה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי מערכות בקרת כניסה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים מערכות בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה למרכזיה - 700-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה עם שלוחה למרכזיה - 1,000-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה ביומטרית - 1,100-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה עם מצלמת וידאו - 1,100-1,500 ש"ח

מערכת בקרת כניסה אינטרקום וטלוויזיה - 2,200-3,000 ש"ח

*מחירון עודכן בתאריך 27.5.19

ט.ל.ח

 

מדריך מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה קיימות לרוב בקומת הקרקע של חברות וארגונים גדולים, שיש בהם צורך לעקוב אחר על מי שנכנס ויוצא מהבניין. ובנוסף, לדאוג ולוודא, שכל הנכנסים אכן מורשים להימצא בשטח מסוים של הבניין, ואין אפשרות כניסה עבור מי שאינו מורשה בכך.


סוגי מערכות כניסה

1. זיהוי באמצעות כרטיס מגנטי – נפוץ מאד בחברות ההיי טק, שם יש להעביר את הכרטיס האישי על מנת לעבור או להיכנס לתחום החברה.

2. זיהוי ביומטרי – באמצעות סריקה של טביעת האצבע של אותו אדם / עובד.

3. קיימות גם מערכות משולבות של בקרת כניסה המשלבות זיהוי באמצעות כרטיס מגנטי בהתאמה לטביעת האצבע. בדרך זו משיגים רמת וודאות גבוהה יותר, ומערכות אלה אכן נמצאות בשימוש רחב במקומות הקשורים למידע מסווג או סודי (ביטחוני או עיסקי).


תוספות לבקרת הכניסה

בנוסף למה שהוזכר, חשוב לציין כי מערכת בקרת כניסה – בלי קשר למיקומה ותפקודה, תמיד תהיה מאויישת גם במוקדנים / שומרים אנושיים שייתנו גיבוי במקרה של תקלה או של חוסר התאמה. כמובן גם יש לקחת בחשבון אורחים המגיעים, ושפרטיהם לא בהכרח מוזנים במערכת הבקרה.

חברות המתעסקות בתחום זה של מערכות בקרת כניסה נותנות בדרך כלל מענה כולל ומשלים שכולל קודנים לדלתות שונות בתוך הארגון, שעוני נוכחות והתוכנות המתלוות אליהם, מערכות אינטרקום, מרכזיות טלפוניות ועוד. לעיתים, כל השירותים האלה ניתנים על ידי חברת שמירה ואבטחה ואז הם כוללים גם סיורים פיזיים בתחומי הארגון, מערכות מתוחכמות של מצלמות במעגל סגור, ואף מערכות של גילוי וכיבוי אש. בדרך זו חברה אחת נותנת את כל מכלול השירותים ואין צורך בהתקשרות עסקית עם מספר חברות.


מה צופן העתיד בתחום זה?

התחום הדיגיטלי בכלל, ותחום המערכות והמצלמות בפרט, מתקדם בקצב מהיר מאד וכמעט על בסיס יומיומי אנו רואים וחווים את התפתחותו, כך בשוק מערכות בקרת הכניסה, צפויים להיות פיתוחים מעניינים: סריקה של רשתית העין לצורכי זיהוי, זיהוי מרחוק על ידי קרן לייזר של קווי המתאר של אדם מסוים או צורת הליכתו, וכמובן שילובים של פיתוחים אלה עם האפשרויות הקיימות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא מערכות בקרת כניסה ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 
עדכונים אחרונים