מחירון מערכות בקרת כניסה

מחפש לדעת כמה עולה מערכות בקרת כניסה? 

כמה עולה מערכות בקרת כניסה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מערכות בקרת כניסה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך מערכות בקרת כניסה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של ספקי מערכות בקרת כניסה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה

חוסכים לך זמן וכסף!

כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר למערכות בקרת כניסה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

סוגי מערכות בקרת כניסה

מחירון מומלץ

מחירון מערכות בקרת כניסה עודכן בתאריך 04.02.20

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים 

 

מערכת בקרת כניסה למרכזיה
700-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה עם שלוחה למרכזיה
1,000-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה ביומטרית
1,100-2,000 ש"ח

מערכת בקרת כניסה עם מצלמת וידאו
1,100-1,500 ש"ח

מערכת בקרת כניסה אינטרקום וטלוויזיה
2,200-3,000 ש"ח

 

מדריך מערכות בקרת כניסה


מערכות בקרת כניסה קיימות לרוב בקומת הקרקע של חברות וארגונים גדולים, שיש בהם צורך לעקוב אחר על מי שנכנס ויוצא מהבניין. ובנוסף, לדאוג ולוודא, שכל הנכנסים אכן מורשים להימצא בשטח מסוים של הבניין, ואין אפשרות כניסה עבור מי שאינו מורשה בכך.

 

להלן סוגי מערכות כניסה

 

1. זיהוי באמצעות כרטיס מגנטי – נפוץ מאד בחברות ההיי טק, שם יש להעביר את הכרטיס האישי על מנת לעבור או להיכנס לתחום החברה.

2. זיהוי ביומטרי – באמצעות סריקה של טביעת האצבע של אותו אדם / עובד.

3. קיימות גם מערכות משולבות של בקרת כניסה המשלבות זיהוי באמצעות כרטיס מגנטי בהתאמה לטביעת האצבע. בדרך זו משיגים רמת וודאות גבוהה יותר, ומערכות אלה אכן נמצאות בשימוש רחב במקומות הקשורים למידע מסווג או סודי (ביטחוני או עיסקי).

 

תוספות לבקרת הכניסה

 

בנוסף למה שהוזכר, חשוב לציין כי מערכת בקרת כניסה – בלי קשר למיקומה ותפקודה, תמיד תהיה מאויישת גם במוקדנים / שומרים אנושיים שייתנו גיבוי במקרה של תקלה או של חוסר התאמה. כמובן גם יש לקחת בחשבון אורחים המגיעים, ושפרטיהם לא בהכרח מוזנים במערכת הבקרה.

חברות המתעסקות בתחום זה של מערכות בקרת כניסה נותנות בדרך כלל מענה כולל ומשלים שכולל קודנים לדלתות שונות בתוך הארגון, שעוני נוכחות והתוכנות המתלוות אליהם, מערכות אינטרקום, מרכזיות טלפוניות ועוד.

לעיתים, כל השירותים האלה ניתנים על ידי חברת שמירה ואבטחה ואז הם כוללים גם סיורים פיזיים בתחומי הארגון, מערכות מתוחכמות של מצלמות במעגל סגור, ואף מערכות של גילוי וכיבוי אש. בדרך זו חברה אחת נותנת את כל מכלול השירותים ואין צורך בהתקשרות עסקית עם מספר חברות.

 

מה צופן העתיד בתחום זה?

 

התחום הדיגיטלי בכלל, ותחום המערכות והמצלמות בפרט, מתקדם בקצב מהיר מאד וכמעט על בסיס יומיומי אנו רואים וחווים את התפתחותו, כך בשוק מערכות בקרת הכניסה, צפויים להיות פיתוחים מעניינים: סריקה של רשתית העין לצורכי זיהוי, זיהוי מרחוק על ידי קרן לייזר של קווי המתאר של אדם מסוים או צורת הליכתו, וכמובן שילובים של פיתוחים אלה עם האפשרויות הקיימות.