מחירון מעגלי מתופפים לאירועים

כמה עולה מעגל מתופפים לאירועים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מעגלי מתופפים לאירועים.

לא משנה איזה הפעלת מעגל מתופפים אתם מחפשים, יש לנו הכל מהכל, מעגלי תופים לימי הולדת, מעגלי מתופפים לבר מצווה, מעגל מתופפים לבת מצווה, מעגלי מתופפים לחתונה ועוד.

טיפים להזמנת מעגלי מתופפים לחתונה

טוענים כי תחילתו של התוף היה אי שם באפריקה, יבשת הקצב. אין ספק כי העולם היה נראה אחרת ללא התוף. התיפוף הינו סוג המוזיקה הראשון לו מסוגל אפילו התינוק הרך. אם תבקשו מתינוק לתופף הוא יחכה באופן אינסטינקטיבי את מקצב הלב שלו. ואולי זה מה שמביא את הריתוק המדהים הזה של התיפוף אל השיא שלו בעתות של שמחה קיצונית ובמעמד של טקסי מעבר. בימים עברו, כאשר הנגנים, הזמרים והרקדנים היו חלק בלתי נפרד מהקהילה וכל חגיגה נחגגה באופן פומבי- הנגינה על התוף הייתה רווחת ומוכרת, והשמחות- בואו נודה לזה- היו גדולות ושלמות יותר. אולי זו הסיבה שהטרנד של חזרת מעגלי מתופפים לחתונה נתפס חזק כל כך בשנים האחרונות.


מעגל תופים אטרקצייה לחתונה - איזה עדה אתה?

ישראל היא קיבוץ גלויות של תרבויות שונות- אבל בשורש כולנו יהודים, בני כנען. כנען, המדינה הקדמונית ששכנה במזרח התיכון הייתה מדינה בעלת השפעות רבות מהשבטים שישבו כאן לפנינו ומהסוחרים שהביאו סחורתם דרך ישראל מזרחה ומערבה. מעגלי מתופפים המשלבים מספר השפעות ותרבויות מחזירים בכולנו את השמחה אל המצב הפרימיטיבי והראשוני ביותר שלה והופכים את הרגע המרגש של איחוד הגבר והאישה תחת האל למיוחד, כמו הייתה זו החתונה ההיא, הראשונה בין האדם לחווה. הכנסת מעגל תופים אל מערך אטרקציות לחתונה כיום נהוג במקומות שונים: כליווי לכניסת החתן, הכלה או שניהם, כליווי בריקודים וכמובן- כמופע ביניים בעת הארוחות. מעגלי תופים סוחפים לעיתים קרובות גם את הקהל כולו, מכניסים גם שופרות לחתונה שמכניסות ערך של קדושה וקשר עמוק ליהדות ומשלבות את הכלי הנהדר הזה במופע מרגש ומרשים.


רגע של שתיקה

כמו ברדיו, גם בחתונה רגעים אפורים של בלבול הינם רגעים שיש להימנע מהם בכל דרך. רגשות סוערים מהתרגשות ושמחה עלולים בנקל להיהפך לסכסוך קל או לא קל בכלל בין שני צדדי המשפחות, בין המשפחות לאולם וכו'. התזכורת התמידית כי מדובר באירוע משמח נעשית לרב ע"י אטרקציות והסחות דעת שונות ומשונות- החל מאוכל, דרך הדיג'יי ועד להקרנת התמונות על מסכי ענק ואטרקציות נוספות. אין ספק כי בעידן של היום, אטרקציות לחתונה הם חובה בפני עצמה. עכשיו נשאלת רק השאלה איזה אטרקציות עליכם להכניס והאם מעגלי מתופפים לחתונות תהיה אחת מהן.


בעד מעגלי מתופפים

הבוחרים להכניס מתופפים לאירועים אל רשימת האטרקציות שלהם, בין אם כאטרקציה בלעדית, או כחלק מאטרקציות שונות אחרות מרוויחים רוח גבית שמחה, הומוריסטית ומלאת חן. הטקסיות והרשמיות של הלבושים בלבן, עם שופרות ותופים מסורתיים מנגנים- יחד עם חיוכים גדולים והרקדה יזומה של הקהל- בהחלט מביאים תוצאות. זאת בניגוד, למשל, לחן האלגנטי של כנריות הכניסה שרבים נוטים לשכור את שירותיהן. אכן מדובר על מחזה נאה לעין- אך מחזה זה אינו נגיש והוא נשאר מחזה. להקת מתופפים לעומת זאת, סוחפת את הקהל אל מעגלי תופים לאירועים אקטיביים ומעלה את רף מצב הרוח אל על.


רחוק לי ויקר לי

שתי הטענות הנגדיות הרווחות בנוגע לבחירת אטרקציות לאירוע הן לרב העלות והמרחק. לא כולנו ילדי המרכז, מה לעשות ובעת חיפוש אטרקציות הקרובות יותר לפריפריה- במקרים רבים אפשר להיתקל בבעיה. אולם נכון הדבר כי למצוא מעגל מתופפים במרכז קל יותר מאשר באזורים אחרים, אך עדיין מדובר על אטרקציה פופולארית שאכן נמצאת גם באזורים מרוחקים יותר מתל אביב. מעגל מתופפים ובעיקר מתופפים לחתונה בד"כ מועבר ע"י להקה נודדת שאינה מסתייגת להתרחק מהמרכז כל עוד מדובר על מרחק הגיוני. לגבי העלות אפשר לאומר שני דברים עקרוניים: כאשר מדברים על אטרקציות, הרי שללהקות מעגל מתופפים מחיר סביר בהחלט ודומה מאד למחירים של להקות אחרות ושירותי מוזיקה שונים. זאת, בעוד הם מספקים שירותים אקטיביים יותר מאשר רב הנגנים.


מעגלי תופים לחתונות - גם קצת אחרת

אולם דיברנו על כך שטרנד מעגלי תופים לחתונות תופס תאוצה בחתונות, אך עדיין לא מדובר על משהו קיצ'י שנעשה כבר מיליון פעם בכל חתונה אפשרית וכבר משעמם את האורחים המנוסים שלכם. היכולת לחדש ולרגש בכל פעם מחדש, דרך שינוי המופע והתאמתו לאופי ורצון החתן והכלה הופכים את חווית התיפוף בחתונה עם להקה כזו לחוויה חדשה בכל פעם. אין חתונה אחת דומה למשניה- כמו שאין שמחה אחת דומה לאחרת.

 

טיפים עבור הזמנת מעגלי מתופפים לבר מצווה

טקסי המעבר קיימים בכל התרבויות מאז שחר האנושות, כך נראה ולמרות שבחברה המודרנית נשארו הטקסים סמליים בלבד- חשיבותם עודנה רבה. המעבר מילדות לבגרות הינו הטקס המשמעותי השני בחייו של הגבר הצעיר, ישר אחרי ברית המילה- המברכת את בואו של הוולד לעולם. ואולם השוני הגדול בין שני הטקסים כרוך דווקא במודעות חתן השמחה. אחרי הכל, בברית המילה הוא היה בסך הכל עולל בן שמונה ימים ולא היה מודע לחשיבות המעמד, עד אשר חווה אותו על בשרו. בר המצווה שונה גם מבחינת המעורבות של הנער- הוא קורא תפילה, הופך לחלק מרכזי באירוע של עצמו ואפילו אחראי על חלק מהדברים.


מעגל תופים לאירועים - אז והיום

בימים עברו ההוכחה כי הגעת לגיל הבגרות ולגבריות הייתה קשה ומורכבת יותר מאשר היום ולמרות הפרימיטיביות של העניין, היו בה גם יתרונות רבים נפשיים עבור הילד: הרגש הגדול שכרוך במעבר בטקס היו הופכים את החוויה לבלתי נשכחת וגורמים לו לחוש כי השתנה והיום איננו כשהיה אתמול. כיום, באמצעים המודרניים הדלים, מנסים הורי הילדים המגיעים אל המצוות להגיע אל אותו האפקט הרגשי. הבעיה מתחילה בעובדה שכל הילדים מגיעים אל גיל המצוות כמעט תמיד יחד עם חבריהם והדרכים לרגש באירוע די ספורים ומשומשים. כמה פעמים כבר אפשר להתרגש מנאום של סבא והדלקת נרות? כמה פעמים הזיקוקים בריקוד בין האם לבנה יזילו דמעות? יש שיגידו כי כל פעם היא מיוחדת ויחידה במינה, ואכן יש משהו בכך, אבל אין ספק גם שבני הנוער התרגלו לדברים אלה ואינם מגיעים אל ההתרגשות הדרושה להפוך את האירוע לבלתי נשכח.


הפנייה אל העבר

אם כבר מדברים על משמעויות טקסי המעבר של פעם, בואו ונזכר בדבר מה נוסף שהיה שם מאז ומעולם: מוזיקה. נכון יותר, התוף. מבין הראשונים בכלי הנגינה, מלווה התוף את טקסי המעבר השונים והשמחות הגדולות של האנושות שנים רבות. לכן אולי, הכנסת מעגלי מתופפים לבר מצווה התקבלה בטבעיות כאילו מאז ומעולם הייתה שם. הרגש הכרוך במוזיקה רמה, בעיקר כזו המופקת מכלי נגינה עתיקים ומרטיטים כגון שופר או תוף, הופכת את חווית הצעידה אל מקום החגיגה למשהו מיוחד, מזיז נפש ונחרט- בדיוק ברמה בה נדרשת רמת הרגש להיות כדי לחוות את החוויה המדוברת. מעגל מתופפים מתאחד עם פעימות לב חתן השמחה וגורם לתחושה כמו כל החוגגים שומעים אותו, מעצים את החוויה והופך אותה לסוריאליסטית מעט- אופף אותה במסתורין- בדיוק כמו שטקס מעבר צריך להיות. אי אפשר להסביר מה השתנה ועם זאת, היום איננו אותו הנער שהיה אתמול יותר.


מאחורי המסתורין

מאחורי היכולות המדהימות של מעגלי מתופפים מסתתרת להקת מתופפים מקצוענית, שמתמחה ביצירת אפקט רגשי וחוויה יחודית לכל אירוע. מתופפים לאירועים מוצאים את עצמם לעיתים במצבים המרגשים ביותר, חוגגים את הרגעים האינטימיים והפרטיים ביותר שבין חתן וכלה או את רגעי ההתבגרות המרגשים של חתן בר המצווה. היראה והכבוד אותה חשים מתופפי מעגלי תופים לאירועים לאותם רגעים מורגשת בעבודתם ובהשתתפותם בשמחה כמו הייתה שמחתם הפרטית. חוויה זו הופכת מעגל תופים כזה לחוויה אישית עבור כל משתתף בה. מעגלי תופים הם אופציה מעולה עבור אטרקציות לאירוע גם להמשך הערב- הם מרקידים את הקהל, מופיעים בעת הארוחות והופכים את האירוע כולו להילולה של שמחה וצחוק.


מעגלי מתופפים לא רק באולם

כאשר מחפשים אטרקציות לבר מצווה חשוב לקחת בחשבון את תנאי השטח. במקרים רבים האטרקציה אותה תרצו להזמין לא תוכל לספק לכם שירות בתנאים שונים. תחת זאת מתופפים לבר מצווה יכולים להופיע באולם, בגן, במועדון ובכל מקום אחר, כיום אפשר להזמין שירותי מתופפים בכותל לבר מצווה וגם במקומות נוספים. שלא כמו גימיקים לבר מצווה, מעגל מתופפים לבר מצווה יכול להשתלב נפלא עם סוגים שונים אחרים של בידור ואטרקציות ורק להוסיף עליהם. כך שגם אם תחליטו על רקדניות ומיצבים, שלל אטרקציות שונות אחרות- אין ספק כי כניסת חתן בר המצווה תהיה בלתי נשכחת באופן מיוחד אם תלווה ע"י צוות של מתופפים שמחים, לבושים לבן ונגני שופרות לבר מצווה שירעידו את לב האנשים ויפתחו את שערי השמיים. עם זאת, בכנות, אחרי שחווים אירוע עם מעגל מתופפים מבינים כי כל המוסיף גורע.

 

כמה עולה מעגל מתופפים לאירועים?

מעגל מתופפים מקצועי לאירועים - 800-1,200 ש"ח

מתופפים ושופרות ושאר כלי נגינה לתהלוכות / אירועים
600-1,200 ש"ח

ט.ל.ח