מחירון מיסטיקה

כמה עולה שירותי מיסטיקה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור שירותי מיסטיקה.

תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור קלפי טארוט, אסטרולוגיה, הורוסקופ, נומרולוגיה, טיהור הבית, תקשור ועוד... הכל ממיסטיקנים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לשירותי ייעוץ מיסטי תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים משתלמים.


.

מתי נתחתן?

שאלה בעייתית בעליל. לשאול אותו את לא יכולה, הרי זה סוג של לחץ ואף פעם לא תהיי בטוחה אם הציע לך כי רצה או כי לחצת עליו, נכון? אז מה נשאר לך? לנחש, לרכל עם חברות ולכסוס ציפורניים. אבל בואי נודה בזה, רבים מאתנו הולכות למי שיודע, יודע באמת, או לפחות יכול לאומר אם אנחנו בכיוון הנכון. כאשר מדובר על השאלות הגורליות ביותר עבורנו, הפנייה לעזרת ייעוץ מיסטיקה נראית לעיתים כברירה טבעית למדי. אחרי הכל, ניסיונות חיזוי העתיד היו כאן הרבה לפני הדת, המדינה והמדע.


לא רק נשים

אנשים רבים משתמשים בשירותים שונים של ייעוץ מיסטיקה באופן קבוע למדי. בעידן הפוסט מודרני שבו כולנו מבינים שבעצם אין לנו תשובות, עולם הנסתר תופס שוב את מקומו המכובד משכבר הימים. את השירותים השונים אפשר למצוא במקומות רבים: הודעות SMS מנומרולוגים ואסטרולוגים ישירות אל הפלאפון, טורים שבועיים בעיתונות, תוכניות טלוויזיה וכמובן, יועץ פרטי שנותן שירותיו אחד על אחד. ייעוץ מיסטיקה הפך לפופולארי למדי בשנים האחרונות והצורכים את שירותיו אינם נשים בלבד. גם אם גברים נחבאים בד"כ אל הכלים ומראים חוסר רצון להשתתף בערב קריאה בקפה, למשל- לרב תמצאו אותם מקשיבים קשב רב למה לדברים הנאמרים.


לפלס דרך אל האמת

לשאלה האם יש משהו באותם אנשים שמדריכים דרכנו ע"פ ייעוץ מיסטיקה זה או אחר אין תשובה חד משמעית. אם כי שום מח מדעי לא יכחיש שאפילו בכל המדובר ברפואה- מה שאתה מאמין בו, עובד. לדוגמא: אנשים שנתנו להם תרופות דמה, אשר האמינו כי התרופות עוזרות להם- הראו שיפור בבריאותם ואף צעדים לקראת הבראה בשלל מחלות, נפשיות ופיזיות. לכן, אם להתייעץ עם אדם המבין בעולם הנסתר עוזר לכם, לכו על זה. ברב המקרים איננו פונים לחבר או מכר שעוסק בדבר, אלא מעדיפים "איש מקצוע"- כזה שנשלם לו כסף ונדע שעשה "עבודה". חשוב במקרה כזה להיזהר משרלטנים וללכת למישהו שקיבלתם עליו המלצה מאדם שאתם מכירים ומעריכים. שירותים של ייעוץ רוחני זה או אחר לא חסינים בפני רמאים, כמו כל שירות אחר וכדאי לבצע גם סקר שוק למחירים. 

 

קלפי טארוט - רציתי רק לדעת

אם תשאל מבינת עניין בנוגע לפתיחה בקלפים כאלה או אחרים, יאמרו לך הכנים שבניהם- כי כל אחד יכול ללמוד את הכישורים הדרושים לכך. התמודדות עם קלפי גילוי עתיד דוגמת קלפי טארוט נלמדת כיום בקורסים (שבסופם מקבלים אפילו תעודה), בהדרכה אישית מפותחת מומחית ואפילו מספרים. אז האם באמת כל אחד יכול?


מה צופן לי העתיד?

אישה אחת, מקצוענית מדהימה עלי לציין, הסבירה לי פעם את עניין חיזוי העתיד של קלפי טארוט. "החיים, הם כמו מצפן שהניחו תחתיו מגנט. מחוג המצפן מסתובב ללא סוף- הפתיחה בקלפים אינה יותר מאשר הקפאת רגע מתוך כל שלל הרגעים האפשריים שיכולים לקרות לנו. רגעים בעלי הסבירות הגבוהה ביותר." כך שאנשים החוששים לפנות לעזרת פותחי הקלפים בטענה כי עצם ידיעת "העתיד" ע"פ אותם מומחים יכולה לברוא אותו- יכולים להיות רגועים. נכון שמתקיים עקרון הנבואה שמגשימה את עצמה לעיתים, אך רבים מהאנשים שהולכים לפותחי קלפים איכותיים ואמיתיים, יודו ששמעו דבר או שניים מעניין.


הכישרון והמעשה

לשאלה האם כל אחד יכול, ישנה תשובה מורכבת: כמו שלא כל אדם יכול לרקוד, להיות מתמטיקאי או שחיין מצטיין, גם פותח קלפי טארוט חייב להיות בעל כישרונות מסוימים. אולם, כשם שמתמטיקאי לא יכול להיות כזה, לולא ידע מתמטיקה- הרי שגם בעניין חיזוי בקלפים מדובר על טכניקות שנלמדות ומשתכללות מאדם לאדם. את המיומנויות האלה אפשר ללמוד במכונים המתמחים בעניין, דרך ספרים, אינטרנט ואפילו לבקש הדרכה ממי שכבר עוסק במקצוע- כאמור.


על הקלפים

קלפי טארוט באים בכמה גרסאות וישנם אנשים שמעדיפים גרסה זו על אחרת, אך בכולם ישנו הבסיס. 78 קלפים בעלי שמות ומשמעויות די קבועות. אין ספק כי הקלפים הנם עתיקים, אך עדיין ישנם חילוקי דעות באשר לשנת ומקום המצאתם. השוני בין החפיסות השונות הוא בציורים בד"כ. מחיר חפיסת הקלפים מושפע מגורמים רבים כגון ארץ מוצאם, איכותם, סוג הציורים וכו'. רב העוסקים בתחום יאמרו לכם שאין הבדל בין גרסת ציורים זו לאחרת. ישנן חפיסות שנמכרות עם אביזרים נלווים כגון מפת בד כותנה לבנה קטנה אשר פורסים עליה את הקלפים בעת הקריאה או חפיסות מתכת מעוטרות.

 

אסטרולוגיה - רכוש לך מפה

כמה דברים אתם מכירים בעלי וותק של 3500 שנים? בעולם בו מכשיר חשמלי נוסח הטלפון הסלולארי או המחשב נחשב מיושן כעבור חצי שנה ונעלם כלא היה, קשה להאמין שיש משהו בעל וותק כזה. עם זאת, כאשר מדובר על אסטרולוגיה מעטים אנשים מביני עניין יופתעו. עוד מימי בבל ואשור חשבו בני האדם כי ישנו קשר בין מיקומי גורמי השמיים- הירח, השמש וכוכבי הלכת- בעת לידתנו, לתכונות מרכזיות באופי שלנו ולעתיד שלנו. בהנחה שכולנו חלק מהיקום, הרי שגם ללידתנו בשעה וביום מסוימים יש משמעות.


מקום של כבוד

עד ימי הביניים, אסטרולוגיה ואסטרונומיה היו מחוברות, קצת מזכירות את הקשר פסיכולוגיה-פילוסופיה. גם כאן, הוחלט כי התחום אינו מדעי ולכן הופרד לחלוטין מהאסטרונומיה ו.. נשכח? ההפך נכון. אסטרולוגיה חלחלה ומצאה דרכה מאז ראשיתה אל כל התרבויות, המאמינות באל אחד או בריבוי אלים, במזרח הרחוק ובמערב כאחד. מבין כל סוגי חזיונות העתיד, מדובר בהחלט בשורד שהיה פופולארי מאז ומעולם וממשיך להחזיק בפופולאריות והובלה בתחום.


חישובים ושוב חישובים

אסטרולוגיה נשענת על חישובים מתמטיים ומבנים גיאומטריים פשוטים כדי לחזות את תכונות האדם, את עתידו ומסלולו בחיים. מפה אסטרולוגית הנה מפה הנבנית ע"פ פרמטרים של חישובים כאלה ונשענת על היחסים בין כוכבים הלכת השונים, הירח והשמש. אנשים שעשו מפה אסטרולוגית אצל מומחה לעיתים קרובות מאד מקבלים הרבה יותר מידע על עצמם, מאשר לו היו הולכים לפותחת בקלפים או בקפה, מה שבעיקר יכול להקל עליהם בעת תהליך קבלת החלטות לגבי עתידם.


עשה זאת בעצמך?

בתור מי שהייתה מוקסמת מעולם המיסטיקה בכלל ומעולם הכוכבים בהקשר זה, בפרט, ניסיתי לא פעם לבנות לעצמי את המפה- אך הכל לשווא. חייבים להודות, שבעת רכישת מפה אסטרולוגית חשוב ביותר להשתמש באיש מקצוע, אחרת חבל על המאמץ. בניית מפה אסטרולוגית איכותית אפשר למצוא במחירים סבירים בהחלט, אבל למי שבכל זאת מעוניין לעשות זאת בעצמו ישנם כמה וכמה עזרים: ספרים איכותיים מאד, אתרים ושלל אביזרים נלווים נמכרים באיכויות שונות ובמחירים השווים לכל נפש. אם חישובים לא מרתיעים אתכם ואתם להוטים ללמוד- לכו על זה.

 

הורוסקופ "אז אתה אריה? חבל, לא נתאים"

רבבות אנשים, מיליונים ממש, פותחים כל בוקר בקריאת העיתון. אחוז מאד נכבד מהם מתעכב בסוף העיתון ולא מוותר על התחזית האסטרולוגית היומית שלו, או בשמה העממי יותר תחזיק הורוסקופ. תחשבו לרגע האם אתם מכירים אדם שלא יודע באיזה מזל הוא נולד? אגב, לא משנה מאיזו מדינה הוא. הפופולארי מבין כלל צורות חיזוי העתיד מסתמך על תנועת השמש, הירח והכוכבים, תוך התחשבות במיקום הכוכבים בעת תאריך הלידה הספציפי שלך (המזל האסטרולוגי שלך).


הורוסקופ של פה ושל שם

את המזלות המוכרים לנו, המקיימים מחזוריות של 12 חודשים, נהוג לקרוא בשם הורוסקופ אירופאי. ע"פ המזלות השונים, הקרויים על שמות קבוצות כוכבים, אפשר לדעת לאיזה מימד שייך האדם (אש, מים, אדמה או אוויר), מהן תכונותיו החיוביות והשליליות ומה צופן עתידו. ברזולוציה גבוהה יותר אפשר לדעת גם דברים ע"פ יום הלידה עצמו אך רובנו מסתפקים במידע החודשי הבסיסי. הורוסקופ נוסף שהפך פופולארי מאד גם בקרב המערביים בשנים האחרונות הנו הסיני- זה מקיים מחזוריות של 12 שנים דווקא וקרוי על שם 12 חיות, אשר לכל חיה תכונות מאפיינות המקרינות על האדם שנולד באותה שנה. יש הנוהגים לשלב את תורת החודשים עם זו של השנים, להפקת מידע מדויק יותר.


לקחת דברים ולהשאיר אותם

על אף שכל התחזיות של המזלות נשמעות בסופו של דבר די דומות, יש לזכור כי כמו בכל נושא אחר- טיב המקצוען נותן תחזית די טובה ביחס לדיוק הדברים שנאמרים. בעיתונים מסוימים מפרסמים טורים של תחזיות כל כך כלליים, שיכולים להתאים לא רק לכל אדם, אלא לעיתים גם לכלבים וחתולים. מקצוענים אמיתיים לא מוציאים את התחזיות מהשרוול תוך 5 דקות ולא מדובר על אינטואיציה. תחזיק אסטרולוגית מבוססת על חישובים קפדניים, על מדידות מיקומי כוכבי הלכת השונים בזמנים שונים ועל סטטיסטיקות כאלה ואחרות.


שירות מקצועי

כדי ליהנות משירות של תחזית איכותית יש לשכור בעל מקצוע איכותי או להשקיע ולשקוד וללמוד את הנושא בעצמכם. מבחינות רבות משתלם יותר לתת את העבודה לבעל מקצוע, כיום אפשר למצוא כאלה במחירים הוגנים למדי.
 

נומרולוגיה - איזה מספר אתה?

מחקרים אחרונים מראים כי אפילו תינוקות רכים, שטרם "מבינים" את משמעות המספרים, יודעים את ערכם. הקשר הקסום שיש לאדם עם המספרים, יש יטענו, הוא הוא המקור לכל- לארכיטקטורה, למחשוב, לפיזיקה ואולי אף לגורל? כדי לפצח את קוד המספרים ולהבין מה הם אומרים עלינו, על האישיות שלנו, על צורת החיים שלנו ועל העתיד שלנו- קמה תורה בשם נומרולוגיה.


אופיום להמונים

על השאלה הנוקבת האם יש משהו באותם מספרי קסם, שנבחרים באופן רנדומאלי לחלוטין, שמשפיע על החיים שלנו בהווה ובעתיד אפשר להתווכח יובלות מבלי להגיע לתשובה חד משמעית. עם זאת כמה דברים ברורים לחלוטין: קודם כל, נומרולוגיה הנה תורה עתיקה ואולם לא כל מה שעתיק הוא בר חוכמה, אך בדומה לחי בתיאוריה של דרווין- מה שאינו נכון ללא ספק, פשוט לא שורד. אף אחד הרי לא מאמין עדיין כי העולם שטוח, נכון? לכן, אפשר אולי להוריד את אותה הגבה הסקפטית לכמה דקות ולשאול את עצמך למה משהו קיים כל כך הרבה זמן, לפני שפוסלים אותו.


הגורל והתת מודע

גם לאלה מבנינו שלא מאמינים ביכולותיה של נומרולוגיה לחזות את עתידנו או את תכונותינו כדאי לדעת כי כאשר אנשים אומרים לך משהו מספיק פעמים, זה הופך למציאות. כך למשל- אם סכום ספרות יום ההולדת שלך הוא 1 ומגיל צעיר אומרים לך שאתה אינדיבידואל, מנהיג ואולי קצת אגואיסט, יש סיכוי סביר שתאמין בזה ותחייה כך בסופו של דבר. לכן, לאור העובדה שאי אפשר להשתיק את הנומרולוגיים בעולמנו, אולי כדאי לברר מה בדיוק אומרים עליך המספרים, כדי שלפחות הדברים יהיו בצד המודע יותר של המוח.


שירות ככל שירות

מבין כל העיסוקים בתורות הנסתר והמיסטיקה, נומרולוגיה הנה המתעכל ביותר בקרב המוחות המודרניים. אחרי הכל מדובר על מספרים וסכומים שלהם, כשלכל מספר יש חשיבות ופרשנות יחסית קבועה. אין דבר קל יותר מלרכוש ספרים המסבירים את החישובים, לבצע אותם ולקרוא את הפרשנויות. עם זאת, מכורח המציאות כאשר משהו קיים שנים רבות כל כך ישנם תחכומים רבים שאי אפשר ללמוד לבד ואפשר לשקול גם יעוץ עם מומחה.

 

טיהור הבית הבחוץ שבפנים

עולם הפסיכולוגיה חלוק בדעותיו, ע"פ גישות שונות, באשר לשאלה המהותית מה קודם למה: השפעת הסביבה או תגובתנו אליה. עולם המיסטיקה נותן כבוד קצת יותר גדול לסביבתנו. זרמים ותורות רבות הקשורים לעולם המיסטיקה מדברים על כך שהסביבה שלנו משפיעה עלינו, ממלאה אותנו אנרגיות חיוביות או שליליות ומקשה או מקלה על חיינו כתוצאה מכך.


אנשים, אבנים ומה שבניהם

כאשר מדובר על הסביבה שלנו, לא מדובר רק על בני אדם. לא צריך להבין במיסטיקה כדי לדעת ששהייה בקרבת אדם מדוכא, רגזן או בכיין יכולה להעכיר את מצב רוחנו לכל הפחות. תורת פנג שוואי למשל טוענת כי גם ריהוט הבית וסידורו, צבע הקירות או הצמחייה בבית יכולים להשפיע על מאגרי האנרגיה שלנו. הפסיכולוגיה מצידה מראה מחקרים מוכחים למדי בכל הנוגע להשפעת צבעים או סדר וניקיון על רוגע נפשי אצל ילדים ומבוגרים. מכאן הטענה כי אנשים או חוויות שליליות הקורות בביתנו דורשים מאתנו סוג של טיהור בית לא נשמעת מוזרה כלל.


אחורה בזמן

טיהור בית מסוג זה או אחר קיים בכל חברה, בכל תרבות ובכל דת מאז ומעולם. בין אם מדובר על ניקוי אנרגיות בסיסי המתרכז בניקיון או בטיהור של ממש בעזרת עזרים דתיים (ביהדות למשל משתמשים בנרות לבנים וספרי קבלה וקודש). גם אם אין יכולת למדוד "טהרה" של בית, הרי שתחושת הטקס נותנת סוג של סגירת מעגל ובכך יכולה לרפא זיכרונות כואבים של מחלה, מוות או דיכאון שהיו מנת חלקם של השוהים בבית.


טיהור בית גם אצל מומחה מקצועי

קיימים כמה וכמה סוגים של טיהור בית הנבדלים בניהם בחומרים בהם משתמשים בעת הטיהור, ב"עומק" הטיהור (ישנו טיהור חודשי, טיהור יסודי, טיהור מרגשות או טיהור המסיר עין הרע וכו') וכמובן במבצע הטיהור. את רב טקסי הטיהור אפשר לבצע בעצמכם ועם דברים יחסית זמינים כגון מי גשם, מלח ים, מרווה ונרות. קיימות חנויות מתמחות בהם ניתן לקבל הסברים או לקנות ספרים על התהליך וגם חומרים עבורו. לבעיות קשות יותר אפשר להזמין איש מקצוע מומחה, שידאג הוא לכל החומרים ולמהלך הטקס.

 

קריאה בכף היד - חמסה חמסה חמסה

גוף האדם הנו אולי הדבר המסתורי והפלאי ביותר שיש ליקום שלנו להציע. חלק מאותה מסתוריות ופלאיות הנה כף היד. הידעתם למשל כי כולנו נולדים עם החריטות של הקווים בכף היד מיומנו הראשון ממש, אך הם נעלמים זמן קצר לאחר שאנו נפטרים? טרם נמצא הסבר מדעי מספק לתופעה זו. הסבר מעולם המסתורין טוען כי הידיים הנן סוג של מפה על פיה אמורים בני האדם לחיות את חייהם ובסיומם, אין עוד צורך במפה זו.


הצצה אל העתיד

"יד שמאל היא מה שאלוהים נותן, יד ימין היא מה שאתה עושה עם זה" דקלמה לי חברה כמה פעמים בעת שהביטה בכף היד שלי. מסתבר שכמו כולנו אני מקצרת לעצמי את החיים, לא עשירה כמו שהייתי אמורה להיות אבל לפחות נשואה לבחור הנכון. מבין כלל צורות העיסוק בנסתר ובחיזוי העתיד, האישי והאינטימי ביותר הנה קריאה בכף היד. אולי זו רק תחושה שלי, אבל משהו קורה שם כשאדם אחר מחזיק לך את היד ומביט בה מקרוב. לא רק העיניים הנן מנהרה אל הנפש, מסתבר.


וותק ועושר

תיעודים לקיום של קריאה בכף היד קיימים עוד מלפני כ-5,000 שנה ממדינות שונות במקביל (הודו, סין ומסופוטמיה). כיאה למשהו בעל וותק מכובד כל כך, תורת החיזוי על פי כף היד מורכבת ועשירה למדי ומתייחסת לא רק לסוג הקו ואורכו אלא גם עוצמת החריטה והיחס בין הקווים השונים בעת החיזוי. כל אלה יכולים לספר על מה מתוכנן לאדם בעתיד, לאן נועדו פניו ובעיקר אפשר ללמוד משהו על תכונותיו. קריאה בכף היד הינה אחת מאותן צורות חיזוי בהן עדיף להשתמש באדם נוסף ולא לקרוא את החיזוי בעצמך, בדיוק בגלל אותה מורכבות. למרות שאין כמובן מניעה.


הדרך

למעוניינים לבצע קריאה בכף היד לעצמם או לקרובים להם יש צורך במידע. בעבר לא היה בישראל ספרות נרחבת בנושא אך הדבר השתנה לטובה בשנים האחרונות ואפשר למצוא לא מעט ספרים בעברית שיעזרו לכם ללמוד את הדבר. אבל למה להתאמץ אם אפשר לקחת חברה טובה ליום של בילוי ולעצור אצל קוראת מומחית?
 

נומרולוגיה קבלית - מ?ס?פ??ר?ים מ?ס?פ??ר?ים

מאז ומעולם היו שני דברים אשר רתקו אליהם את גדולי המוחות והדמיון שבבני האדם: המספרים והעתיד. הקשר העתיק בין השניים בא לידי ביטוי בשלל תורות נסתר, החל מאסטרולוגיה ועד לנומרולוגיה. ליהודים כמו ליהודים ישנה דרך ייחודית המקשרת בין המספרים והחישובים שלהם לבין חיזוי העתיד ותובנת היקום של הפרט- נומרולוגיה קבלית.


לדעת את התוכנית הגדולה

הכל צפוי והרשות נתונה. אם אכן כך הדבר, לא היה נפלא לדעת מהו אותו "צפוי"? מה תכנן עבורנו הגדול מלמעלה בעת הגענו לעולם הזה? נומרולוגיה קבלית הנה תורה עתיקה ועשירה מאד המשתמשת בקשר שבין אותיות ומספרים לבין תאריכי לידתנו, שמנו ועוד דברים אישיים מאפיינים כדי לדעת את אותה תוכנית אשר בה נועדנו ללכת. בידיים הנכונות, מדובר על כלי יעיל וחשוב שמאפשר קבלת אינפורמציה על עצמנו, על עתידנו ועל עברנו- כדי שנוכל למקסם את היכולות והפוטנציאל הטמון בנו.


עתיד, הווה, עבר

נומרולוגיה קבלית מקשרת בין שלושת ממדי הזמן על ציר אחד ובכך מאפשרת לנו לבחון את ההתנהגות והתנהלות של החיים שלנו. מתוך הקבלה ישנה אפשרות לבחון את העבר, עד לרמה של גלגולים קודמים ואת המיועד לנו לעתיד- כדי לעזור לעצמנו להגיע אל הייעוד האמיתי שלנו. מדובר על תורה בעלת עומק נרחב ולכן, אין ספק כי המעוניין בשימוש בשיטת יעוץ מיסטי זה חייב להקפיד על פנייה לאיש מקצוע בלבד. אדם הבקיע בקבלה עצמה ובעיקר בנומרולוגיה היהודית העתיקה.


סתירת היהדות

רבים מהעיסוקים בעולם הנסתר ובחיזוי העתידות אסורים ביהדות ואולם, כאשר מדובר על נומרולוגיה קבלית הרי שהרב המכריע של המגדירים עצמם דתיים (מכל הסוגים, אגב) רואים בכך דרך מקובלת לתקשר עם העתיד, העבר והווה שמתכנן עבורנו האל. שלא כמו כלי חיזוי עתיד אחרים, לא מדובר בחטטנות אלא בניסיון להגיע ולהתקרב אל התוכנית האלוהית, ע"י זרימה אקטיבית בכיוון אליו ממלא היינו מגיעים. כך יכול אדם שמרגיש כי איבד את דרכו, כי חיו שקעו באנרגיות שליליות או כי שורה עליו הבלבול בקשר להחלטות שעליו לבצע בקשר לעתידו, להיעזר בכלים של ספרי קודש יהודיים ולמצוא פתרונות.