מחירון מזרונים

כמה עולה מזרונים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מזרונים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "טיפים עבור מזרונים"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המשווקות מזרונים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר למזרונים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה מזרונים?

סוג : מזרן זוגי

טווחי מחירים מזרן זוגי עם קפיצים

מזרן זוגי פשוט - 500-1,500 ש"ח

מזרן זוגי של מותג - 1,000-3,500 ש"ח

מזרן זוגי אורטופדי של מותג - 2,000-7,000 ש"ח

טווחי מחירים מזרן זוגי ללא קפיצים

מזרן זוגי פשוט - 300-1,000 ש"ח

מזרן זוגי של מותג - 1,000-3,200 ש"ח

מזרן זוגי אורטופדי של מותג - 2,200-5,600 ש"ח

סוג : מזרן יחיד

טווחי מחירים מזרן יחיד עם קפיצים

מזרן יחיד פשוט - 300-1,200 ש"ח

מזרן יחיד של מותג - 1,400-2,800 ש"ח

מזרן יחיד אורטופדי של מותג - 2,000-5,000 ש"ח

טווחי מחירים מזרן יחיד ללא קפיצים

מזרן יחיד פשוט - 300-1,000 ש"ח

מזרן יחיד של מותג - 1,000-2,200 ש"ח

מזרן זוגי אורטופדי של מותג - 2,000-4,400 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 02.09.19

ט.ל.ח

 

טיפים עבור מזרונים

אחת הפרסומות המרשימות ביותר, ברעיון שלה יותר מאשר בביצוע הטכני, שראיתי בחיי הייתה פרסומת של חברת מזרונים. לפני שנים מספר חברה ידועה של איכות שינה שידרה פרסומת: עמוד השדרה אורז תיק ועוזב אותך, בעודך ישן, בגלל שאינך דואג שיהיה לו נוח ופשוט "נשבר לו". הפרסומת הזו נחרטה כל כך עמוק בתודעתי בגלל בעיות כאבי הגב, שלא זרים לאף אדם בימינו.


כאבי גב

לכאורה, רובנו לא עובדים היום בשדה ולא סוחבים אבנים ענקיות לבניית הפירמידה, אז למה אחוזים גבוהים כל כך מהציבור סובלים מכאבי גב? ההשערות רבות מאד וחלקן מופרכות עד גבול המדע הבדיוני- למשל יש הטוענים כי במזוננו ישנם כמויות גדולות של הורמונים נשיים ולכן כולנו מעוותים ומופעלים באופן "לא תקין", לכן גם עמוד השדרה שלנו לא יושב במקומו הראוי וסוחב יותר מדי- אצל הנשים אפשר לראות זאת בגדילת השדיים הענקיות, תופעה שלא הייתה נפוצה כל כך לאורך ההיסטוריה. ואולי אנשים פעם פשוט לא התלוננו.


לישון על הרצפה

תהיה הסיבה לכאבי הגב מה שתהיה, בני דורנו לא סובלים כאב ולכן עלינו למגר אותו. רק במקום לקבוע 4 כדורי אופטלגין כל יום עוד לפני שפוקחים את העיניים בבוקר, אולי כדאי לשמור על אורח חיים בריא. תזונה והתעמלות עוזרות ליציבה ולהרכב העצם, כמובן, אבל גם מנוחה ראויה- על מזרונים נוחים חשובה. פעם אנשים ישנו על הרצפה, בריכוך של שמיכה או שתיים- משטח אחיד, שלא נע וקשה- אלה הם הדברים שאנחנו צריכים לחפש גם בעת רכישת מזרנים לבני המשפחה שלנו.


דרגת רכות

אל תתפתו לחשוב שרך זה טוב. הדרך הטובה ביותר לראות את זה הינה מזרני תינוקות. הסיבה שרק מזרנים קשים עומדים בתו התקן פשוטה- תינוק יכול לשקוע בתוך כרית רכה ולהיחנק באם יפלוט. אבל בנוסף- הרכות נותנת לנו לעצב את המזרן לפי צלמנו- לאו דווקא דבר טוב אם אנחנו לא כליל המושלמות, ואף אחד הרי לא. מזרון קשיח שומר על עמוד השדרה שלכם ישר, דבר החשוב תמיד למנוחה ובעיקר במזרוני ילדים ותינוקות עבור גדילה נכונה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא מזרונים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

עדכונים אחרונים