×


תפריט נגישות

מחירון מזותרפיה

 

כמה עולה טיפולי מזותרפיה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מזותרפיה מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "כל מה שרציתם לדעת על מזותרפיה".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות יופי בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לטיפולי מזותרפיה, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות למזותרפיה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפול מזותרפיה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון מזותרפיה עודכן בתאריך 20.05.23

ט.ל.ח

טיפולי פנים מזותרפיה באמצעות דיקור
מחיר : 2,500-7,000 ₪

 

טיפולי פנים מזותרפיה ללא מחטים
מחיר : 1,000-7,000 ₪

 

סדרת 10 טיפולי מזותרפיה נגד נשירת שיער
מחיר : 7,000-8,000 ₪

 

טיפול בודד לנשירת שיער באמצעות מזותרפיה
מחיר :- 800-1,000 ₪

 

מזותרפיה לטיפול בבעיות כאב
מחיר : 1,000-8,000 ₪

כל מה שרציתם לדעת על מזותרפיה

 


טיפול היופי שחודר עמוק

 

מדע היופי משתכלל כל הזמן. בעבר, כשדיברו על עור פנים יפה, חשבו שצריך להתייחס אך ורק למובן מאליו: כלומר מה שנראה על פני השטח. לכן כדי לשמור על עור פנים רענן, חלק וקורן – האמינו שכל מה שנדרש זה למרוח עליו חומרים שונים, משחות וקרמים. ולהסתפק בזה.

 

היום אנו כבר מבינים שלגבי העור, כמו לגבי כמעט כל תחום – צריך לנקוט בגישה הוליסטית: הכל תלוי בהכל. כל חלק בגוף תלוי בתקינותו של חלק אחר בגוף, וכמובן שהגוף והנפש תלויים זה בזה וגם בסביבה. עור יפה תלוי בעשרות גורמים: תזונה, פעילות גופנית, מידת החשיפה לשמש, שעות שינה, סטרס, וכמובן: גיל וגנים. לא בכל הגורמים הללו ניתן לשלוט, אבל חלקם בהחלט תלוי בבחירות שאנו עושים בחיי היומיום שלנו. וחשוב שנבחר נכון.

 

גם בכל הקשור בתחום טיפולי קוסמטיקה וטיפוח העור, כדי להגיע לתוצאות ארוכות טווח -  צעדנו, בזכות המדע, דרך נכבדה.

 

אנו מבינים היום שהעור הוא אכן איבר נפלא, המכסה את פני כל שטח הגוף כמעט ומשקלו מהווה 15% ממשקל גופנו. אבל העור הוא לא רק מעטה חיצוני.

 

יש לו שלל תפקידים הנדרשים לתחזוקת גופנו ולעצם החיים. לכן הוא איבר מורכב ומרתק. וכדי לשמור על היופי והבריאות שלו צריך להתייחס לכל השכבות, לכל התפקודים ולכל המימדים שלו.

 

בניגוד למה שנראה במבט ראשון - לעור יש עומק. בכל המובנים של המילה. וככל שנעניק לו טיפול שחודר לשכבות עמוקות יותר שלו – כך הטיפול יהיה מוצלח יותר ותוצאותיו יישארו לאורך זמן ממושך יותר.

 

מזותרפיה הוא אחד הטיפולים המתקדמים הקיימים היום בעולם הקוסמטיקה, והוא פרי מחקר ופיתוח ארוכי שנים בתחומי רפואה אסתטית.

 

יתרונותיו הבולטים של טיפול מזוטרפיה נעוץ בעובדה שזהו אחד מהטיפולים הקיימים הבודדים שאכן חודרים לעומק שכבות העור ולא מסתפקים במריחת חומרים חיצונית.

 

מה זה מזותרפיה למעשה? על כך נרחיב בהמשך. אך כדי להבין זאת נקדיש תחילה מספר מילים להרכב העור.


הרכב העור


אל תיבהלו, זה לא הולך להיות שיעור באנטומיה. אבל כל מי שנושאי טיפוח ויופי קרובים ללבו – כדאי שידע כמה מושגי יסוד על הרכב העור.

 

העור מורכב משלוש שכבות:

 

1. השכבה העליונה, הנראית לעין, המכונה אפידרמיס, ואין בה כלל תאי עצבים או כלי דם. שכבה זו, על אף שכולה בעובי של 0.2 מ"מ בלבד, מתחלקת בעצמה לארבע שכבות, או אזורים, המורכבים מתאי עור מסוגים שונים. רק בשכבה הרביעית קיימים תאים בעלי יכולת לשכפול וחידוש תאי העור.

 

2. השכבה האמצעית, המהווה את רובו של מסת העור, קרויה דרמיס (שפירושו "עור"). בשכבה זו מצויה רשת צפופה של כלי דם שתפקידם לספק הזנה ואת כל הדרוש לתפקודם התקין של תאי העור.

 

3. השכבה התחתונה – היפודרמיס – מכילה רקמת שומן ותפקידה לבודד את העור ולספק לו הגנה, ולקשר בין העור וחלקי הגוף הפנימיים.

 

כעת, לאחר שהבנו עד כמה העור מורכב ורב שכבתי, ניתן להבין ביתר קלות מדוע טיפול בשכבה החיצונית בלבד אינו מספק.

 

חשוב לדעת: התאים בשכבה העליונה של העור, האפידרמיס, הם ברובם תאים קרניים קשים שאינם מאפשרים חדירה של רוב החומרים. הסיבה לכך היא פשוטה:

 

אחד מתפקידיו בראשיים של העור הוא להגן על האיברים הפנימיים שלנו מהעולם החיצון. לכן העור, שאולי נראה רך ועדין במבט ראשון, הוא למעשה שכפ"ץ רב עוצמה ואחד החומרים המבודדים היעילים והמתוחכמים בטבע.

 

השכבה העליונה שלו היא למעשה מסננת צפופה של תאים המונעים חדירה.

 

המשמעות של זה לעולם היופי והקוסמטיקה: גם אם את משתמשת בקרמים יקרים, העשויים מחומרים נדירים – רובם לא יחדרו אפילו את השכבה העליונה ביותר של האפידרמיס. ובוודאי שלא יגיעו גם לשכבות העור העמוקות יותר.

 

נכון, מריחת קרמים ולחות הם שגרת טיפוח מבורכת ואף הכרחית החל מאמצע שנות ה-20, מכיוון שליחוח ושימון תאי העור החיצוניים יעניקו להם גמישות וברק. ובזה אסור לזלזל.

 

אבל אם אנחנו מעוניינים בטיפול שבאמת מעניק פתרון יותר עמוק – במלוא מובן המילה, וכמובן גם לאורך זמן רב יותר – חייבים להשתמש בשיטה שמצליחה לחדור את שכבת ההגנה של האפידרמיס ולהגיע גם לשכבות העור העמוקות יותר.

 

השיטה של טיפולי מזותרפיה היא אחת השיטות הבודדות שיודעת לעשות זאת.

מה היא מזותרפיה?


הסינים הקדמונים הבינו כבר לפני מאות שנים את יכולת הריפוי המופלאה של דיקור העור.

 

הם הבינו שכדי לטפל במגוון רחב של מחלות או בעיות, או סתם כדי לשפר או לשנות – יש לחדור את שכבת העור החיצוני הכמעט בלתי חדירה. ואכן, דיקור סיני היא שיטת טיפול יעילה למגוון רחב של בעיות, ורופאים רבים ממליצים עליה כיום כטיפול משלים או יחידי.

 

המזותרפיה מקבלת את השראתה מצד אחד מחוכמת הסינים העתיקה, בשילוב עם חידושי המדע המתקדמים ביותר. למעשה המזותרפיה הקוסמטית התפתחה מתוך הרפואה הקונבנציונאלית, שבה קיים ענף מזותרפיה לטיפול בבעיות כאב (ועל כך בהמשך).

 

המילה מזותרפיה מורכבת מהמילים: "מזו" – אמצע. הכוונה לשכבה האמצעית של העור ו"תרפיה" שמשמעותה ריפוי. וביחד: ריפוי על ידי הגעה לשכבת האמצע. באמצעות דיקור מוחדרים בשיטה זו חומרים שונים אל תוך העור למטרות טיפולים קוסמטיים או למטרות ריפוי.

 

נסקור כאן כמה משיטות המזותרפיה הנפוצות:


• טיפולי פנים מזותרפיה – שיטת טיפולים קוסמטיים מתקדמת למטרת הצערת עור הפנים, חידוש ושיקום העור וכן טיפולי אנטיאייג'יניג.

 

באמצעות שיטה זו מוחדרים עור, על ידי דיקור, חומרים מזינים טבעיים, מהסוג שהעור מייצר בעצמו אך נוכחותם מתדלדלת עם השנים: מינרלים וויטמינים שונים, חומצות בסיס וחומצות אמינו וכן חומרים כגון חומצה הילוריאנית, המעניקים נפח לפנים ומעודדים ייצור מוגבר של קולגן.

 

קיימות מספר שיטות דיקור בהם משתמשים המומחים: באמצעות "אקדח" מחטים מיוחד, או באמצעות "רולר" של מחטים זעירות. יש רופאים וקוסמטיקאיות הדוגלים בשיטת דיקור שאינה כוללת החדרת חומרים, זאת מכיוון שעצם הדיקור וההגעה לשכבת האמצע - גורמים לעור להתחדש וליצור קולגן, כתגובה לדיקור.

 

בדרך כלל מדובר בסדרה של טיפולים. האזורים הפופולריים לטיפולי מזותרפיה קוסמטיים: הפנים, הצוואר, אזור המחשוף וכפות הידיים.

 

הטיפול אינו כואב (אך יש מטופלות שהוא גורם להן אי נוחות קלה ותחושת עיקצוץ) ולרוב אינו מותיר סימנים.

 

הטיפול אינו מצריך תקופת התאוששות. מי שעברה טיפולי מזותרפיה מדווחת על עור בעל מראה צעיר יותר, רענן, מתוח וקורן, ובעיקר: טיפול המחזיק מעמד לאורך זמן.

 

• מזותרפיה ללא מחטים – שיטת מזותרפיה חדשנים, באמצעותה מוחדרים החומרים המזינים לעומק העור (עד לשכבת ההיפודרמיס!) ללא דיקור, אלא באמצעות הולכת חשמל.

 

בשיטה זו המכונה ונתופורופורזיס, זרם חשמלי חלש משמש נשא ומאפשר את חדירת השכבות העליונות של העור.

 

מטופלות שעברו את הטיפול מדווחות על עור מוצק וחלק לאורך תקופה ארוכה.

 

• מזותרפיה לשיער – שיטה לטיפול בבעיות שיער, במיוחד נשירה, שיער יבש, ושיער בעל מראה "עייף", לא בריא, חסר ברק, שביר ודליל.

 

בשיטה זו מוזרקים ישירות לקרקפת קוקטייל ויטמינים וחומרי הזנה טבעיים. החומרים מגיעים לזקיקי השיער ומבטיחים את הזנת השיער מהבסיס, וצמיחת שיער בריא, חזק וקורן.

 

• מזותרפיה לטיפול בבעיות כאב – עוד לפני פריצת המזותרפיה הקוסמטית, השתמשה הרפואה בהחדרת חומרים לשכבות העור כדי לרפא בעיות כאב שונות.

 

הטיפול ניתן בהזרקה, בדרך כלל על ידי רופאים במרפאות כאב, וניתן לשלל בעיות כאב, כגון: כאבי שרירים, דלקות, כאבי גב וצוואר, בעיות אורתופדיות שונות, בעיות הנובעות מהסתיידות ועוד.

 

יתרונות השיטה: מונעת או מפחיתה את השימוש בכדורים ובתרופות שונות, בעלות תופעות לוואי. בנוסף ניתן להזריק קרוב למקור הכאב ובכך לזרז את הטיפול ואת הפחתת הכאב.

 

ההחלטה לבצע טיפול מזותרפיה גוררת שאלות רבות, כגון יתרונות וחסרונות מול שיטות אחרות, תוצאות מזותרפיה לפני ואחרי, והאם קיימות בשיטת מזותרפיה תופעות לוואי? לכן אין מנוס מלערוך סקר שוק, להתקשר לכמה מהמכונים הקרובים למקום מגוריכם המציעים טיפולי מזותרפיה ולהיפגש עם המומחים שנשמעים לכם רציניים, מנוסים ואמינים.

 

גם בתחום מזותרפיה השוואת מחירים חשובה ביותר, וכדאי להשוות ולשאול כמה עולה מזותרפיה. קיימים פערים בין המכונים השונים, אך אם לא תתפשרו לבסוף תמצאו את המכון הנכון, שיבצע טיפול מזותרפיה מקצועי, אשר ייתן את התוצאות המקוות ולאורך זמן במחירים הוגנים.

 

הבהרה חשובה


*** מחירי מזותרפיה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות למזותרפיה מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.