×


תפריט נגישות

מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות

כמה עולה מוצרי פרסום וקידום מכירות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של בתי דפוס בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר למוצרי פרסום וקידום מכירות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה מוצרי פרסום לעסקים?

סוג מוצר כמות מינימום להזמנה טווחי מחירים
      
מצתים 200 0.9-2 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
שקיות אל בד 100 1.5-3.5 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
עטים 200 0.6-2 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
עצי ריח 200 1.5-3 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
חולצות 200 10-16 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
יומנים 200 10-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
יומני כיס 200 5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
לוחות שנה 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
כובעים 200 3-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
כובעי רשת 200 4-8 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
שעוני קיר 100 15-30 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
דיסק און קי  100 20-30 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
עכבר מחשב 200 25-50 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
פד לעכבר מחשב 200 15-25 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
קופסא לכרטיסי ביקור 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
מעמד לכרטיסי ביקור 200 8-15 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
מחשבון ממותג 200 12-25 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
מחזיק תגי שם ממותג 1,000 3-5 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
מחזיק מפתחות 200 5-10 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
ספל עם הדפסה 300 7-17 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
סוכריה עם לוגו 2,000 1-1.5 ש"ח (מחיר ליחידה)
      
שוקולד עם לוגו 1,000 1-2 ש"ח (מחיר ליחידה)

** כל המוצרים מופעים עם לוגו העסק או הארגון

 

ט.ל.ח

 

הכל על מוצרי פרסום וקידום מכירות לעסקים

מוצרי פרסום וקידום מכירות מאפשרים לך למתג את העסק ולשווק אותו ביעילות. במציאות הכלכלית המורכבת בה חברות ועסקים מתמודדים עם תחרות וקשיים יש למנף את העסק ולשמור על קשר רציף עם הלקוחות. מוצרי מיתוג לעסק כמו עטים עם לוגו, חולצות, פדים לעכבר, כוסות עם פרסום לוגו העסק, ריחניות לרכב, מחזיקי מפתחות, מגנטים וכדומה, כולם תורמים לקידום ולמיתוג העסק ומאפשרים ללקוח למצוא את פרטי העסק בקלות ומול עיניהם. כמו כן, כדאי לדעת כי כל אדם אוהב לקבל מתנות שימושיות ולכן יש חשיבות גבוהה לפנות לשירותי חברות למוצרי פרסום לעסקים וליהנות ממבחר עצום של מוצרי קידום מכירות ייחודיים, רובם שימושיים, ובחברות אלה ניתן לרכוש גם מתנות לעובדים לפני החגים ומוצרי מיתוג שונים במחירים משתלמים.


גימיקים ללקוחות

עסקים בארץ משתתפים בתערוכות, בכנסים ובאירועים עסקיים שונים. כמו כן, לקוחות העסק מבקרים בחנות, במשרד או במפעל ועל מנת לקדם את המכירות חשוב מדי פעם להפתיע את הלקוחות עם גימיקים שונים כמו דפי ממו עם פרטי העסק, מחזיקי מפתחות לפרסום, עטים לפרסום עם הדפס שם החברה, פנסי לד קטנים ממותגים ועוד כהנה וכהנה מתנות לקידום מכירות.

כמו כן, יש מגוון רחב של מוצרים מודפסים כגון חולצות עם לוגו העסק, ריחניות לרכב עם לוגו העסק, עטים, פוסטרים ומגנטים מעוצבים. כך, הלקוח שמח לקבל מתנה או גימיק מקורי וייחודי ואתם, כבעלי העסק, ממתגים את החברה שלכם ומאפשרים ללקוח ליצור עמכם קשר בקלות מאחר ופרטי העסק מופיעים לפניו.

כך לדוגמה ניתן לראות עסקים רבים המדפיסים מגנטים אותם מצמידים למקרר או לכל משטח מתכתי אחר אך חשוב לגוון ולבחור בכל פעם גימיקים חדשים ללקוחות. לחברות קד"מ יש מגוון רחב של מוצרי שיווק וקידום מכירות וניתן לעיין בקטלוגים של החברות באתר ולבקש המלצות על גימיקים חדשים או על מתנות מקוריות לעובדים לפני החגים.


ממי להזמין מוצרי פרסום?

אם אתם מחפשים חברות למוצרי פרסום לעסקים תוכלו לבקש המלצות מקולגות אך בעידן האינטרנט קל למצוא חברות למוצרי שיווק ופרסום וגם באתר ניתן לקבל המלצות על חברות קד"מ מקצועיות, אמינות ומובילות. חשוב לבחור חברה מקצועית המציעה גימיקים חדשים ולא רק את מוצרי קידום המכירות הסטנדרטיים. בדיוק כפי שאתם נוהגים להעניק ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים מוצרי קידום מכירות כך גם המתחרים עושים ולכן מומלץ לבחור מוצרים מקוריים וייחודיים תוך דגש על מתנות מקוריות, מפתיעות ושימושיות. כמעט כל לקוח ישמח לקבל תיקי אל בד, ריחניות לרכב, פנסים, מחזיקי מפתחות, פדים לעכבר ומוצרים נוספים. מדי שנה מציעות החברות המתמחות בנושא גימיקים חדשים וכך ניתן לגוון ולהבטיח כי הלקוח שלכם יקבל מתנה מקורית וייחודית אותה ישמור.


כמה עולה מוצרי פרסום?

על מנת להזמין מוצרי פרסום וקידום מכירות לעסק חשוב לערוך סקר השוואת מחירים. לפני כן, מומלץ לפנות באמצעות האתר לחברות המתמחות בנושא ולהתרשם מהקטלוגים של המוצרים באתר שלהן. לרוב, תוכלו למצוא מחירון מקיף ומלא באתר של החברות וכדאי לקבוע תקציב מראש וכך קל יותר לבחור את המוצרים המתאימים לכם. המחיר משתנה בין המוצרים השונים ויש השפעה לכמות המוזמנת ולאיכות המוצר. יש מוצרי קידום מכירות טכנולוגיים כמו זיכרון נייד עליו חורטים או מדפיסים את שם העסק ויש מוצרים יחסית פשוטים כמו דפי ממו ומחזיקי מפתחות. יש מוצרים העולים שקלים בודדים ואף עשרות ויש מוצרים יקרים יותר שיכולים להגיע לכמה עשרות שקלים ויותר. אגב, חברות למוצרי פרסום וקידום מכירות מציעות לרוב גם מתנות לעובדים לחגים ולאירועים שונים ומגוונים ומחיר המתנות משתנה בהתאם למוצר הנבחר. כך לדוגמה, ניתן להזמין סלסלות שוקולדים עם יין בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים ומרהיבים, שעונים, מוצרי דפוס מיוחדים ועוד.

 

מוצרים לחיזוק המסר השיווקי- פרסום ירוק

מוצרי שיווק ומוצרי קידום מכירות נועדו לחזק ולהעביר את המסר השיווקי של החברה או הארגון. למעשה, מוצרי מיתוג לעסק משלימים את פעילות השיווק ויחסי הציבור של החברה והם תורמים לחיזוק המותג, ליצירת קשר נוחה ויעילה עם העסק ולחיזוק מעמדה בקרב לקוחות. כך לדוגמה חברות רבות מעוניינות למתג עצמן כחברה ירוקה המקפידה על נושא איכות הסביבה. לכן, ניתן לפנות לחברות למוצרי קידום ולרכוש דרכן מוצרי פרסום ירוקים כמו ניירות ודפי ממו מנייר ממוחזר עם לוגו של העסק, תיקי בד, פנקסים מנייר ממוחזר ועוד. כמו כן, ניתן לעטוף את המוצרים בנייר אריזה ממוחזר וכך ממתגים את העסק כחברה ירוקה הדואגת לסביבה.


מוצרי קידום אהובים ופופולאריים

ביקור במספר אתרים של חברות המייצרות ו/או מייבאות מוצרי קידום ופרסום מגלה לכם עולם נפלא עם שלל מוצרים ייחודיים. לכל מוצר פרסום וקידום יש יתרונות משלו ולכן מומלץ לקבל ייעוץ מנציגי החברה המקצועיים והמנוסים. חברות למוצרי פרסום וקידום מכירות מומלצות ישמחו לסייע לכם בבחירת המוצרים המתאימים לכם לפי אופי העסק ופעילותו, סוג הלקוחות, כמות נדרשת ומגבלות התקציב. בין המוצרים הנפוצים ניתן למצוא אביזרי מחשב ממותגים (פדים לעכבר, דיסק און קי, עכברים למחשב, מפצלי USB, מתאמים מעוצבים למחשב ועוד), מוצרי נייר כמו פנקסים, דפי ממו וכד', תיקים, לוחות שנה, שעונים ועוד. יש מבחר גדול של מוצרים חזותיים וכך לוגו העסק ופרטיו מופיעים מול עיני הלקוח וכך ניתן להעביר גם מסר שיווקי מקורי ומעניין.


מוצרי פרסום השוואת מחירים

כפי ששמתם לב יש מבחר עצום ומגוון של מוצרי קידום, מוצרי שיווק לעסקים ומוצרי קידום מכירות. כמו כן, לחברות מומלצות למוצרי קידום מכירות יש מבחר גדול של מתנות לעובדים ומוצרים נוספים. לאחר שקיבלתם ייעוץ הגיע הזמן לערוך סקר השוואת מחירים. באמצעות האתר תוכלו למלא שאלון קצר ולשלוח אותו לחברות המומלצות עליהן תוכלו לקרוא חוות דעת מגולשים שנעזרו בשירות שלהן בעבר. לאחר שליחת הטופס תקבלו הצעות מחיר ישירות למייל שלכם עם פירוט לגבי כמויות, מוצרים ומחירים וכך תוכלו במהירות וביעילות להשוות מחירים ולקבל החלטה נכונה וכלכלית.

יש שפע של מוצרי פרסום וקידום מכירות בשוק ולכן חשוב לפנות לחברות מומלצות המציעות ייעוץ מקצועי והתאמת המוצרים לסוג העסק, לתקציב, לסוג הלקוחות ובהתאמה למטרה לשמה מעניקים את מוצרי הקידום, המתנות או מוצרי השיווק השונים. באמצעות האתר תוכלו לקרוא המלצות על חברות מובילות, להשוות מחירים בקליק וליהנות ממבחר גימיקים חדשים ללקוחות במחירים משתלמים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על מוצרי פרסום וקידום מכירות ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.מחירון דפוס