מחירון מופעי טלפתיה

כמה עולה מופעי טלפתיה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון מופעי טלפתיה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של אמני חושים המבצעים מופעי טלפתיה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

טווחי מחירים מופעי טלפתיה

מופע טלפתיה לאירוע קטן: 3,000-6,000 ש"ח

מופע טלפתיה לאירוע גדול: 6,000-12,000 ש"ח

*מחירון עודכן בתאריך 02.6.19

 ט.ל.ח

 

מדריך מופעי טלפתיה

אחד מאותם אירועים מקדימים שהנם בגדר חובה לחתונה, הנה מסיבת הרווקות. מי כמונו הבנות יודע לנצל את חברת זולתה וליהנות, כמו שרק המון בנות בחדר אחד, יכולות. נכון הדבר שבד"כ אין צורך בבידור מושקע במיוחד- הרי קבוצת בנות תמצא את עצמה עמוק בתוך תהליך התחברות בערך כעשרים דקות לאחר תחילת הערב. בעיקר אם תוסיפו לזה משקאות מרעננים, תאורה הולמת ומוזיקה רכה. אבל לאחרונה מוזמנים לאירועים כאלה לא רק החברות, האחיות, הגיסות ובנות הדודות אלה גם נשים מהדור הקודם יותר- אלה בגילה של אימא ואולי אפילו סבתא. אז איך מגשרים על פער הגילאים ויוצרים אירוע אחיד, ללא מחנות?


הקפה, הקלפים ובעיקר הראש

נשים כנשים אוהבות בד"כ את ההתעסקות במיסטי ובלא נודע. מעטות קבוצות הנשים שיארחו קוראת בקפה או פותחת קלפי טארוט שיישארו אדישות. אם כי החיסרון הגדול של שיטות כאלה הנן העמקת היתר: כל אחת רוצה לדעת לעומק מה צופן לה העתיד, אך לא בטוח שהיא רוצה לשטף בכך את הדודה או לצורך העניין- אולי אף אחת אחרת. פתרון מעולה לערבים של מסיבת רווקות שפונים בכיוון הנסתר והמיסטי יכולים להיות מופעי טלפתיה. מופע נסתר איכותי יבדר גם את הסקפטיות שבנינו וייתן לאורחות שלנו בילוי מקסים, מקורי ובלתי נשכח.


הכל עניין של זמן

את מופעי טלפתיה אפשר להזמין בתחילת הערב, לשבירת הקרח ולראות לאן זה הולך. ייתכן שהמופע יסתיים לאחר שעה בלבד, אבל בשלב הזה כבר השיחה קולחת, האלכוהול זורם בכוסות והצחוק מהדהד בחדר כולו. סודות מתחילים להתגלות בין הדורות ובעצם, אין שום צורך בתיווך נוסף. גם מופעים ארוכים יותר אפשריים, אבל כדאי לבדוק אותם מבעוד מועד- לא תרצו לשעמם את האורחות שלכן במופע מייגע מדי ולהעכיר בכך את האווירה.


דע את קהלך

למרות הנאמר לעיל יש לזכור כי מופעי טלפתיה אינם מתאימים לכל קהל. אנשים הנוטים להתחבר בקלות ומעדיפים ערב חברתי מאשר מופע יעדיפו ערב קריוקי או משהו בסגנון, שיש יותר שליטה עליו. בכל מקרה, אל תשכחו להכין משחק או שניים ליתר בטחון.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא מופעי טלפתיה ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.