×


תפריט נגישות

מחירון מוסך הסדר

כמה עולה שירותים של מוסך הסדר ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון שירותי מוסך הסדר מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסכי הסדר בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ממוסכי הסדר מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

מחירון פחחות רכב

סוג עבודת פחחות רכב וטווחי מחירים
   
תיקוני פחחות באחד מחלקי הרכב  
   
תיקון מעיכה קלה באחד מחלקי הרכב
600-1,200 ש"ח
   
תיקון שפשוף קל באחד מחלקי הרכב
600-1,200 ש"ח

 

תיקון פגושים רכבים פרטיים

תיקון פגוש (טמבון) קדמי לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) קדמי מפלסטיק לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי מפלסטיק לרכב פרטי
700-1,200 ש"ח
   
החלפת פגוש חדש - מקורי לרכב פרטי
2,000-3,000 ש"ח
   
צביעת פגוש (טמבון) לרכב פרטי 
300-700 ש"ח

 

תיקון פגושים רכבים מסחריים

תיקון פגוש (טמבון) קדמי לרכב מסחרי
1,000-2,000 ש"ח
   
תיקון פגוש (טמבון) אחורי לרכב מסחרי
1,000-2,000 ש"ח
   
החלפת פגוש חדש - מקורי לרכב מסחרי
2,000-4,000 ש"ח
   
צביעת פגוש (טמבון) לרכב מסחרי
700-1,500 ש"ח

 

תיקוני דלתות רכבים פרטיים  

תיקון דלת לרכב פרטי אחרי מעיכה קלה
1,000-2,000 ש"ח
   
תיקון דלת לרכב פרטי אחרי שריטה
700-1,500 ש"ח
   
החלפת דלת לרכב פרטי
1,000-3,000 ש"ח
   
צביעת דלת לרכב פרטי
300-700 ש"ח

 

תיקוני דלתות רכבים מסחריים 

תיקון דלת לרכב מסחרי אחרי מעיכה קלה
1,000-3,000 ש"ח
   
תיקון דלת לרכב מסחרי אחרי שריטה
700-2,000 ש"ח
   
החלפת דלת לרכב מסחרי
1,500-4,000 ש"ח
   
צביעת דלת לרכב מסחרי 
500-1,500 ש"ח

 

תיקון מכסה מנוע רכבים פרטיים   

תיקון פחחות מכסה מנוע
1,000-2,500 ש"ח
   
תיקון צבע מכסה מנוע
700-1,500 ש"ח
   
החלפת מכסה מנוע חלופי
1,000-2,500 ש"ח
   
החלפת מכסה מנוע מקורי
2,000-3,500 ש"ח

 

צביעת רכבים

צביעת רכב פרטי בצבע לבן
2,000-4,000 ש"ח
   
צביעת רכב פרטי בצבע מטאלי
2,500-5,000 ש"ח
   
צביעת מכסה מנוע רכב פרטי
500-1,500 ש"ח
   
צביעת גג רכב פרטי
1,000-1,700 ש"ח
   
צביעת דלת רכב פרטי
400-600 ש"ח

ט.ל.ח

 

דפקתם את הרכב? תאונה? עזבו אתכם מהביטוח רוצו לפחח

הטעות הנפוצה במקרה של תאונות דרכים היא לרוץ אל חברות הביטוח. מסתבר שלא תמיד זה הפתרון הנכון, להיפך, פניה אל חברות הביטוח תגרום לכם לשלם יותר על הפרמיה בעתיד ויתכן שחברות הביטוח לא יסכימו לבטח אתכם. הנה המדריך המלא לתיקון הרכב לאחר תאונה מבלי לפנות ישר אל חברות הביטוח.


למה לא כדאי לפנות אל חברות הביטוח במקרה של תאונה?

מוסכי מומחים לפחחות רכב שחלקם הגדול הוא גם מוסך הסדר, ואין זה משנה היכן בישראל אתם גרים ותפנו אל חברות הביטוח, הם יקשרו אתכם אליו בהקשר של מוסך מקצועי לפחחות וצביעת רכבים. מוסך הסדר מקצועי הוא מומחה פחחות רכב המכיר כמעט את כל הסיפורים וסוגי התאונות ויש באפשרותו לחסוך לכם במחיר ההשתתפות העצמית ולעיתים קרובות אפילו לא תשלמו כלל על ההשתתפות העצמית, תקבלו רכב חילופי, נציג של המוסך יטפל בכל הניירת מול חברות הביטוח, עורכי הדין ושאר הצדדים במקרה של נזק פחחות לאחר תאונת דרכים, בקיצור המוסך יתן לכם שירות מ א-ת ואתם לא תצטרכו להוציא שקל מהכיס.

במקרים רבים של רכבים המגיעים דרך מוסך ההסדר הוא משתומם מדוע אנשים אינם מעדיפים לפנות ישירות אל פחח רכב וסוגרים הכל דרך חברת הביטוח. מדובר בפעולה שגויה שאמנם לתאונה הנוכחית היא פותרת את הבעיה כמעט ללא תשלום, אך לטווח הארוך היא עלולה להזיק, לייקר את הפרמיה ואף לתת לגיטימציה לחברות הביטוח שלא לבטח אתכם בעתיד. חשוב לדעת כי נדרשות 3 תביעות ביטוח בלבד שלאחריהן תוכל חברת הביטוח לקבל החלטה בעלת תוקף חוקי שלא לבטח אתכם. לא, גם המתחרות בשוק לא יעוטו עליכם כלקוחות. על מנת לבטח את הרכב תאלצו לשלם סכומים כבדים של אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים. ומדובר על תקופת ביטוח שך שנה בלבד.


דרוש פחח באזור מגוריכם

מרבית תאונות הרכב מסתכמות בנזק של פחחות בלבד. מומלץ לחפש מוסך קרוב לאזור מגוריכם כמו נניח אדם הגר באזור ב"ש יחפש "פחחות רכב בבאר שבע", כך תמצאו את המוסך הקרוב והאמין. כשאתם מחפשים מוסך פחחות וצבע בבאר שבע אל תלכו למוסך שאינכם מכירים, במקרה הזה גם פחות כדאי לסמוך על מילה של חברים. השיטה הטובה ביותר למצוא מוסך פחחות רכב בדרום, היא לחפש בגוגל, מילים כמו: תיקוני פחחות וצבע בבאר שבע, מוסך פחחות בבאר שבע, פחחות מחירים, כל אחד יחפש באופן ממוקד לפי העיר בא הוא גר.

אל תסתפקו רק בשם המוסך, טלפון ודרכי הגעה. למדו מסיפורי הלקוחות על תיקוני נזקי פח ברכב או טיפולי הצבע שהוענקו ללקוחות. מי שמבצע עבודות כמו תיקוני פחחות רכב, וגם צביעת רכבים בבאר שבע, שמו הולך לפניו. הלקוחות ישמחו לפרגן על סיפורים יוצאי דופן של צביעת רכב ישן, צביעת מכוניות, תיקון נזקי שטח לרכבים ואפילו תיקוני שלדות.

 

חברות הביטוח חייבות לתת מענה לא רק לתאונות

לא הרבה אנשים יודעים, אך פרמיית הביטוח כוללת גם נזקי אקלים לרכב כמו: תיקוני בלאי מחשיפה לשמש. לרוב במקרים של תיקוני צבע לרכבים, מומלץ שלא להפעיל את הביטוח, במיוחד במקרה של חידוש צבע לרכב לפני מכירה בו יש לקחת בחשבון שהפרמייה של הרכב החדש תהיה יקרה יותר בשל שוויו בשוק.

 

תיקון מעיכה קלה לרכב

נסעתם רוורס ולא ראיתם איזו גדר או אבן, נכנסתם במישהו בקטנה וגרמת לתיקון שיפתר על ידי שפשוף וצביעה של חלק מהרכב? במקרים כאלה כדאי ללכת ישירות לפחח. הזמן שחברות הביטוח ישקיעו בבדיקת המקרה והניירת המיותרת הוא זמן יקר שאתם תשלמו עליו ברבות הימים.

גם במקרים מסובכים הדורשים רמונט כללי וצביעה של רכב שלם וצביעה של צביעת רכבים בתנור, כדאי לבדוק ולהשוות מחירים. ברוב המקרים הפחח יציע לכם מחיר טוב יותר. הרבה נהגים נוטים לחשוב תיקונים קטנים ללא הפעלת ביטוח הם יקרים יותר כי הפחח יציע לחברת הביטוח מחיר זול יותר, אולי זה נכון מבחינת ההסדר של הפחח מול חברת הביטוח, מבחינתכם זה לא תמיד משתלם. חברת הביטוח תגזור קופון שמן גם עליכם ולא תמיד כדאי לעשות זאת.

 

איך נכון לבצע תיקוני פחחות וצבע לאחר תאונות?

הדרך הנכונה לביצוע תיקון רכב לאחר תאונה היא לפנות קודם כל לפחח. גם אם מדובר במקרה של תיקון תאונות ביטוח הכולל תיקון טמבונים, כדאי לנסות למשוך את הצד השני אל המוסך ולא אל הביטוח. החלפת טמבון רכב כרוכה אמנם בעבודה, גם עבודת פחחות רכב בזול תדע לשמור על ערך הרכב. חשוב לבדוק כי המוסך מבצע פחחות וצבע לרכב בצבעים מקוריים על פי אישור איגוד המוסכים והיצרן. וכמובן שיש אחריות על עבודת המוסך.

 

כמה עולה פחחות לרכב?

במקרה של פחחות רכב מחירים נעים בין עשרות או מאות בודדים לתיקון מכונית שרוטה. יש לאמוד שריטות על הרכב בהתאם לגודל ולעומק השריטה. במקרים רבים צביעה דקה עם חומר מילוי תפתור את הבעיה כליל ולא תותיר כל סימן.

במקרים מסובכים יותר כמו פגיעות פח רכב או מכונית חבולה אומדן תיקון הנזק יעמוד על מאות ואפילו אלפי שקלים. התיקון כולל צבע לרכב, צבע לאוטו חייב להיות מקורי בהתאם להוראות היצרן מה שייקר את הליך התיקון.

חידוש צבע לרכב יעלה מאות שקלים בודדים. לרוב מדובר בהליך ניקוי יסודי עם וקס ופוליש, במקרים קיצוניים יצבע הרכב באופן מלא ואז המחיר יאמיר לאלפי שקלים. במקרה של חידוש רכבים הצבע עושה את כל ההבדל וכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר מומלץ להתייעץ עם פחח רכב מומלץ.

 

אלו טיפולי פחחות מומלצים לפגיעות פח לרכבים לאחר תאונה?

אין נכון ולא נכון, במקרה של טיפולי פחחות מומלצים לאחר תאונה כל מקרה נבדק לגופו. בדרך כלל המוסך ימליץ על אחד מהטיפולים הבאים: תיקון שפשופים בפח הרכב, תיקון אומנותי לשריטות ברכב, תיקון פחחות דלת רכב, בעיות צבע ברכב (בעיות כמו דהיית צבע, קילוף צבע, או כתמים בצבע הרכב). בעיות הנגרמות בשל שינויי אקלים כמו נזקי שמש ברכב (במיוחד ברכבים אירופאיים אנו נתקלים בבעיה שחברות הרכב לא לוקחות בחשבון את האקלים החם בישראל). צביעת כנף רכב– זהו אחד החלקים השכיחים בתיקון נזקים כתוצאה מתאונות דרכים, צביעת דלת רכב, צביעת גג רכב או החלפת דלת רכב.

לעיתים נדרשים תיקונים מיוחדים שידרשו תיקון יקר יותר כמו צבע מאטלי לרכב. זאת הסיבה שבגללה כדאי להמנע מרכישת רכבים בצבע מטלי. במקרים של תאונות יהיה יקר יותר לתקן אותם ובכלל יעלה יותר כסף לתחזק ולשמר את הצבע הזה.

 

כמה עולה לתקן מעטפת רכב?

התשובה המלאה היא תלוי. יש לא מעט משתנים שישנו את התשובה לשאלה זו. הפרמטרים הם תוצאה של סיבת הפניה למוסך, סוג הרכב, האם תרצו להשתמש בצבע המקורי וכמובן אומדן הנזק. בכל אופן לא מומלץ לפנות ישירות אל חברות הביטוח.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא מוסך הסדר ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.