×


תפריט נגישות

מחירון מוניות

כמה עולה מוניות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון מוניות מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך מוניות."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות מוניות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש מונית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות מוניות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה נסיעה במונית?

סוג שירות נסיעה במונית וטווחי מחירים
    
עלות מוניות לנתב"ג   
    
מונית לנתב"ג מתל אביב ואזור המרכז
-  150-200 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מחיפה והקריות
 - 500-600 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מירושלים
 - 300-350 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מבאר שבע
 - 400-450 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מאשדוד
 - 230-350 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מנתניה וישובי עמק חפר
-  220-250 ש"ח
    
מונית לנתב"ג מטבריה והסביבה
-  700-800 ש"ח
    
    
עלות מונית לימוזינה   
    
מונית לימוזינה לאירועים
 - 700-1,400 ש"ח (מחיר ליום)
    
מונית לימוזינה לנתב"ג מתל אביב
-  300-500 ש"ח
    
מונית לימוזינה לנתב"ג מירושלים
-  300-600 ש"ח
    
    
עלות מוניות בבאר שבע   
    
מונית בבאר שבע - נסיעה ביום  
- 20-30 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית בבאר שבע - נסיעה בלילה
-  25-35 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מבאר שבע לעומר - 40-60 ש"ח
    
מונית מבאר שבע למיתר - 50-70 ש"ח
    
    
עלות מוניות בראשון לציון   
    
מונית בראשון לציון - נסיעה ביום
- 30-45 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית בראשון לציון - נסיעה בלילה
- 35-50 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מראשון לציון לנתב"ג  
- 100-150 ש"ח
    
    
עלות מוניות בתל אביב   
    
מונית בתל אביב - נסיעה ביום
-  30-60 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית בתל אביב - נסיעה בלילה
-  35-70 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מתל אביב לנתב"ג
- 100-150 ש"ח
    
    
עלות מוניות בחיפה   
    
מונית בחיפה - נסיעה ביום
-  30-50 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית בחיפה - נסיעה בלילה
- 35-55 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מחיפה לנתב"ג
 -  450-600 ש"ח
    
    
עלות מוניות בירושלים   
    
מונית בירושלים - נסיעה ביום
- 35-50 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית בירושלים - נסיעה בלילה
- 40-65 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מירושלים לנתב"ג
- 200-350 ש"ח
    
    
עלות מוניות באשדוד   
    
מונית באשדוד - נסיעה ביום
- 25-40 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית באשדוד - נסיעה בלילה
- 30-45 ש"ח (מחיר משתנה פר אזור נסיעה)
    
מונית מאשדוד לנתב"ג
- 230-350 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

מדריך מוניות

הסיפור האמיתי (והמעצבן) על אורחים מחו"ל שבסך הכל רצו מונית

הסיפור הבא הוא מה שנקרא "סיפור מהחיים", ולצערנו הוא קורה לעיתים יותר מדי קרובות, כך שספק אם הוא עוד מפתיע מישהו. ובכל זאת כדאי להזכיר. הנה מה שמספרת מ':

התארחו אצלנו קרובי משפחה, משפחה נחמדה של זוג צעיר וילד קטן, שגרים בהונגריה ולא מבינים עברית. זה היה ביקורם הראשון בישראל, בעקבות הרהורים שצצו אצלם לאחרונה אולי "לעשות עלייה", מטעמים ציונים, כי באמת לא חסר להם כלום במדינתם.

כמובן שלאור כל זאת היה לנו מאוד חשוב שיקבלו רושם טוב על המדינה שלנו. דאגנו להם לתכנית ביקור עשירה, עם טיולים במגוון אתרים יפים בארץ, בילויים, אטרקציות ומסעדות. ואכן, זה היה ביקור מאוד מוצלח והם נהנו מאוד.

 

הדרך ארוכה היא ורבה

לקראת סוף הביקור, ביום שלפני החזרה שלהם לחו"ל, הם קבעו לבקר קרובת משפחה נוספת, שגרה בפרוור אחר של העיר לא הרחק מאיתנו, במרחק נסיעה של כעשר דקות, אולי רבע שעה כשיש פקקים ממש קטסטרופליים.

לא יכולנו להתלוות אליהם לביקור ולכן הצענו שייקחו מונית. ואז נזכרתי באפליקציה שהורדתי ממש לא מזמן, של אחת מהחברות הללו, שצצות לאחרונה כפטריות אחר הגשם, המאפשרות לך להזמין מונית מכל מקום בו אתה נמצא (אתם בוודאי מכירים את האפליקציות הללו: Get Taxi" ", הובר, "גו טקסי" של איגוד המוניות ועוד. אבל לא אציין כאן את שמה של האפליקציה הספציפית ממנה הזמנתי, כי אנחנו מדברים על העיקרון ולא עוסקים בהתנצחויות כנגד חברה זו או אחרת). ואכן, "נכנסתי" לאפליקציה, הקלדתי את המיקום, ותוך דקות ספורות הגיעה המונית המיוחלת. האורחים עלו עליה, הנהג הפעיל את המונה ונפרדנו לשלום.

לאחר מספר שעות הם חזרו מהביקור עייפים אך מרוצים. בארוחת הערב, רק תוך כדי השיחה, כבדרך אגב, הם ציינו את המחיר ששילמו על המונית: מספר מכובד בן שלוש ספרות. נדהמנו. אין שום סיבה בעולם שנסיעה ליעד הזה תעלה מעל 50 שקלים, ולרוב גם הרבה פחות. לשאלתנו הם סיפרו שהנסיעה ארכה חצי שעה, כי הנהג אמר להם שבשעה הזו יש פקקים והוא מכיר דרכים חלופיות להתחמק מהם, וכך נסע איתם כמעט בכל הרחובות הצדדיים שבעיר במשך כחצי שעה...

 

הבעייתיות שבמונה

אני לא רוצה להשמיץ ולהגיד שהנהג היה רמאי, ושהוא ניצל את העובדה שהנוסעים לא דוברים עברית ולא מכירים את האזור. בואו נגיד שבאמת הוא ניסה להיות יעיל ולהתחמק מפקקים. כך או כך, דבר אחד למדנו מהניסיון הזה: נסיעה הנמדדת באופן אוטומטי רק על ידי מונה – לא תמיד פועלת לטובת הארנק של הלקוח. אני את המסקנות שלי הסקתי, וספק אם עוד פעם אשתמש באפליקציה הזו, שכל כך הרבה כתרים ומחמאות קשרו לה בתקשורת.

ואכן, למחרת האורחים היו צריכים לטוס בחזרה לארצם, ולמרות שהצענו להסיע אותם, הם התעקשו לקחת מונית לשדה התעופה. אלא שהפעם החלטתי שאני לא סומכת על שום אפליקציה ועל שום מונה. התקשרתי לתחנת המוניות הטובה והוותיקה שלי, שאני משתמשת בשירותיה כבר שנים, ותמיד יודעת שיש שם על מי לסמוך. ללא ספק תחנת מוניות מומלצת.

 

אין תחליף לשירות האישי

קולו של חיים, הסדרן, בקע אלי מהטלפון כמו מכר חביב. לשמחתי הוא גם זיהה את קולי, וישר שאל לשלומי ושלום המשפחה. כשהוא שמע שאני מחפשת מונית לנתב"ג עבור קרובי משפחה מחו"ל,  תגובתו החמה, הנובעת מעומק לבו, לא איחרה לבוא: "בשבילך ובשביל האורחים שלך נעשה הכל. אנחנו כבר נדאג שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר", הכריז.

וכדי שיהיה בטוח שהוא אכן יעניק את השירות הטוב ביותר, "חקר" אותי חיים קצת לגבי האורחים והצרכים שלהם. האמת, הוא די הפתיע אותי. לא ידעתי שבתחנה יש כל כך הרבה סוגי רכב, סוגי שירות ואפשרויות. הוא שאל אם נרצה מונית גדולה או מונית קטנה, מונית 6 דלתות או מונית רגילה, מוניות ספיישל, מוניות ,VIP מוניות מפוארות, מונית לימוזינה... מסתבר שהם מציעים את כל סוגי השירות האלה ואני לא ידעתי. "יש אפילו מונית מפוארת לחתונה אם רק תרצו", הכריז חיים. "בשמחה, לקראת החתונה השנייה שלי", התבדחתי איתו.

 

כל כך הרבה סוגי שירות בתחנה אחת?

אמרתי לו שלאורחים אין דרישות גדולות, רק שתהיה מונית מרווחת ונקייה, ללא ריח של עישון (הם רגישים לכך) וכמובן: מזגן חזק במיוחד. חיים הבטיח שזו בדיוק המונית שתשלח אלינו במועד.

משב הרוח הרענן והידידותי שהפיצה האדיבות של חיים, סחפה אותי לשיחה עימו. סיפרתי לו על חלומם של אורחינו לעלות ולהשתקע בארץ, והדבר נגע אל ליבו. "זה אפילו יותר מדרבן אותנו לתת להם 'אחלה' שירות, שיראו מה זה הישראלים!", הצהיר. סיפרתי לו על שהותם בת השבועיים בישראל. "חבל שלא תיאמת את הביקור עם התחנה שלנו", אמר חיים, ולהפתעתי פירט שוב סוגי שירות שלא ידעתי שקיימים אצלם: "במקום להתרוצץ איתם ברחבי הארץ ולהפסיד ימי עבודה, יכולתם לתת לנו את העבודה ללוות אותם לסיורים בין האתרים היפים של ארצנו ולהיות שקטים", אמר חיים. והוא פירט: "נסיעות בינעירוניות זו המומחיות שלנו. יכולנו להעמיד לרשותם מונית עם נהג צמוד. יש לנו שירות בכל מקום בארץ: מוניות במרכז, מוניות תל אביב, מוניות ירושלים, מוניות חיפה, מוניות באר שבע, מוניות רמת גן, מוניות ראשון לציון, מוניות כפר סבא, מוניות רחובות ועוד – רק תגידו שם של מקום ואתר – אנחנו ניקח אתכם לשם, במחיר סביר שתואם מראש, בלי שום 'הפתעות' לא נעימות מצד המונה בגלל שבדרך היו פקקים או, לא עלינו, תאונה שעשויה להשבית את הכבישים לשעה ארוכה".


תמיד להשוות מחירים

הבטחתי לו שבביקורם הבא של האורחים (הם הבטיחו שיגיעו שוב, בקרוב) זה אכן מה שנעשה, אבל בינתיים צריך לדאוג לגבי הסעות לשדה תעופה בן גוריון. שאלתי אותו כמה עולה הסעות מוניות לנתב"ג, כי לגבי מוניות השוואת מחירים  תמיד מומלצת, אפילו אם מדובר בתחנה וותיקה וטובה שכבר הוכיחה את עצמה אין ספור פעמים. תעריפי מוניות משתנים מפעם לפעם וחשוב להיות עם היד על הדופק.

לשמחתי מהר מאוד הגעתי עם חיים לסיכום על עלות סבירה והוגנת. ידעתי שלא משנה מה יהיה בדרך: פקקים, בקשה של הילד לעצור לשירותים, או כל עיכוב מכל סוג אחר – אני יכולה להיות שקטה. המחיר יישאר אותו מחיר.

ואכן, למחרת בדיוק בשעה היעודה חיכתה לנו מונית נתב"ג שלנו. היא הייתה נוחה, נקייה ומרווחת בדיוק כמו שביקשתי. הנהג, גבי, נהג מונית מומלץ שבחר לנו חיים, הציג את עצמו. שמחנו לשמוע שהוא מבין אנגלית, חייכן ואדיב. הוא סייע לאורחים עם המזוודות ביעילות ובמהירות. נפרדנו מהם לשלום, הם נכנסו למונית ויצאו לדרכם.

 

ומי הדוגמה לשירות אדיב?

מספר שעות לאחר מכן, כשהם כבר בביתם, התקשרו נרגשים כדי להודות לנו על האירוח ותכנית הביקור שהכנו עבורם. הם לא חסכו במילים כדי לתאר עד כמה התרשמו מישראל ומהישראלים. הם ציינו כי למרות ששמעו שבישראל אין תודעת שירות מפותחת הם דווקא קיבלו את הרושם כי דברים מתחילים להשתנות והנימוס, האדיבות והדאגה לשביעות רצון הלקוח כבר חדרה ללא מעט בתי עסק בישראל. כדוגמה לכך הם נתנו את... לא אחר מגבי, נהג המונית שלקח אותם לשדה התעופה. הם סיפרו שלמרות שבדרך היו לא מעט פקקים, והיא ארכה כמעט חצי שעה יותר מהרגיל, גבי שמר על קור רוח במהלך כל הנסיעה. הוא היה אדיב אך לא מעיק, דאג עבורם לדברים קטנים במהלך הדרך ("טישיו", מגבונים, מים, כלי כתיבה... מסתבר שהיה מצויד בכל), ואפילו שימש כמעין מדריך תיירים, כשסיפר להם באנגלית על ההיסטוריה והייחוד של מקומות שונים שעברו בדרך.

"זו הייתה נסיעה נוחה, נעימה ומעניינת. בזכות אנשים כמו גבי אנחנו שוקלים ברצינות את העלייה שלנו לישראל", אמרו בהתלהבות. ואני התלהבתי לא פחות כששמעתי שלבסוף אכן שילמו את המחיר שנקבע מראש, דבר שלא היה קורה לעולם לו הנהג היה מתעקש להיצמד למונה, כפי שעושים נהגי האפליקציות למיניהם.

אז ביי ביי לך אפליקציה מפוארת. את תמשיכי לעמוד אי שם על הנייד שלי, ויתכן שיום אחד, כשלא תהיה ברירה, אכן אשתמש בך כדי להשיג מונית במהירות ליעד ממש קרוב. אבל בכל פעם שתהיה לי נסיעה מתוכננת מראש, ובמיוחד ליעדים קצת יותר מרוחקים – תמיד אחזור לתחנה הוותיקה והטובה שלי. כי אין תחליף ליחס אישי, ולידיעה שאפשר לסכם על עלות הנסיעה מראש, מבלי לסמוך על שיגיונותיהם של הנהג, של הדרך או של המונה.

 

מונית מחוץ לעיר

בחירת מונית עבור שירות הסעות מחוץ לעיר תלוי במספר הנוסעים, עד 5 אנשים מומלץ לקחת מונית פרייבט וזאת במידה ואין הרבה מטען. מונית פרייבט זולה משמעותית מאשר מונית מסחרית אך מבחינת נוחות ישיבה מונית מסחרית עדיפה.

 

מונית VIP

שירות השכרת מונית ליום שלם או חלק ממנו אינו עניין של מה בכך. מומלץ לבחור את סוג המונית בהתאם לאירוע ולצורך. אם מדובר ברכב לימוזינה עבור חתן וכלה ליום החתונה אז מומלץ להשכיר מונית לימוזינה או רכב מפואר אחר שבו המושב האחורי מרווח מספיק עבור שמלת הכלה. אם יש צורך במונית עבור איש עסקים אז כנראה עדיף לשכור מונית עם נהג צמוד למשך כל היום כי ההבדל בין מחיר מונית ספיישל "מזדמנות" לבין מונית עם נהג צמוד זניחות.

 

מונית לנתב"ג

בתכנון נסיעה לחו"ל, לפעמים הזמנת הסעה לנתב"ג, מלחיצה יותר מהטיסה עצמה, כל עיכוב יכול לגרום לפספוס הטיסה. לעיתים מדובר בנסיעה ארוכה עם צורך למקום רב עבור הרבה מזוודות ואז יש להזמין מונית מסחרית.

נסיעה עם מונית לנתב"ג, זו אחת הדרכים הנוחות ביותר להגיע לשדה התעופה. בהזמנת מונית לנתב"ג תקבלו שירות שבו נהג המונית מגיע עד אליכם לבית ומסיע אתכם עד לשדה התעופה ללא צורך בהגעה אל תחנת מוניות ובלי תחנות עצירה בדרך. יחד עם זאת, מונית לנתב"ג איננה הבחירה הנכונה עבור כל אחד.

קיימות מספר חסרונות עבור השכרת מונית לנתב"ג אשר צריך לקחת בחשבון :

מונית לנתב"ג איננה מתאימה למספר רב של נוסעים. כמו כן, תא המטען של מונית איננו גדול במיוחד. במקרה של מטען רב יש לשאול את נהג המונית עם ברשותו גגון והאם גם יש אפשרות לקשור את המטען לגג ? או להכניסו אל תוך הרכב, מה שעלול להשפיע על נוחות הנסיעה.

 

שאלות שיש לשאול את חברת המוניות ?

מהם הדגמים והסוגים של המוניות שיש לחברה ?
האם למונית שאני לוקח יש ביטוח בתוקף ?
האם יש מונית גיבוי במקרה של תקלה ?
האם יש נהג מחליף במקרה שנהג המונית אינו מצליח להגיע כפי שנקבע ?
איזה אבזור ופינוקים יש במונית ? מקרר משקאות , , DVDוכדומה....
כמה מוניות אני צריך במידה ויש לי X נוסעים או מהן החלופות הטובות ?

כמובן שאנו נבצע עבורכם השוואת מחירים בין חברות מוניות אמינות.

 

מחירון הסעות