מחירון מדיטציה

כמה עולה לעשות מדיטציה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון מדיטציה מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מדריכים למדיטציה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ממדריכים למדיטציה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה מדיטציה?

מדיטציה אחד על אחד - 200-250 ש"ח

מדיטציה לשתי אנשים - 200-300 ש"ח

מדיטציה לשלושה אנשים - 80-120 ש"ח

מדיטציה עד חמישה משתתפים - 80-100 ש"ח

 

ט.ל.ח

 

העולם המופלא של מדיטציה

מדיטציה היא תחום מופלא ומרתק. היא עוסקת בביצוע פעולות כמו טכניקות נשימה או תנוחות שונות על מנת להשפיע על נפש האדם, על התודעה ועל הרציונל. בעקבות תרגילי מדיטציה שמבצע האדם, משתנה מצב התודעה שלו ביחס לתודעה השכיחה והיומיומית שלו, בעת שהוא עסוק וטרוד בענייני היומיום שלו. ברחבי הארץ ניתן למצוא בכל מקום מגוון של שיעורי מדיטציה לכל גיל, לכל מין ולכל מי שחשקה נפשו להתוודע לתחום המעניין והעשיר של המדיטציה. בנוסף, במסדרת לימודי רפואה משלימה ניתן למצוא קורס מדיטציה כדי להעשיר את הידע שרוכשים במהלך הלימודים.


סוגים שונים של מדיטציה

המדיטציה התפתחה במגוון ארצות ברחבי אסיה באופן עצמאי. ישנם העקרונות המובילים אך מהם התפתחה המדיטציה לכיוונים שונים ולסוגים שונים. לדוגמא, מדיטציה טרנסנדנטלית או מדיטציה יהודית. שני הסוגים מסתמכים, כאמור על אותם העקרונות, אך הטכניקות או התנוחות עשויים להיות שונים במעט. כך גם בענף של מדיטציה קבלית, המשלבת את עקרונות הקבלה ומאפשרת לימוד מעניין של הקבלה עם המדיטציה. בכל אחד מהסוגים קיימות רמות שונות, כך שניתן למצוא מדיטציה למתחילים, שם מדגימים מההתחלה איך עושים מדיטציה, ורמת מתקדמים.


מה עושים עם המדיטציה?

בארץ ישנם לא מעט מטפלי מדיטציה, שנעזרים בעקרונותיה כאשר הם ניגשים לטפל באנשים עם בעיות שונות – בעיות פיזיות או בעיות נפשיות ורגשיות. בנוסף ישנם מטפלים רבים שמגדירים עצמם כבעלי ידע רב במיוחד המעבירים סדנת מדיטציה באופן פרטי עבור אנשים שאינם מכירים את התחום, או לאנשים המתלבטים האם להעמיק לימוד מדיטציה באופן רציני יותר.

מדיטציה כדאי לבצע לבד או עם קבוצת אנשים קטנה, מפני שחשוב שהתרגילים יבוצעו באופן שקט ככל האפשר על מנת להגיע לדרגת ריכוז גבוהה. הטכניקות והתנוחות מתבססות קודם כל על ניתוק מהשגרה ומהמחשבות היומיומיות, ולשם כך דרושים שקט מוחלט והפחתת הגירויים החיצונים. חנויות של העידן החדש עמוסות במגוון תקליטורים בתחום של מדיטציה מוסיקה וספרי הדרכה, ומגוון עזרים כגון בגדים קלים ונוחים. מכיוון שאין מדובר בתחום רשמי, קיים טווח רחב של מדיטציה מחירים ואפשרויות תשלום.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא המדיטציה ולהבין את טווחי המחירים לפי כמות המשתתפים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.