עורך דין בקליק

מחירון לכידת נחשים

כמה עולים שירותי לכידת נחשים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף טיפים עבור לכידת נחשים.

ניתן ללכוד נחש שידוע ולא ידוע מיקומו, הכל מלוכדי נחשים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד הטיפים ללכידת נחשים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותי הדברה נוספים.
 

טיפים עבור לכידת נחשים

לשחק בדשא

אנשים רבים חולמים על המעבר אל בית פרטי. לחיות ברווחה, ללא שכנים רעשנים בדלת ליד או מעל הראש הינה חוויה מדהימה, ללא ספק. שלא לדבר על הגאווה והנוחות שבבעלות אדמה משלך. אבל עם אדמה זו באה גם אחריות רבה, אחריות שאנשים רבים לא מבינים אותה טרם רכישת הבית. מעבר לתחזוק מורכב ואינטנסיבי יותר של בית הקרקע, גם הגינה שלכם זקוקה לתשומת לב שוטפת. אחרת, תמצאו שלל אורחים לא קרויים המעוניינים לחלוק עמכם את מעונכם.


גנן יקר

אין ספק כי שירותי גננות הינם שירות שלא כל אחד יכול לאפשר לעצמו, אך במקרים רבים- הזנחת הגינה מביאה איתה לבעיה חמורה- נחשים. מקורות של מים ומסתור כגון דשא גבוה או בית על עמודים נמוכים המאפשר רווח בו אפשר להתחבא, הינם מקומות שנחשים אוהבים במיוחד. לאנשים בעלי בית על עמודים יש צורך להכיר מקרוב שירות לכידת נחשים מקצועי, אמין ומהיר- במקרה ואחד מבני הבית שם לבו למזיק המסוכן בסביבה שלכם. לרב, כלבים הם הראשונים למצוא ולהתריע על קן נחשים בסביבה, אך אל תתנו לכלבכם לעשות לכידת נחשים בעצמו. בין אם מדובר על נחש ארסי או נחש המשתמש בחנק לציד- מדובר על חיה מסוכנת והכלב שלכם עלול להיפגע. לכידת נחשים מקצועית, מהירה ואמינה זו הדרך.


אלטרנטיבות

לוכד נחשים מקצועי הוא אדם שמיומן בהתמודדות עם הטורף המרתיע, לכן, לוכדי נחשים צריך להיות הברירה הבלעדית שלכם. גם למי שהבית שלו על עמודים כדאי להתעניין על חידושים בתחום הרחקת נחשים בפעולות מנע של הפעם הבאה, מיד עם לכידת נחש עכשווי. אם ניתן יהיה לעשות משהו למניעה, וודאו כי אתם מבצעים זאת ושומרים על המשפחה שלכם. בבתי קרקע, לעיתים הגבולות בין החוץ והבית מטושטשים ונחש לא מטופל- גם אם הינו קטן היום- עלול למצוא את עצמו בתוך הבית שלכם. לכידת נחשים בבית היא כמובן אפשרית, אך עדיף לא לדחות את הטיפול בטורף עד שיגיע אל ביתכם. כיום, אפשר למצוא שלל שירותי לכידת נחשים בצפון, לכידת נחשים בדרום וגם לוכד נחשים בשרון.

 

כמה עולה לכידת נחשים?

טווחי מחירים

    
לכידת נחש שהמיקום שלו ידוע  
300-600 ש"ח
    
לכידת נחש שהמיקום שלו אינו ידוע בוודאות 
400-1,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון הדברה וריסוס

עדכונים אחרונים