×


תפריט נגישות

מחירון לכידת נחשים

 

 

כמה עולה לכידת נחשים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון לכידת נחשים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : טיפים עבור לכידת נחשים.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של לוכדי נחשים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

הבהרה חשובה

כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי לכידת נחשים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

סוגי שירותי לכידת נחשים

מחירון מומלץ

מחירון לכידת נחשים עודכן בתאריך 21.06.20

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים לכידת נחשים

 

לכידת נחש שהמיקום שלו ידוע 
300-600 ₪

 

לכידת נחש שהמיקום שלו אינו ידוע בוודאות
400-1,000 ₪

 

טיפים עבור לכידת נחשים


לשחק בדשא

 

אנשים רבים חולמים על המעבר אל בית פרטי. לחיות ברווחה, ללא שכנים רעשנים בדלת ליד או מעל הראש הינה חוויה מדהימה, ללא ספק. שלא לדבר על הגאווה והנוחות שבבעלות אדמה משלך. אבל עם אדמה זו באה גם אחריות רבה, אחריות שאנשים רבים לא מבינים אותה טרם רכישת הבית. מעבר לתחזוק מורכב ואינטנסיבי יותר של בית הקרקע, גם הגינה שלכם זקוקה לתשומת לב שוטפת. אחרת, תמצאו שלל אורחים לא קרויים המעוניינים לחלוק עמכם את מעונכם.

 

גנן יקר

 

אין ספק כי שירותי גננות הינם שירות שלא כל אחד יכול לאפשר לעצמו, אך במקרים רבים- הזנחת הגינה מביאה איתה לבעיה חמורה- נחשים. מקורות של מים ומסתור כגון דשא גבוה או בית על עמודים נמוכים המאפשר רווח בו אפשר להתחבא, הינם מקומות שנחשים אוהבים במיוחד. לאנשים בעלי בית על עמודים יש צורך להכיר מקרוב שירות לכידת נחשים מקצועי, אמין ומהיר- במקרה ואחד מבני הבית שם לבו למזיק המסוכן בסביבה שלכם. לרב, כלבים הם הראשונים למצוא ולהתריע על קן נחשים בסביבה, אך אל תתנו לכלבכם לעשות לכידת נחשים בעצמו. בין אם מדובר על נחש ארסי או נחש המשתמש בחנק לציד- מדובר על חיה מסוכנת והכלב שלכם עלול להיפגע. לכידת נחשים מקצועית, מהירה ואמינה זו הדרך.

 

אלטרנטיבות

 

לוכד נחשים מקצועי הוא אדם שמיומן בהתמודדות עם הטורף המרתיע, לכן, לוכדי נחשים צריך להיות הברירה הבלעדית שלכם. גם למי שהבית שלו על עמודים כדאי להתעניין על חידושים בתחום הרחקת נחשים בפעולות מנע של הפעם הבאה, מיד עם לכידת נחש עכשווי. אם ניתן יהיה לעשות משהו למניעה, וודאו כי אתם מבצעים זאת ושומרים על המשפחה שלכם. בבתי קרקע, לעיתים הגבולות בין החוץ והבית מטושטשים ונחש לא מטופל- גם אם הינו קטן היום- עלול למצוא את עצמו בתוך הבית שלכם. לכידת נחשים בבית היא כמובן אפשרית, אך עדיף לא לדחות את הטיפול בטורף עד שיגיע אל ביתכם. כיום, אפשר למצוא שלל שירותי לכידת נחשים בצפון, לכידת נחשים בדרום וגם לוכד נחשים בשרון.