מחירון ליצנים לימי הולדת

כמה עולה ליצנים לימי הולדת ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון עבור ליצנים לימי הולדת מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של ליצנים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לליצנים לימי הולדת מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להזמין ליצן לימי הולדת?

ליצנים לימי הולדת - 800-2,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מדריך ליצנים לילדים - יום הולדת שמח ומצחיק

להיות פופולארי זה לא רק נחמד. בגיל הגן ובית הספר היסודי (וגם אחר כך, אבל פחות) המשמעות של להיות פופולארי נרחבת ומשפיעה על כיוונים רבים: ביטחון עצמי, תחושת אושר או דיכאון ואפילו אינטליגנציה. ידוע זה מכבר כי חרם, בעיקר אלים, יכול להוביל ילדים למעשים קיצוניים- כולל התאבדות. וחרם, הרי הוא ההפך הגמור מלהיות מקובל ופופולארי. אחד הדרכים הטובות להעלות את הרייטינג של הילד שלך בבית הספר הוא חגיגת יום ההולדת שלו.


ליצן או קוסם

בדיוק כמו שאתה נחשב יותר אם יש לך פרארי ולא פז'ו- כך עוד בגיל הגן ילדים נחשבים יותר אם האירוע שלהם מושקע יותר. לא מדובר על השקעה של כסף, שכן לילדים אין בד"כ מושג וחצי מושג מהו יוקרתי וזה גם לא מעניין אותם. מה שמעניין אותם הוא האקשן. לכן, לשאלה איזה מבין שלל אפשרויות הפעילות לימי הולדת להזמין, יש תשובה אחת ברורה: ליצנים לילדים. הקוסם, כבודו במקומו מונח, גורם לנו לראות דברים מדהימים שלא ראינו קודם- אבל קשה להדהים ילד עם חיבור לאינטרנט מהסמרטפון עוד מגיל 6.


לצחוק זה בריא

ליצנים לילדים לעומת זאת מדברים אל משהו הרבה יותר בסיסי וחי בנו- הצחוק. ההצלחה האדירה של יובל שם טוב- הידוע כיובל המבולבל- מדגימה את הנקודה הזו להפליא. יובל, אל תטעו, הוא בדיוק אותו ליצן- מגושם מעט, מצחיק ביותר ועושה שטויות כל הזמן. פטור מסנקציות ובעל היתר בלתי נגמר לעשות הכל "לא טוב" ומצחיק. איכשהו, ליצנים לילדים גורמים לנו להרגיש טוב, לחייך ואף להתפקע מצחוק בקול- מה שיגרום לילדים לחבב את הקטן שלכם בוודאות.


סרבני הצחוק

בכל יום הולדת תמצאו ילד או שניים שמפחדים מהליצן ועוד שניים שלושה שלא אוהבים בדיחות ומעדיפים לזרוע הרס. אל תתייאשו, גם אם הייתם מביאים את דוויד קופרפילד עצמו והוא היה מלמד את כל הילדים לעופף- עדיין היו כאלה ילדים. זה פשוט הגיוון הנכון של האוכלוסייה. החוכמה היא למצוא את ה"מקובלים" ולבדוק שהם נהנים. אפשר כמובן להיעזר בילד שלכם- אבל אל תשתפו אותו בתוכנית, פן תכשל.

 

טיפים עבור הזמנת ליצנים לימי הולדת

מחקרים אחרונים מראים כי הצחוק הוא טוב לבריאות. לכן, אין פלא כי הצלחתו של הליצן גדולה כל כך. הליצנים הראשונים היו אתנו עוד בימי המלכים, כשוטי החצר. להם, היתרון לאומר כל שחפץ לבם- ללא הגבלה- גם ביקורת על המלך. כיום תפקיד הליצן שונה במעט, אך ניתן בהחלט למצוא אותו בשלל סיטואציות מגוונות.


אירועים

אין בכלל ספק כי אחת האטרקציות האהובות על ילדים הוא הזמנת ליצנים לימי הולדת. ליצן, אותו איש ענק עם אף אדום, שיער צבעוני ונעליים ומכנסיים מסורבלות, מצחיק את הקטנים שלנו ומעביר להם את יום ההולדת בהנאה מרובה. ליצנים לימי הולדת אהובים על שלל גילאים, מגילאי גן ועד סוף היסודי, עם גלישה קלה לכיוון חטיבת הביניים אפילו. מחיר ליצנים לימי הולדת נע בד"כ בהתאם לגודל הקבוצה ומידת היות הליצן מפורסם.


חופשות

עוד מקום בו אפשר להיתקל בליצן הוא הפעלות וקייטנות. במהלך חופשות, הפעלות וקייטנות רבות, מחפשים המפעילים אטרקציות לילדים הנרשמים אצלם, כך שמתקיימת תעסוקה לליצן כל השנה- ולא רק בימי הולדת. מחיר הפעלות וקייטנות רבות, כבר כולל בתוכו בד"כ גם הופעת ליצן או שניים. אפילו בתי מלון כבר הבינו את הפוטנציאל הבידורי של הליצנים ולרב מעסיקים אחד כזה בתוך צוות הבידור הקבוע שלהם- עבור הפעלות לאורחים הצעירים שלהם.


רפואה

אגף מעניין ביותר של ליצנות הינה הליצנות הרפואית. מדובר על ליצן שמגיע לעשות הפעלות לילדים חולים בבתי חולים, הפעלות אלה מסיחות את דעת הילדים מהטיפולים ומבדרות אותם ברגעים קשים. שירות זה ניתן לרב ללא עלות מבחינת החולים והרי אי אפשר לשים מחיר על חיוך של ילד חולה.

לימודי קורסים של ליצנות רפואית נלקחים ברצינות במקומות רבים. במהלך לימודי קורסים של ליצנות רפואית למד הליצן גם כמה וכמה דברים רפואיים כדי להקל עליו את השהות במחלקות ולהיעזר בו במידת הצורך (לא בתור איש מקצוע כאח או רופא, אלא כתומך או מתנדב). לימודי קורסים של ליצנות רפואית אינם יקרים כשלעצמם, אך חייבים לציין כי כמעט בלתי אפשרי להתפרנס מליצנות רפואית ורוב העובדים במקצוע זה הם מתנדבים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותי ליצנים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.