מחירון לימוד נהיגה על משאית

 

כמה עולה לימוד נהיגה על משאית?

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נהיגה על משאית מעודכן לשנת 2021.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מורים לנהיגה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימוד נהיגה על משאית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

הבהרה חשובה : כרגע באתרנו אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימוד נהיגה על משאית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות בתחום, ניתן לראות מחירון מומלץ ולקרוא מדריך טיפים, מקווים שבעתיד יצטרף לשירות מכון ללימוד נהיגה על משאית איכותי ומקצועי.

 

כמה עולה שיעורי נהיגה על משאית?

 

סוג משאית וטווחי מחירים


   
שיעור נהיגה על משאית 12 טון
עד 40 דקות   120-180 ש"ח


   
שיעור נהיגה על משאית מעל 12 טון
עד 40 דקות   180-230 ש"ח

ט.ל.ח

 

10 טיפים לבחירת מורה לנהיגה על משאית באינטרנט


תהליך חיפוש מורה נהיגה למשאית באינטרנט, הוא מעט יותר מורכב מחיפוש מורה לנהיגה על רכב פרטי. נהיגה על משאית דורשת הרבה יותר אחריות והתחייבות יותר משמעותית מצד התלמיד. מצד המורה, נדרשת גם אחריות גדולה יותר אבל גם יכולת. בזמן שאפשר ללמד כמעט כל אחד איך לנהוג במכונית פרטית קטנה יחסית, נהיגה על משאית דורשת מיומנות והבנה עמוקה יותר של כלי הרכב, של הכביש ושל הדינמיקה מול הנהגים האחרים. לכן כל כך חשוב לבחור במורה או בבית ספר טוב ומקצועי לנהיגה. כך תעשו את זה.

 

בדקו שבסופו של דבר, הרישיון הוא מה שאתם מקווים לו


שימו לב שבשנים האחרונות, משרד התחבורה יחד עם משרד הרישוי, ביצעו מספר שינויים בפרטי הרישיון, ובגדלים והמשקלים שמותר לכל סוג רישיון להסיע. חשוב שתבדקו מראש כי אתם נרשמים למסלול שבסופו של דבר יקנה לכם את הרישיון המתאים לכם. רישיון למשאית C1   הוא למעשה רישיון למשאית עד 12 טון (ולא עד 15 טון כפי שהיה עד לפני מספר שנים). רק הוצאת רישיון C מאפשרת לכם לנהוג במשאיות כפולות ולהסיע משאות של 12 טון ומעלה. וודאו מראש איזה סוג רישיון נחוץ לכם ואיזה תקבלו בסוף הלימודים שלכם.

 

האם המורה מעניק הנחות או יתרונות לחיילים או סטודנטים?


הרבה מקומות מציעים להוציא רישיון למשאית על חשבון מענק השחרור של הצבא. אם אתם זקוקים לרישיון בשביל עבודה אחרי הצבא, זו הזדמנות מושלמת לחסוך כסף ולהתחיל להרוויח מיד בתום הקורס. בנוסף, ישנם מורים מסוימים שמציעים הנחות קבועות במחירי השיעורים לסטודנטים, וגם מציעים מעט יותר גמישות בזמני השיעורים כדי להתאים את עצמם ללימודים האינטנסיביים ולמבחנים של הסטודנט. בדקו האם המורה שלכם מתחשב בלוח הזמנים ובאילוצים שלכם, לפני שתצטרכו להתחיל להתחשב באילוצים שלו.

 

האם המורה מציע גמישות בזמני השיעורים ובתכיפותם?


לעשות רישיון למשאית יכול לקחת מעט זמן, פשוט כי צריך להתרגל לגובה ולגודל של כלי הרכב, והגוף צריך להתרגל למשהו אחר. לעומת זאת, לא לכולנו יש את הזמן הזה במרוכז. בדקו את המורה שלכם מאפשר לפזר שיעורים על פני תקופה ארוכה יחסית. כלומר, האם יש לכם את האפשרות לעבור שיעור אחד, ואת הבא לעשות כעבור שבועיים, כששוב יהיה לכם זמן, או שאתם מוכרחים לעמוד במינימום של שיעור אחד בשבוע למשל. יש חשיבות ללמידה מרוכזת, אך אם הלמידה תפגע בתחום אחר בחייכם, כמובן שאין בכך תועלת.

 

אילו עוד שירותים מציע המורה או בית הספר לנהיגה?


אם המורה או בית הספר מציע גם שיעורי נהיגה על משאיות קטנות וגם על גדולות, גם שיעורי נהיגה על רכב פרטי עם גיר ידני וגם אוטומטי, סביר להניח שאפשר לסמוך עליו. רק בית ספר מומלץ לנהיגה על משאית מסוגל להחזיק בכזה צי של רכבים, ולהתמחות במספר כלי רכב רב כל כך. לכן כנראה שאותו מורה או מוסד הצליח להביא אליו הרבה מאוד תלמידים מרוצים, שאיפשרו לו להתרחב ולצמוח בצורה כזו. גם אם אתם לא מתעניינים בשירותים האחרים של המורה, חפשו אחד שמציע מגוון של אפשרויות לתלמידיו.

 

האם המורה או בית הספר מציעים עזרה בלימודי התיאוריה?


לפעמים מורים או בתי ספר לנהיגה מציעים סוג של "דילים", במסגרתם תקבלו סיוע בלימודי התיאוריה, או מנוי לאתר שמלמד תיאוריה למשאית בחינם. זו הטבה קטנה שיכולה לחסוך לכם מעט כסף, אבל בעיקר הרבה זמן. מבחן התיאוריה למשאית שונה באופן משמעותי מהמבחן לרכב פרטי. אם אין לכם עוד רישיון לרכב פרטי ולא עברתם אף מבחן תיאוריה, הרי שהסיוע הזה יכול להיות משמעותי במיוחד עבורכם. בררו על כך מראש.

 

מה מחיר השיעור המוצע לכם, ועבור כמה זמן?


מספר מורי הנהיגה על משאית הוא קטן בהשוואה למספר המורים שמלמדים נהיגה על רכב פרטי, לכן לרוב מחירי השיעורים גבוהים יותר. עם זאת, תצליחו למצוא מורים טובים שגובים כמאה שקלים לשיעור, למרות שהמחיר הזה יכול לעלות לפי משתנים כמו כמות השיעורים או המרחק שלכם מהמורה. אם יש לכם רישיון לרכב פרטי, תזדקקו למינימום של 20 שיעורים כדי להוציא רישיון C1. אם אין לכם כל רישיון קודם, תצטרכו לעבור לפחות 32 שיעורים מעשיים, בנוסף למבחן התיאוריה שנדרש מכל תלמיד.

 

האם ישנה איזו התחייבות בנוגע לתאריך הסיום?


מספר קורסי נהיגה (בדרך כלל עבור רישיון C המיועד למשאיות גדולות במיוחד), מועברים כקורס מרוכז. השעות והימים מוגדרים מראש, וכך גם המבחן שבסופם. היתרון הגדול כאן הוא שהעלות קבועה מראש וכך גם תאריך הסיום. עלות רישיון למשאית יכולה להיות גבוהה אם לא מגבילים מראש את מספר השיעורים. מצד שני, אם לא תצליחו לעמוד בקצב, תצטרכו לשלם יותר על שיעורים נוספים וטסט נוסף. לכן, מסלולים כאלו מומלצים בעיקר למי שיש לו כבר רישיון כלשהו והוא התנסה בנהיגה בעבר.

 

האם ההתחייבות נראית לכם מעט מוגזמת?


ישנם הרבה בתי ספר שלפני הכל מתחייבים להוצאת רישיון תוך מספר מסוים של ימים. בהתחשב בעובדה שגם אם יש לכם רישיון לרכב פרטי, תזדקקו ל- 20 שיעורים מעשיים ועוד מבחן, אל תאמינו כל כך מהר שתוכלו להוציא רישיון תוך שבועיים או מעט יותר. גם אם תצליחו לעבור את המבחן החיצוני תוך כל כך מעט זמן, האם תרגישו בטוחים לעלות על הכביש כשבידיכם משאית ענקית, עליהם למדת לנהוג רק שבועיים?

 

האם מבנה השיעורים גמיש ונוח עבורכם?


בתי ספר לנהיגה אולי לא יציעו לכם את זה, אבל מורים רבים ישמחו להציע לכם שיעורים מרוכזים של מספר שעות בבת אחת. זה יכול להיות יעיל מאוד ברגע שכבר הבנתם את היסודות של הנהיגה ואתם רוצים להשתפשף, או לפני הטסט שלכם. בדקו מראש אם תהיה אפשרות בהמשך הלימודים שלכם לבקש שיעורים מרוכזים ארוכים במיוחד, או אפילו נסיעות לחלקים שונים בארץ, כדי להתמודד עם סוגי כבישים שונים, עם עליות וירידות חדות ואתגרים דומים.

 

קחו המלצות מחברים בשתי ידיים


כמובן שאין שום דבר טוב יותר מהמלצה של חבר קרוב. אם אתם מכירים מישהו שעבר את המסלול להוצאת רישיון למשאית לפניכם, ובסוף החיפוש מצא מורה או בית ספר מוצלח, אל תהססו ללכת בעקבותיו ולתת לאותו מוסד ניסיון כדי לראות מה דעתכם עליו.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על לימוד נהיגה על משאית ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

פניות אחרונות
מורה נהיגה
רישיון למשאית קלה
אזור המרכז
18/03/2018 11:03:07
מורה נהיגה
רישיון למשאית קלה
ראשון לציון והסביבה
08/03/2018 20:30:36
מורה נהיגה
רישיון למשאית קלה
ראשון לציון והסביבה
08/03/2018 18:05:30
מורה נהיגה
רישיון למשאית קלה
אזור המרכז
04/03/2018 11:40:30
מורה נהיגה
רישיון למשאית קלה
בת-ים
27/02/2018 11:49:06
מורה נהיגה
נהג 30 ש תאוריה יש רק מעשי בקבלנות
בקעת אונו
27/02/2018 07:08:43