מחירון לימודי קבלה

 

כמה עולה לימודי קבלה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימודי קבלה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי קבלה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימודי קבלה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג קבלה?

(מחיר לחודש או מפגש)

 

חוג קבלה: 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי קבלה - אמונה מרפאה

 

אנשים רבים מאמינים באלוהה- נראה כי האמונה האלוהית אוניברסאלית וקשורה תמיד אל כוחות גדולים ומגנים על האדם. בהתאם לתרבות, כל אדם פונה אל סיפורי וכתבי עמו כדי לחפש קרבה גדולה יותר אל הנשגב הזה. לימודי קבלה מיוחדים מבחינה זו שהם מעניקים לא רק קרבה לאלוהה לאלה המעוניינים בכך, אלה מספק תובנות רוחניות ואנושיות אוניברסאליות, המעשירות את האדם.

 

לא רק לדתיים

 

בשנים האחרונות, דווקא אותם אנשים אתיאיסטים, חילונים, הם שפונים אל לימודי קבלה. למה? כחלק מטרנד עידן חדש המאפשר לאדם ללמוד על עצמו, על סביבתו ועל מורשתו, מהווים לימודי קבלה מקור בלתי נדלה של מידע. הפעלות עידן חדש אחרות אינן משתוות בעומקן אל עומקי הכתבים הקבליים, אולי פרט לתורות הבודהיזם. אין צורך להיות חסיד גדול של עידן חדש כדי ליהנות משלל הפעלות מרתקות בנושא- ולהעשיר את עצמך. הפעלות כאלה יכולות להיות ערבי גיבוש, עניין ולימוד מעניינים ביותר לכל קבוצה של אנשים.

 

להעמיק

 

כאמור, לימוד קבליסטי יכול להתרחש בכמה מבנים שונים: חוגים חובבניים, סדנאות הידברות בין מאמינים לאתיאיסטים, קורסים מדעיים מקצועיים או לימוד דת של ממש- כל אחד יכול למצוא חוג המאפשר לו ללמוד את התכנים המרתקים של חכמת עמינו בצורה המתאימה לו. מובן כי מחיר חוגים, קורסים, סדנאות והרצאות שונות מגוונות גם בדגשים שלהם וגם מחיר החוויה שונה. אך במרכז כולם עומדים אותם דברים עיקריים. ככלל, אפשר לאומר כי מחיר לימודים אלה זול יותר מאשר חוגים אחרים, בעיקר חוגי יצירה למשל הדורשים חומרים- אך יכול להיות שווה בעלותו אל סדנאות רוחניות אחרות. קורסים המתקיימים בבית יעלו פחות מאשר כאלה במכון מפורסם.

 

לך על זה

 

חשוב שתדעו כי כאלטרנטיבה אל חוג לימוד תורות נסתר כאלה ואחרות, לקבלה יש יתרון נוסף: היא גם נלמדת בקורסים אוניברסיטאיים. לא חייבים להיות סטודנטים מלאים כדי ללכת ולשמוע את הדברים מפי האקדמיה- רב המרצים מנחים גם חוג זה או אחר מחוץ לאקדמיה וישנן גם כמה תוכניות, הדומות במבנן אל חוג חיצוני, בתוך המוסדות האקדמאים המאפשרים לשמוע את הדברים גם עבור הקהל הרחב. לבדיקתכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימודי קבלה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.