מחירון לימודי צלו

 

כמה עולה לימודי צ'לו?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נגינה בצ'לו מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי צ'לו בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי צ'לו מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בצ'לו?

 

חוג נגינה בצ'לו במתנ"ס: 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)
* לא תמיד קיים החוג

שיעורי נגינה בצ'לו: 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי צ'לו - הצליל המקורי

 

הצ'לו אינו בדיוק הכלי הפופולארי ביותר בעת בחירת כלי נגינה. נכון. הוא אינו יכול להתחרות עם גיטרה או מערכת תופים, אבל אף אחד משניהם לא מסוגל להגיע לעמקי הצלילים הנסתרים אותם מפיץ כלי מופלא ומיוחד זה. אחת הסיבות לחוסר הפופולאריות שלו- הינה כמובן משקלו. כדי להפיק את הצליל המיוחד, זקוק גוף הצ'לו למקום רב ומכאן גם גודלו של הכלי. אך זהו החיסרון היחיד של הצ'לו- כלי שקל כל כך להתאהב בו.

 

הדרמטי ורומנטי

 

מעטים כלי הנגינה שמשרים מצבי רוח שלמים על הסט. הצ'לו יכול לעשות זאת. לכן, לימודי צ'לו מתאימים למחפשי ריגושים והבעה עצמית יותר מאשר כל כלי נגינה אחר. לימודי צ'לו דורשים מיומנות גבוהה ואימון לא מועט- לכן, כדאי להשקיע במורה או חוג לימודי צ'לו איכותי וגם לקחת בחשבון כי שעות רבות ילכו על חזרות, במקרה ותרצו לשפר את הנגינה שלכם באופן משמעותי. לימודי צ'לו לילדים מתחילים בגיל מוקדם יחסית, אך אין שום מניעה להתחיל לימודים כאלה גם בגיל מבוגר יותר- אם רק עכשיו החלטתם שמתחשק לכם להגשים חלום ולעשות את מה שלא עשיתם לעולם קודם לכן.

 

עבודה וחיים

 

אפשר להירשם אל לימודי נגינה בצ'לו כתחביב ראשוני, אך עם הזמן והמיומנות ייתכן ותוכלו גם למצוא תעסוקה עם יכולותיכם. חלום גדול הוא לנגן בקונצרטים או להשתייך ללהקה, אך בכנות אפשר לאומר כי הסיכויים להגשים חלום זה אצל מתחיל לימודי נגינה (בכל כלי, אגב) בגיל מאוחר הם נמוכים מאד. עם זאת, ייתכן ותהיו טובים מספיק לסיים בית ספר למוזיקה ולקבל דיפלומה המאפשרת לכם לתת שיעורי צ'לו בעצמכם. גם המחשבה שאתם תתנו השראה או תלמדו את הווירטואוז הבא של המדינה יכולה לעשות לכם טוב.

 

עוד על ההכשרה

 

בדומה לכל תחומי האומנויות, על מנת להעביר חוגי צ'לו יהיה עליכם להרוויח ביושר את המוניטין שלכם- לא רק בתור נגנים מדופלמים אלא ואולי בעיקר בתור מומחי הוראה. מורה לצ'לו חייב להיות סובלני, בעל יכולות הוראה וקפדן. כך תוכלו לגבות על לימודי צ'לו מחירים שיאפשרו לכם להשתכר בכבוד גם עם מספר מועט של שיעורים בשבוע.


צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי נגינה בצ'לו ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.