מחירון לימודי צילום

 

כמה עולה לימודי צילום?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימודי צילום מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי צילום בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימודי צילום מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם ללימודי צילום?

 

קורס צילום מקצועי: 2,000-5,000 ש"ח

סדנת צילום: 300-700 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי צילום

 

הזיכרון הוא שעושה את החיים. אין פלא, אם כן, כי רבים מאתנו מתעדים, כמעט באובססיביות כל רגע חשוב בחיינו במצלמה. לאלה המבינים את העולם האחר שנשקף אלינו מבעד לעדשת המצלמה, ישנו חשק להבין את עולם הצילום יותר ולהתמקצע בו. בדומה אל תחביבים רבים אחרים המלמדים משהו בין אומנות לעולם הפרקטי, גם הצילום משלב מזל, ראייה אומנותית וייחודית עם טכניקות מדוייקות וציוד משוכלל. הצילום הינו אחד תחביבים היקרים יותר- בגלל הציוד היקר- אך גם אחד תחביבים המספקים ביותר.

 

לצלם

 

אז מה צריך לעשות כדי להתחיל לצלם? הכי חשוב, הוא קודם כל להרשם אל חוג צילום. ההדגשה היא קודם כל. בשום פנים ואופן אל תכנסו אל חנות ציוד צילום טרם ההרשמה אל חוג צילום, שכן ציוד הצילום הוא יקר וחשוב שתדעו מה אתם קונים. על מדריכי חוג צילום תוכלו לסמוך שיעזרו לכם להבין את ההבדלים בין המצלמות והציוד השונה לפני שאתה מוציאים אלפי ואולי אף מאות אלפי שקלים אל האוויר. כך גם תהיו בטוחים כי המוכר לא מנסה לסדר לכם מחיר וממליץ לכם על ציוד יוקרתי אך לא שימושי, ואולי אף לבחון מטווחי מחיר שנהוגים בשוק- לפני הכניסה לחנות. ועוד דבר, מחיר קורסים מסוימים לצילום כולל בתוכו גם הנחות בחנויות צילום כאלה ואחרות, שכדאי לכם לבדוק.

 

סוגי צילום

 

למרות מה שנדמה להדיוטות, לימודי צילום נלמדים בשלל קורסים או סדנאות שונות. קורס צילום חרקים שונה בתכלית מזה של צילום מתחת למים או צילום נופים רגיל וכו'. גם הציוד של קורסים או סדנאות שונות- לאו דווקא אותו ציוד ולכן הקפידו לבחור את סגנון ודרך הצילום שלכם טרם הגעתכם או מיד עם הגעתכם אל לימודי צילום. אם אינכם בטוחים במה תרצו להתמקצע- ישנן לעיתים הפעלות חד פעמיות או סדרות של הפעלות מתחומי הצילום השונים, המאפשרים לימודי מבואות- לאחריהם תוכלו להחליט על קורסים או סדנאות המתאימים לכם בדיוק. לרב, הפעלות כאלה לא דורשות ציוד מתוחכם ומשתמשות בציוד בסיסי, לעיתים אפילו של המכון בו אתם למדים- בתשלום סימלי או ללא תשלום כלל.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימודי צילום ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.