מחירון לימודי מנדולינה

 

כמה עולה לימודי מנדולינה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נגינה במנדולינה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי מנדולינה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי מנדולינה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה במנדולינה?

 

חוג נגינה במנדולינה במתנ"ס: 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)
* לא תמיד קיים החוג

שיעורי נגינה במנדולינה: 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי מנדולינה - כמו סבא וסבתא

 

לעיתים קרובות למדי הילדים שלנו רוצים להיות מקוריים, שונים מהחברים שלהם. כשהם קטנים, הם אפילו יחבבו את הרעיון של להידמות לסבא ולסבתא שלהם- דור אחר ואמין יותר מבחינתם. אחת הדרכים המקוריות לעשות את שני הדברים- גם להיות מקוריים וגם להתחבר לשורשים- היא הרשמה אל לימודי מנדולינה. רבים מיוצאי עדות בהם מנגנים בכלי מיתר מקסים זה לא יראו את ההצעה כדבר יוצא דופן ומרתק כל כך, אלא דווקא ככלי נגינה מוכר ומנחם. אחרים יכולים למצוא בו כלי אקזוטי ולא מוכר- אך אין ספק כי ההנאה מובטחת לשני המחנאות.

 

סולם הפשטות

 

כאשר מדברים על כלי נגינה- ישנה חלוקה בלתי רשמית של כלים שקשה יותר ללמוד לנגן בהם וכלים שקל יותר. כך לדוגמא כינור וחליל צד נחשבים לכלים בעלי מורכבות גבוהה יותר מאשר גיטרה וחלילית. מנדולינה הינה כלי נגינה מיתרי, ממשפחת הגיטרות. אך בשונה מהגיטרה (בעלת 6-12 מיתרים, בהתאם לסוג) למדולינה יש בין 8-16 מיתרים, בהתאם לסוג כמובן. לימודי מנדולינה שונים אלה מאלה במועט בגלל סוגי המנדולינה השונים. אך כאשר מדובר על לימודי מנדולינה מחירים אינם מושפעים בד"כ מסוג המנדולינה.

 

לא אומנות מזרחית

 

למרות שהיא מזכירה לאנשים רבים את העוד, אין המנדולינה באה ממדינות הערב- כי אם איטליה. כיום, בגלל קיבוץ הגלויות הגדול בעולם המוזיקה, לימודי מנדולינה נפוצים למדי ובעת לימודם אפשר ללמוד מנגינות מכל העדות והעמים, מגינות קלאסיות ומודרניות. לימוד נגינה במנדולינה כולל בדרך כלל גם לימוד אלתורים וניגון עצמאי- מה שיכול להיות שימושי מאד כבוסטר חברתי בגילאי ההתבגרות או כמקום לתעל אליו יצירתיות ואנרגיות.

 

כמו כל כלי אחר

 

שיעורי נגינה במנדולינה בדומה לשיעורי נגינה בפסנתר, גיטרה או כינור, הם רק חלק מהמסע. מורה למנדולינה פרטי או בקבוצה ייתן בידי הלומד את הנגינה שיעורי בית רבים וכדי להצטיין ולהתקדם, יש להשקיע שעות רבות באימון הנגינה. לעיתים מדובר על עבודה סיזיפית ומתסכלת, אך שכרה בצדה למתמידים וסובלניים. המנדולינה הינה כלי קל וקטן יחסית, כך שאין בעיה לקחת אותו ממקום למקום ולהתאמן במקומות שונים- בטבע, בסופ"ש אצל המשפחה בצפון או אצל חברים- יתרון לא קטן.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימוד נגינה במנדולינה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

עדכונים אחרונים