מחירון לימודי כינור

 

כמה עולה לימודי כינור?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נגינה בכינור מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי כינור בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי כינור מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בכינור?

 

חוג נגינה בכינור במתנ"ס: 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)
* לא תמיד קיים החוג

שיעורי נגינה בכינור: 75-150 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי כינור - לא מאוחר מדי

 

אנשים חולמים על דברים רבים במהלך חייהם- לעיתים קרובות למדי מוותרים משלל סיבות על החלום. ככלל, ככל שאנחנו מבוגרים יותר, אנחנו מתמקצעים יותר במתן תירוצים למה אנחנו כבר לא יכולים לעשות דברים. אבל שום דבר לא אבוד לעולם, ותמיד אפשר להתחיל להגשים את החלומות, גם אם בקטן. אם חלומכם מאז ומעולם היה לנגן בכינור, חשוב שתדעו: נכון הדבר כי לימודי כינור לילדים יעילים יותר מאשר לימודי כינור למבוגרים, נכון שהיכולת להגיע למיומנויות גבוהות יותר היא אצל אלה המתחילים מוקדם- אבל לא אומר הדבר שבגילכם הלימוד אבוד.

 

כל גיל וסגולותיו

 

בגיל הנעורים והילדות, יכולות הלימוד שלנו גבוהות יותר ומהירות יותר, עובדה. אך בגילאים המבוגרים יותר התשוקה שלנו לדבר, הסבלנות שלנו ויכולת להבין כי האימון הקשה היום הוא הדרך לשיפור הביצוע של מחר- יכפרו על כך ואולי אף יעזרו לכם להתעלות בביצועיכם על הדור הצעיר. שיעורי כינור, בעיקר שיעורים פרטיים עם מורה לכינור אחד על אחד, אפשר לקחת בכל גיל. גם אם מעולם לא החזקתם בידיים את הכלי בעל המיתרים ואין לכם מושג בהפעלתו, בקריאת תווים או במוזיקה בכלל- שום דבר לא אבוד.

 

על לימודים וכשרון

 

הגיל לבדו אינו יכול להיות לכם מגבלה, כאמור- כל עוד יש בכם תשוקה לדבר, רצון להתמיד וסובלנות- אין כלי נגינה שלא ייכנע לכם. זאת כמובן אם לא לוקחים בחשבון דבר קטן שנקרא כישרון. לימודי כינור יכולים להועיל לכולם, גם לאדם חסר ההבנה הבסיסית ביותר בקצב ולאדם הלא מוזיקלי. אבל כדי להפיק את המיטב מאותם לימודי כינור- עליכם להיות מוכשרים מעט, בעלי שמיעה מוזיקלית סבירה וכמובן, בעלי יכולת מוטורית להפעיל את כלי הנגינה.

 

שיפור ללא כישרון

 

בהנחה ואינכם ניחנתם בדברים הנל, אל ייאוש. אולי לא תהיו נגנים מדופלמים, אבל קורסים לכינור יכולים אפילו לשפר את היכולות שלכם שלוקים בחסר כגון שמיעה מוזיקלית או יכולת מוטורית. חוגי כינור הם גם מהנים יותר מטיפולים משפרים אחרים. לימודי נגינה בכינור אם כן יכולים להתאים לכל אחד, בכל גיל. כל עוד יש את המורה המתאים והסובלני- אתם בדרך הנכונה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי נגינה בכינור ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.