מחירון לימודי חליל

 

כמה עולה לימודי חליל?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימודי חליל מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים ללימודי חליל בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימודי חליל מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בחליל?

 

חוג נגינה בחליל במתנ"ס - 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)

שיעורי נגינה בחליל - 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי חליל - לנשום עמוק

 

תיאוריות טיפוליות פסיכולוגיות שונות גורסות כי בני האדם בעידן המודרני לחוצים כל כך בגלל חוסר יכולת הנשימה. לא מדובר רק על האוויר המזוהם שסביבנו, בגלל פיח המכוניות ושלל פולטי הזיהום לאוויר, אלא גם בגלל המהירות בה מתרחשים הדברים סביבנו. האדם, ככל חיה, מסתגל לסביבתו. מהירות של התרחשויות גורמות לאדם להגיב באופן אינסטינקטיבי במהירות- לשם כך, הוא צריך הספקת חמצן סדירה, של מצב "לחץ"- זאת אומרת נשימות קצרות, שטוחות, מהירות. המחיר של זה הוא עומס ולחץ נפשי- שמכריע רבים מאתנו.

 

רגע לעצמך

 

דברים רבים יכולים להקל על העומס הזה, אבל הנשימה העמוקה הינה בעלת ההשפעה העמוקה ביותר. לכן, לימודי חליל, המאמנים בין השאר את הריאות לנשימה יציבה, עמוקה ומלאה- בעלת יתרון בולט על כל סוג אחר של לימודי מוזיקה. מוזיקה כשלעצמה מרגיעה את האדם, משחררת אנדרופינים אל זרם הדם, הגורמים לנו לרגשות חיוביים, נחת ומאריכים את הבריאות הנפשית והפיזית שלנו. לימודי חליל כאמור, מגבירים את תופעת שחרור האנדרופינים בכך שהם מלמדים את האדם לנשום נכון. לכן, גם כאשר אינו מנגן, מתקיים שיפור משמעותי בשחרור האנדרופינים בגופו, רק בזכות נשימה עמוקה ונכונה.

 

מתי להתחיל

 

לימודי חליל מתחילים במקרים רבים במסגרת חוג בית ספר יסודי. אבל שיעורי נגינה בחליל לא מלמדים את הילדים דברים מעמיקים מדי, אלא את הבסיס הראשוני ביותר בכל הנוגע אל כלי הנשיפה. לימוד נגינה בחליל מקצועיים יותר אפשר להתחיל כבר בכיתה ב' באופן עצמאי, במתנ"סים ובתי ספר למוזיקה המאפשרים חוגים כאלה. ישנה גם האפשרות ללמוד אצל מורה לחליל פרטי שיגיע אל ביתכם. לסוגים שונים של לימודי חליל מחיר שונה, בהתאם להסדר, וותק המורה וכמות השיעורים השבועיים.

 

מהקל אל הקשה

 

לימודי חלילית נחשבים ללימודי חליל בסיסיים וקלים. אחריו, אפשר בקלות להבין את ההיגיון של כלי נשיפה רבים- הכוללים גם חצוצרות מורכבות כגון סקסופון וטרומבון. לימוד נגינה בחליל צד נחשבים למורכבים יותר ודורשים הוראה מיוחדת מפי מורה לחליל צד מתמקצע. ישנם גם חלילים יוצאי דופן המגיעים מדרום אמריקה ומאפריקה, השונים בתכלית השינוי מהחלילים המוכרים לנו ודורשים הדרכה פרטנית מתמקצעת.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימודי נגינה בחליל ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.