מחירון לימודי אינטרנט

 

כמה עולה לימודי אינטרנט?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימודי אינטרנט מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים ללימודי אינטרנט בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר ללימודי אינטרנט מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם ללימודי אינטרנט?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

 

טווחי מחירים עבור לימודי אינטרנט

 

לימודי אינטרנט לילדים: 75-150 ש"ח

לימודי אינטרנט למבוגרים: 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי אינטרנט

 

תופעת "בריחת המוחות" נפוצה למדי בישראל וכך נוצר מצב בו ישראלים רבים עוזבים את המדינה לטובת משכורות וחיים נוחים יותר- שם, במדינות אחרות. יש הרבה מה לאומר על הסוגיה הזו, אך אחת מהתופעות המתלוות אל העולם הזה היא השארות של אזרחים וותיקים- הורים וסבים- במדינה, והנתק מהם. כיום, בעידן האינטרנט- יש דרך אחרת.

 

גם לדור השלישי

 

גיל הזהב ידוע בתור טכנופוב רציני, אולם המציאות מראה שמדובר בסך הכל בסטיגמה. כיום, בני גיל הזהב יכולים להרשם אל לימודי אינטרנט ולהינות מהיתרונות הברורים שיש לעולם מחשבים ואינטרנט להציע לנו בכל הנוגע לתקשורת: ניהול פייסבוק, שימוש בסקייפ לשיחות וידאו ארוכות טווח ועוד. לא מדובר רק על חסכון כלכלי- אלא שינוי כללי בחוויית השמירה על הקשר. לימודי אינטרנט יכולים לכלול הכרת שירותי האימייל- למשל- שמקצרים את זמן התקשורת מימים (באמצעות הדואר) או שבועות, לדקות של ממש.

 

להרחיב את העולם

 

חשוב להתאים לימודי אינטרנט בקבוצות יעודיות. לימודי מחשבים ואינטרנט צריכים להיות מיועדים ומותאמים לגיל האנשים הנמצאים באותם קורסים או סדנאות כדי שהחומר באמת ייקלט ויהיה גם שימושי. על אף שכל אחד יכול, חייבים לימודי מחשבים ואינטרנט לעניין את האדם ועליו להיות בעל מוטיבציה- אחרת אין ספק כי לא יצלח את הלימודים באותם קורסים או סדנאות. בנוסף, על האדם המבוגר להאמין שהוא מסוגל ללמוד מאותם קורסים או סדנאות אחרת ההתנגדות אל לימודי הדברים החדשים תגבר על הרצון לידע.

 

עידוד ואכזבה

 

הלימודים של הדור המבוגר קשים עבורם, שכן מדובר בעולם שונה לגמרי ממה שמוכר להם. כאן נכנס עניין התמיכה של המשפחה. עודדו את הלומדים להראות לכם מה למדו בעת חוגים שנרשמו אליהם, נסו ליישם את הדברים עמם. זוכרים איך הם פרגנו לכם בעבר, על חוגים שלקחתם כשהייתם קטנים? ובכן, הגיע הזמן להחזיר על הפרגון. גם עזרה עם חומרי חוגים שלא מובנים או לא נקלטים תבוא בברכה, שכן לא תמיד יקלט הכל בשיעור עצמו ומפעם ראשונה ופיגור בחומר- בדיוק כמו אצל כל לומד- יכול להרוג מוטיבציה להתקדמות ולגרום להרמת ידיים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא לימודי אינטרנט ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.