מחירון לחתן

כמה עולה שירותים עבור החתן ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לחתן מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של ספקי שירותים עבור החתן בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לשירותי חתן מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

מחירון לחתן  

סוג שירות לחתן מחיר

עלות נעלי חתן

נעלי חתן (צבע לבן, קצר)
400-500 ש"ח
  
נעלי חתן (צבע לבן, גבוה)
500-600 ש"חי
  
נעלי חתן (צבע שחור, קצר)
300-500 ש"ח
  
נעלי חתן (צבע שחור, גבוה)
500-700 ש"ח
  
עלות חליפת חתן 
  
חליפת חתן מעוצבת
3,000-10,000 ש"ח
  
חליפת חתן יד שניה
500-1,500 ש"ח

עלות שבת חתן 
  
קייטרינג לשבת חתן
2,000-5,000 ש"ח
  
כיסאות ושולחנות לשבת
חתן 1,000-3,000 ש"ח

עלות קישוט רכב לחתונה 
  
קישוט רכב קטן לחתונה
200-300 ש"ח
  
קישוט רכב גדול לחתונה
200-400 ש"ח

עלות טבעת נישואין 
  
טבעת נישואין זהב לבן
2,000-4,000 ש"ח
  
טבעת נישואין מזהב
2,500-5,000 ש"ח
  
טבעת אירוסין לחתן
1,000-2,000 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 06.08.19

ט.ל.ח

 

מדריך לחתן המתחיל

חתונה. כמה חיכית לרגע הזה- להתחיל את המשפחה שלך, עם האחת והיחידה. עוד אבן דרך אחת בדרך אל נטיעת עץ ובניית בית בישראל. אבל אולי, אם היו מספרים לך מראש בכל הטרטור והסידורים האין סופיים שהחתונה כוללת- היית חושב על דרכים אחרות להתחיל את חיי הזוגיות החדשים שלך. רשימת המטלות היא בלתי נגמרת ועל אף שדורשים ממך ללא סוף להיות מעורב, המציאות היא שכלתך היא שפורטת על המיתרים ומנצחת על כל העניין. אתה נותרת עם דאגתו של החתן: להופיע בצורה שלא מביישת אף אחד, ועם טבעות נישואין כמובן.


הצעד הראשון

שום מדריך לחתן לא יכול להתחיל בלי להזכיר את העובדה שתהיה לחוץ. אבל אל דאגה. נשום עמוק. אם הצלחת לעבור בשלום הצעת נישואין אין ספק שגם כל השאר קטן עליך. באופן מסורתי, הפקת חינה וחתונה נעשות בעיקר ע"י הכלה. בעוד דברים זוטרים אך חשובים כגון בחירת טבעת אירוסין (איתה הרי הצעת את הנישואין), קישוט רכב לחתונה ובחירת ביגוד החתן הם מנת חלקו הבלעדית של החתן. דברים נוספים- עליכם להחליט ביחד כגון בחירת טבעת נישואין ובניית מתווה ירח דבש. מסיבת רווקים ורווקות לרב משאירים בידיהם האמונות של החברים- החבר הכי טוב שלך והחברה הכי טובה שלה, בתפקידי השושבינים. ישנו גם שבת חתן עליו אחראיים הורי החתן.


רשימה בסיסית

מדריך לחתן שלנו יתחיל בדברים שעליך לעשות בעצמך: ביגוד וקישוט רכב. את הקישוט אפשר לעשות באותה החנות שדואגת לסידורי הפרחים עבור החתונה שלכם ועבור זר הכלה. כך בד"כ יצא גם זול יותר. דאג שהקישוטים לא יהיו יותר מדי מצועצעים- בסך הכל צריך לסמן שברכב זה נוסע זוג טרי- כל השאר מוגזם. אפשר גם לוותר על קישוט הרכב הפרטי ולהזמין לימוזינה- כמובן- זו מגיעה בד"כ כבר מקושטת לאירוע. נהוג להזמין לימוזינה לבנה וגדולה אבל מדובר על פינוק לא שימושי במיוחד וגם יקר- שכן הרכב הפרטי שלכם בהחלט יספיק.


מ- א' עד ת'

בגדים. מצד אחד, לא נהוג לראות את הכלה בשמלתה לפני החתונה. מצד שני, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להגיע עם חליפה שלא תואמת את שמלת הכלה. הפתרון פשוט: לך על הקלאסי. קשה מאד לפספס עם טוקסידו שלושה חלקים, שחור, מסורתי. אם בכל זאת בא לך לגוון או לזרוק צבע אל תוך כל העסק- שים חולצה צבעונית או עניבה מעניינת. לא מומלץ ללכת על חליפה לבנה- עד כמה שהיא קוסמת, יש איזה נופף של גבריות שהיא מאבדת ברגע שלובשים אותה וחבל. אין ספק כי להיראות גברי באירוע כזה הינו מעלה.


מה צריך?

רב החנויות נותנות חליפה בה הכל כלול במחיר אטרקטיבי יותר מאשר אם מרכיבים את החבילה לבד. חליפה בסיסית יכולה להיות בת 2 או שלושה חלקים (ג'קט, מכנס וגם ווסט). חליפות 3 חלקים נחשבות יפות יותר אך בפועל פרקטיות פחות, בגלל החום. חליפת חתן בסיסית חשוב לרכוש גם חגורה חדשה, נעלי חתן, עניבה וכל אביזר אחר שמתחשק לכם לקשט את עצמכם ביום שמחתכם. אם החלטתם לעבור גם טיפול קוסמטי מסוג כלשהו, כגון טיפול פנים- עשו זאת שבוע או שבועיים לפני החתונה כדי להימנע מסימנים של טיפול בעת האירוע. לקראת חתונה אין שום סיבה שלא תפנקו את עצמכם ותיראו במיטבכם- אחרי הכל, גם לכם מגיע ולא רק לכלה.


להוריד את המתח?

אולם לא נכלל בתוך רשימת התפקידים של מדריך לחתן ממוצע- אבל אפשר גם לעזור להרגיע את האווירה עם טיול רומנטי לזוגות או צימר רומנטי קצר לפני החתונה. נכון, יהיה לכם את ירח הדבש אחרי כן, אבל ארגון חתונה לוקח בין 3-6 חודשים. חודשים מתוחים, לחוצים, עם הרבה מאד סידורים וארגונים בלתי נגמרים. אין צורך להגיע אל החתונה סחוטים רגשית ופיזית בגללם. לכן, עם סיום כל הארגונים, גיחה קטנה אל צימר מפנק יכולה לעשות לכם רק טוב. ככה תוכלו להתרגע לפני האירוע ולהגיע עם כוחות מחודשים לחגוג את האיחוד שלכם. זוגות רבים לא נוהגים כך ומגיעים אל החתונה רצוצים, מאחלים רק לסיום האירוע. דווקא לאור העובדה שהשקעתם כל כך קשה בארגון האירוע- יהיה זה פספוס גדול לנהוג כך.


טיפים עבור חליפת חתן - לא רק כלה

כן, אנחנו יודעים שחלמת על הרגע הזה מאז היית בת שלוש. אנחנו יודעים שאת יודעת כבר לפחות עשור איך תראה השמלה שלך ואין ספק כי הרבה אחרי החתונה- הדברים היחידים שיזכרו יהיו האוכל והשמלה שלך. אבל יקירה, אם המיועד לך לא יראה באופן הולם בתוך חליפת חתן יהיה עוד משהו שידברו עליו ולא בדרך הטובה.


ללכת על הכל

זו לא קלישאה, אלא אמת, לאומר כי רב הגברים פשוט רוצים להיראות טוב בחתונה שלהם, ללא קשר אם חלמו או לא חלמו על מה הם ילבשו בטקס עוד מימים ימיה. חליפת חתן היא גם נחשבת לבגד לא מסובך- מה כבר יכול להיות מסובך במכנס, חולצה, מקטורן וחגורה? אך לו היית טורחת לבוא עם המיועד לך לבחירת הבגד שלו היית גם את מתפלאת מהמבחר הגדול והעשיר של חליפות חתן המוצעות היום בשוק. כדי לבחור חליפת חתן שהיא גם יפה, גם מתאימה וגם יושבת טוב- צריך הרבה יותר מחצי שעה.


לא משכנתא

חליפת חתן זולה לא במעט משמלת הכלה, גם אם מדובר על חליפה איכותית- מחומרים איכותיים ובתפירה אישית. עם זאת, מי שמעוניין בחליפה יוקרתית אך לא מעוניין לשמור עליה או לא מעוניין לשלם עליה מחיר מלא, יכול כמובן להגיע אל חנות עם אופציה של חליפת חתן להשכרה ובכך למצוא לעצמו בגדי חתן מלאים, לעיתים אפילו חליפות חתן מעוצבות ויוקרתיות במיוחד- במחירים סבירים ואפילו זולים מאד. בנוגע אל חליפת חתן מחירים שונים, המושפעים בדיוק כשמלת הכלה מסוג הבדים, התפירה, האיכות, שם המעצב ואפילו החנות שמוכרת את החליפה. כיום, המבחר כאמור הוא רחב מאד ולא מסתכם רק באותן קלאסיקות של: חליפת חתן כחולה, חליפת חתן שחורה והאפורה שהיו נהוגות פעם.


להתאים או לא לראות

רב הזוגות כן מתאמים את הלבוש של החתן ושל הכלה- ההיגיון פשוט: אחדות בתצלומים ובחופה יראו טוב יותר מאשר בגדים ללא קשר. ההתאמה הקלאסית ביותר הינה הכלה בלבן והחתן בשחור, אך עם השנים נראה כי נמאס לחתנים שלנו ללבוש שחורים והאפורים, הכחולים וגוונים בהירים שבין השניים נכנסים אל השוק. את ההתאמה אפשר לעשות דרך העיצוב אם לא דרך הצבע.


טיפים עבור נעלי חתן - הגבר בבית

נכון, יהיו לך עוד המון החלטות חשובות להחליט. המון החלטות ומעשים לעשות שיוכיחו כי אתה מקים בית משל עצמך ואינך ילד או נער יותר- אלא גבר בוגר, בעל אחריות למשפחה. משפחה של שניים החל מיום החתונה ועד שתרחיבו אותה אל הדור הבא. אולי זו הסיבה שגברים רבים משקיעים כל כך בלבוש שלהם בחתונה- הרצון להיראות סולידי, יוקרתי, מכובד- הוא יותר מאשר רצון קיקיוני. בדיוק כשם שהאישה עושה כל ביכולתה להיראות נשית ומלכותית, יעשה כל ביכולתו המארח של האירוע- החתן- להיראות מארח גברי ומכובד.


קודם כל נוחות

אז עוד לפני שנתחיל לדבר על חליפות חתן בואו ונאמר מילה על נעלי חתן. בדומה לנעלי כלות, יש מבחר גדול מאד של נעלי חתן ובדיוק כמותן, רובם המכריע של נעלי חתן המוצעות בשוק אמורים להיפסל על ידי החתן על הסף- נעל יפה אינה שווה מאום אם אינה נוחה, בטח באירוע שבו אתה אמור להיות על הרגליים חלק נכבד מהזמן ועוד לארח ולחייך כל הערב. אותו הדין כאשר מדובר על חליפות חתן, כמובן- אך כאן קיימת גמישות גדולה יותר. אם למשל מבין שלל חליפות חתן מצאת אחת שיושבת עליך מעולה ואתה ממש מרוצה ממנה- אך החלק העליון שלה (הג'קט) מגביל את התנועה שלך- אין שום סיבה שלא תלבש אותה בצילומים ובחופה, אך תוריד אותה על רחבת הריקודים. הכי חשוב למצוא חולצה ומכנסיים נוחים, מבדים טובים שלא ישאירו לך מזכרות של שפשפות מאירוע המיוחד וגם לא יפארו אותך בכתמי זיעה מזעזעים לאורך כל האירוע.


עוד על הרגל

אבל הבה נחזור אל הנעליים. לרכישת נעלי חתן חנויות נעליים אין ספור כמובן, אך השתדלו להימנע מלקנות נעליים לחתונה בחנויות בהן מוכרים גם נעלי כלה. עדיף שתלכו אל חנות המתמחה בנעלי גברים שמציעה נעלי חתן לחתונה, וכך תהיו בטוחים שאתם בוחרים נעל איכותית. לסוגים שונים של נעלי חתן מחירים שונים, אך המחיר לבדו אינו מדד לאיכות. נעלו את הנעל והסתובבו עמה כמה דקות בחנות- אל תתפשרו על צעד שניים, גם אם המוכר חסר סבלנות. אחרי הכל- זה האירוע הגדול שלכם.

 

טיפים עבור חליפת חתן

בגדי החתן חשובים לא פחות משמלת הכלה. בעבר נטו להסתפק בחליפה שחורה וקלאסית, אולם כיום החתנים נוטים ללבוש לבן, כמו הכלה.

ההעזה לא נגמרת בצבע החליפה, אלא גם בצבע החולצה, העניבה והחגורה.

מילת המפתח כאשר מודדים חליפה היא הנוחות. חליפה לא נוחה תעיב על כל הערב, ותקשה עליך, החתן, לרקוד ולהשתולל.

רבים מן המעצבים הישראלים הצעירים מציעים חליפת חתן מעוצבת, ברוח צעירה ונינוחה, ובגזרות מודרניות ומחמיאות.

 

חליפת חתן - כדאי לדעת

התאימו את החליפה למי שאתם. אל תתלבשו לפי טעמה של החותנת – זהו היום שלכם.

נעלו את הנעליים לפני ערב האירוע. נעליים חדשות עלולות ליצור יבלות, ולהפריע לכם לרקוד ולהשתולל.

בגדי חתן לא חייבים לעלות הון תועפות, ויש היצע גדול של חליפות במחירים סבירים בהחלט.

הביאו בחשבון קנייה של חליפת חתן שתשמש אתכם גם לאחר יום החתונה הגדול. חבל להוציא כסף רב על פריטים חד פעמיים.

רצוי מאוד להביא לערב החתונה חולצה נוספת, נוחה ואוורירית לשלב הריקודים והשמחה.

אם מתכננים לרדת במשקל – יש לקנות את החליפה סמוך למועד האירוע. חליפה גדולה מדי או קטנה מדי תיראה לא טוב, ותיצור מראה לא מכובד.

אל תשכחו את מזג האוויר, ובחרו את הבד בהתאם. בקיץ עדיף להיראות מעט יותר "קז'ואל", אך לא להזיע בגלל חליפה עבה מדי.


חנויות הנעלה

מי שלא מעורב בעסקי מכירות האופנה יכול לתומו לחוש שמדובר במכירות ככל מכירות- מגיעים אל החנות, מתקבלים בראיון עבודה, לומדים את העבודה ומצליחים. אבל במציאות, זה שונה במקצת. כאשר מדובר בעבודה בתור מוכר בחנויות אופנה, ובעיקר בתוך חנויות הנעלה אופנתיות, יכולת מכירה מצוינת בלבד אינה מספיקה. עין כישרונית והבנה של ביגוד, קו, צבע ונוחות- הם אלה שעושים את ההבדל בין מוכר מפורסם, לסתם עוד פרצוף בחנות.


הספר, המעצב ומוכר הנעליים

אצל הבחורה הממוצעת יש הרגל מועיל של אסיפת אנשי המקצוע. בדיוק כמו שלא תחליפי רופא שיניים, גניקולוג או קוסמטיקאית שאת מרוצה מהם- כך לא תחליפי גם מעצב שיער, מעצב בגדים וכמובן מוכר נעליים מיומן. אפילו כאלה מאתנו שנעזרות בסטייליסט, יכולות לראות שהוא עובד עם אותן חנויות הנעלה ואפילו עם אותם מוכרים באותה החנות. זאת למה? מעבר לעובדה שקשה למצוא מישהו שקל לך לדבר איתו ויודע מה אתה צריך, גם למצוא אדם בעל כשרון אופנתי אינו פשוט.


נוח ויפה

הטענה הרווחת, בעיקר בכל הנוגע להלבשת נשים, כי היופי והנוחות אינן דברים שהולכים יחד- היא טענה מוטעית. על טענה מוטעית זו מתפרנסות חנויות של נעליים זולות, שמזיקות ומכאיבות לא רק בעת ההנעלה שלהם- אלא גם הרבה אח"כ. נעליים ללא "בולמי זעזועים" נאותים יכולים לעשות נזקים קשים לעמוד השדרה שלכם, משהו שישפיע עליכם יותר ככל שתתבגרו. לכן, בכל הקשור לנעליים, ובעיקר נעלי ערב, כדאי לפנות אל חנויות הנעלה יוקרתיות דווקא.


יקר וטוב

נכון שנעל העולה 6,000 ₪ לא באמת מצדיקה את מחירה אף פעם, אלא אם כן היא עשויה עור נדיר של פתן טרופי. אין הרי ברירה לשלם אקסטרה על האקסטרה כאשר מדובר על מותגים, ובכל זאת, למה כדאי לקנות מותגים? מותגי נעליים כוללים צוות גדול של אנשים שעובדים עליו- לא רק סנדלרים פשוטים אלא מהנדסים של ממש, שמבינים גם דבר או שניים באורטופדיה או לפחות יציבה. כך שנעל המותג היא בד"כ לא רק נשמרת יותר ותפורה טוב יותר, אלא גם- ברב המקרים- תזיק לך פחות. 

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותים עבור החתן ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

עדכונים אחרונים
חייבים לך כסף? שיקים חוזרים
הכר- עורכי דין מומחים לגביית חובות!